Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

11.06.2011.

Recommended Posts

laku noc narode :uredu:

 

lahko je tebi spavat kad si pogodio 3.50 kvotu a valja meni sad ganjat vecu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif u svakom slucaju svaka cast na izboru, neznam na osnovu cega su stavili da je island favorit a jos gost... eto island neka nogometna sila pa ko fol imaju dobru omladinsku skolu :uredu: cssss nije ni kladionica sto je nekad bila :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oooooooooooooooo dudi lino, sidje ba, sta mai kod bete :uredu:

 

 

Evo pratio ovu tekmu Granada - Celta, ovi penali su za infrakta, ne bi bio u kozi navijaca Celte. Danas lose na kladari, onaj Monfils odigrao rekreativni mec, i ja bi ga onakvog pobijedio cccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pratio ovu tekmu Granada - Celta, ovi penali su za infrakta, ne bi bio u kozi navijaca Celte. Danas lose na kladari, onaj Monfils odigrao rekreativni mec, i ja bi ga onakvog pobijedio cccc

 

i mene obori grrrrrrrrr necu da psujem pred narodom, i onaj supak Berdych.... a to mi najmanje kvote bile na listicu, skinem dvije kosarke, zbroj koseva kod turaka i nijemaca odigro vise i bilo ubjedljivo i jedan fudbal.... gledam sta bi jos mogo stavit, odem na ekspekt takmicenje, vidim neko postavio njih dvojicu i haj reko realne su kvote mozda i prodje :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mene obori grrrrrrrrr necu da psujem pred narodom, i onaj supak Berdych.... a to mi najmanje kvote bile na listicu, skinem dvije kosarke, zbroj koseva kod turaka i nijemaca odigro vise i bilo ubjedljivo i jedan fudbal.... gledam sta bi jos mogo stavit, odem na ekspekt takmicenje, vidim neko postavio njih dvojicu i haj reko realne su kvote mozda i prodje :uredu:

 

 

Nisam gledao 1.set, ali sma gledao 2. set. Ma frajer nije ni trcao. Monfils je zvijer na terenu, a danas kao da mu se nije igralo. Zato ja ne volim individualne sportove, njemu ako se ne igra ili ako mu krene lose, popuslic ti je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao 1.set, ali sma gledao 2. set. Ma frajer nije ni trcao. Monfils je zvijer na terenu, a danas kao da mu se nije igralo. Zato ja ne volim individualne sportove, njemu ako se ne igra ili ako mu krene lose, popuslic ti je

 

tesko je pogodit ove "lijeve" turnire jer je to ovim malo boljim igracima samo priprema za wimbldon, odigraju par kola cisto kao trening, i onda kad osjete da im je dosta pocnu se zajebavat i izgube... isto ko nadal juce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko je pogodit ove "lijeve" turnire jer je to ovim malo boljim igracima samo priprema za wimbldon, odigraju par kola cisto kao trening, i onda kad osjete da im je dosta pocnu se zajebavat i izgube... isto ko nadal juce...

 

Bas tako http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Ma bice od tebe i nesto vise od prosjecnog kladionicara :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako :uredu:

 

Ma bice od tebe i nesto vise od prosjecnog kladionicara http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujem :uredu: al me *ebu ove male kvote, juce padnem popisane irce na kvoti 1.20 a na ostale pogodjene najmanja bila 1.60, cak skinem i vankuver cistog keca... danas padnem tenis na 1.45 a pogodim koseve sa kvotama 1.85... s druge strane neki dan pogodim sve male kvote a padnem na majamiju, doduse bila najveca kvota 2.20 :uredu: tacno neznam vise sta igrat, male ili velike kvote :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...