Jump to content
Sign in to follow this  
Max_Damage

Moneybookers isplata problem

Recommended Posts

jel moze da se isplati sa moneybookersa u bosnu na ziro racun, otvoren kod komercijalne banke-banja luka....verifikovao sam taj racun na moneybookersu ali nisam jos probao jer ne mogu da aktiviram protok izmedju unibeta i moneybookersa...hvalaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za urednu isplatu im je potrebno poslati podatke koje sam ti naveo, jer ja isplaćujem sa MB na devezni račun.

 

Prva stranica registracije računa je ime banke, grad u kojem je registrirana i njihov swift, to je sve ok, druga stranica je:

Account holder:

Bank: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. ZAGREB

SWIFT: HAABHR22XXX

Account number:

 

IBAN ili broj računa?

 

Ti si naveo da traže oba, a kao što vidiš, mene traže samo jedno. Jesi ti upisao IBAN ili broj računa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel moze da se isplati sa moneybookersa u bosnu na ziro racun, otvoren kod komercijalne banke-banja luka....verifikovao sam taj racun na moneybookersu ali nisam jos probao jer ne mogu da aktiviram protok izmedju unibeta i moneybookersa...hvalaaa

Zbog čega ne pošalješ to pitanje službi za korisnike MB?

Ukoliko je problem u jeziku, zamoli nekoga da ti prevede pitanje ili korist Google prevodilac.

 

IBAN ili broj računa?

Ti si naveo da traže oba, a kao što vidiš, mene traže samo jedno. Jesi ti upisao IBAN ili broj računa?

IBAN u sebi sadrži i broj računa i posebna je kategorija u odnosu na broj računa.

Ja sam im poslao oba podatka, tj. sve podatke koje sam ti ranije naveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slao sam drug ali nema nikakav odgovor...imam visa gift karticu sa kojom mogu da placam preko neta i danas uplatim 20 eura bas da bi uplatio na moneybookers ali nece da je prihvati, ne mogu verifikujem a ziro racun kad verifikujem moze. prihvati kao verifikovano.....ali meni treba nesto novca na moneybookersu da bi uplatio na unibet jer samo tako mogu isplacivati sa unibeta tu, a na unibetu imam vec novac

Share this post


Link to post
Share on other sites

slao sam drug ali nema nikakav odgovor...imam visa gift karticu sa kojom mogu da placam preko neta i danas uplatim 20 eura bas da bi uplatio na moneybookers ali nece da je prihvati, ne mogu verifikujem a ziro racun kad verifikujem moze. prihvati kao verifikovano.....ali meni treba nesto novca na moneybookersu da bi uplatio na unibet jer samo tako mogu isplacivati sa unibeta tu, a na unibetu imam vec novac

 

 

Verovatno ce se naci neki kolega sa tvojeg podrucja koji ce ti objasniti koju on karticu koristi i na koji nacin. Mislim da si uzeo neadekvatnu karticu, ali to opet treba neko da ti odgovori koje koristio :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slao sam drug ali nema nikakav odgovor...imam visa gift karticu sa kojom mogu da placam preko neta i danas uplatim 20 eura bas da bi uplatio na moneybookers ali nece da je prihvati, ne mogu verifikujem a ziro racun kad verifikujem moze. prihvati kao verifikovano.....ali meni treba nesto novca na moneybookersu da bi uplatio na unibet jer samo tako mogu isplacivati sa unibeta tu, a na unibetu imam vec novac

Mogo toga štošta tu nije jasno, kao šta sam ranije napisao. Pošalji podatke o deviznom računu Unibetu i isplati direktno sa Unibeta na svoj devizni račun. Svaki podatak mora biti verificiran kod ino partnera inače nema ništa od posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IBAN u sebi sadrži i broj računa i posebna je kategorija u odnosu na broj računa.

Ja sam im poslao oba podatka, tj. sve podatke koje sam ti ranije naveo.

 

Ma znam da iban sadrži i broj računa, ali nisu naglasili iban nego samo broj računa pa sam upisao njega, kažem ti, nijednom me za uplate na račun nisu tražili iste podatke na 2 mista, svatko ima svoje zahtjeve. Onda ću upisat iban i žrtvovat neku manju količinu para pa da vidimo oće li proći. wish me luck

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...