Jump to content
Sign in to follow this  
sirec

17.05.2011.

Recommended Posts

Uuu je..sutra dop!! Ko časti?? :aponis:

 

Diler sa Dugava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima do veceras :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i gospon zizu,kakvi su dojmovi odnešeni iz orahovice?čuo sam da ste bili na ružici-gradu,na jezeru...jel vas gandalf odveo i na jankovac?tamo su klinci vjerovatno uživali.jedino ne znam kakvo je vrijeme bilo...

 

Zaista divan vikend smo proveli moja familija i ja u Orahovici...Za to najvise mogu da zahvalim mojim domacinima porodici Krmpotic,koji su se zaista trudili da nam svaki minut proveden tamo ostane u secanju...Impresionirala me prvo cistoca samog mesta,zatim prelepa priroda,i divni ljudi koje sam tamo upoznao...Zaista jos ne mogu da sredim svoje utiske,jer sve sto sam tamo doziveo je bilo savrseno..Obisli smo Ruzicu grad,jezero,Jankovac nismo uspeli zbog vremena da stignemo,ali nadam se da cemo neki sledeci put.....Sad sam na poslu,pa ne mogu da pisem opsirnije,a satima bih mogao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi!

 

Puno srece danas!

 

Kasno to ti nesto.... Vec se stosta odigralo dosad! :aponis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista divan vikend smo proveli moja familija i ja u Orahovici...Za to najvise mogu da zahvalim mojim domacinima porodici Krmpotic,koji su se zaista trudili da nam svaki minut proveden tamo ostane u secanju...Impresionirala me prvo cistoca samog mesta,zatim prelepa priroda,i divni ljudi koje sam tamo upoznao...Zaista jos ne mogu da sredim svoje utiske,jer sve sto sam tamo doziveo je bilo savrseno..Obisli smo Ruzicu grad,jezero,Jankovac nismo uspeli zbog vremena da stignemo,ali nadam se da cemo neki sledeci put.....Sad sam na poslu,pa ne mogu da pisem opsirnije,a satima bih mogao...

 

tek kad se obiđu i Šaševo i Jankovac,tek tada se može dati ocjena orahovici kao gradu.Šaševo je u samoj šumi,omiljeno okupljalište orahovačkih planinara,pa i planinarskim udrugama i iz susjednih gradova,a jankovac je nešta posebno..http://youtu.be/rh7ldEsDP5s

 

moram spomenit da sam izuzetno ponosan na svoj grad...

 

 

a o domaćinima ne treba trošit riječi.ma znaš i sam,upoznao si ih.tako je to kad dođeš kod dobrih ljudi Posted Image

Edited by jesenjin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...