Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

30:06.2011.

Recommended Posts

21:10 Coors Field

 

Colorado Rockies(39-41)-Chicago White Sox(39-42) Tip: 2 @1.943 6/10 Pinnacle

 

Večeras se u Denveru igra teći meč Iterlige između domaćih Rockiesa i gostiju iz Chicaga White Soxa...

Rezultat u seriji je izjednačen 1-1 preksinoć je Col. pobedio posle 13inn. sa 3-2 dok je sinoć pobedio Chi. sa indentičnim rezultatom 3-2...

Col. nikako da zaigra na očekivanom nivou tome kumuje najviše jako loše izdanje njihovih pičera i trenutno nevidim kako ako se nešto drastično ne promeni kako mogu da se uključe u borbu za pley of jel im vodeći S.F. već beži

6½ dok za drugoplasiranom Ari. zaostaju za 2½ nisu to strašni zaostatci jel je tek pola sezone ali njihove partije ne obećavaju neki boljitak u zadnjih 10 mečeva imaju 4-6...

Sa druge strane White Soxi su od užasnog starta sezone gde su ako se dobro sećam u jednom momentu za vodećim Cle. zaostajali čak 18 pobeda sada su po meni uz Det. najozbiljniji kandidati za pobednika divizije AL Central Standings sada zaostaju samo 4 pobede za vodećim Cle. i Det. a imaju konačno potpuno zdravu ekipu jedino je na DL-u J.Danks...

Ipak ako se pogledaju i startni pičeri i bulpen i hiting mislim da su White Soxi kvalitetniji od Det. a posebno Cle. i mislim da ako im zravstveni bilten bude dobar da će se oni na kraju popeti na tron divizije no videćemo!!!!

Uzadnjih 10 mečeva Chi. ima 6-4...

Na večerašnjem meču sam se odlučio za pobedu C.W.S. najviše zbog pičing mečapa koji je debelo na njihovoj strani kvota je odlična i vredi rizikovati...

Večeras na brdašcu za Col. Aaron Cook - RHP(0-3 5,48) dok sa druge strane stoji za C.W.S. Jake Peavy - RHP (4-1 4,23) ogromna prednost na strani Peaveya koji je neuporedivo kvalitetniji pičer...

Aaron Cook (32g) veoma iskusni pičer sa deset godinas iskustva u MLB-u po mom skromnom mišljenju jedan sasvim prosečan pičer koji je malo precenjen to govori i njegova statistika u karijeri koja je savim prosečna (69-61 4,43) nikako da igra u kontinuitetu ove sezone je počeo sa povredom povredama i jako je loše krenuo sezonu gledao sam ga u prošlom startu protiv Jenkija gde je bio katastrofa u 5,2 inn. je dozvolio čak 12 hitova za 6 Ranova...

Mislim i da večeras uvek opasni hiteri gostiju mogu da ga dohvate...

Sa druge strane Jake Peavy (30g) iako dve godine mlađi od Cooka ima isto 10 god. iskustva sa neuporedivo više uspeha ima sjajan učinak u karijeri (106-75 3,38) igrao je skoro punih osam sezona za prosečni S.D. tako da bi da je bio u nekom kvalitetnijem timu sigurno njegov učinak bio još bolji...

Neko osporava njegov učinak zbog toga što je toliko godina igrao na stadionu koji nije hiterski jednom od najvećih u MLB-u ...Jel nikako da baca na tom nivou iz S.D. jednostavno mislim da su ga brojne povrede totalno poremetile u njuegovom privikavanju na Američku konferenciju i u natrednim sezonama od njega očekujem puno...

on se proteklih godina okitio brojnim priznanjimai to sigurno nije slučajno

2004: NL ERA Leader

2005: NL Strike Out Leader

2007: NL Cy Young;NL ERA Leader;NL Strike Out Leader

I sigurno nije dobio godišnju platu od $16,000,000 na lepe oči!!!

Na prošlom meču posle oporavka od povrede ušao je kao riliver pošto se već u drugom inn. na meču protiv WAS. povredio Danks on je ušao u petom inn. i odlično odradio posao u 4inn. dozvolkio je samo 1hit i imao čak 7 SO...

Nadam se večeras njegovom dobrom izdanju...

Što se tiče hitinga tu je situacija prilično izjednačena oba tima imaju po poar sjajnih pojedinaca... čak i što C.W.S. igraju bez DH udarača mislim da to nije neki hendikep jel je Peavy godinama udarao u San Diegu što je još zanimljivo on ima jedan od najboljih AVG proseka od pičera jel .180 za pičera je fantastično uz to je postigao 2HR...

Uzimam večeras White Soxe pa videćemo..........Posted Image

FT:4-6 Win Posted Image

W 38-L 23

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Yesterday: W7 - L6

* Overall: W644 - L438

 

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle) - single bet:

 

20:20 - Chicago Cubs - San Francisco Giants - Chicago Cubs +2 - 1.465 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

21:10 - Colorado Rockies - Chicago White Sox - over 8.5 - 1.595 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

21:35 - Oakland Athletics - Florida Marlins - Florida Marlins +2 - 1.461 :uredu:

01:05 - Baltimore Orioles - St. Louis Cardinals - Baltimore Orioles +2.5 - 1.439 :nije:

01:07 - Toronto Blue Jays - Pittsburgh Pirates - Pittsburgh Pirates +2 - 1.448 :uredu:

02:05 - Houston Astros - Texas Rangers - Houston Astros +2- 1.450 :uredu:

 

Uspješan odabir! :uredu:

 

Tuto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...