Jump to content
sportandlove

25.07.2011.

Recommended Posts

najbolje složit neki tjedni listić i dobro.

 

Nikad nisam imao strpljenja sloziti nedeljni listic, jel treba cekati :whaat: A sto je pogresno, verovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam imao strpljenja sloziti nedeljni listic, jel treba cekati :whaat: A sto je pogresno, verovatno

 

ja mislim da je dobro složit tjedni listić.primjerice,od ponedjeljka do petka igram 5 parova za veći ulog.lakše mi je onda u jednom danu naći samo jedan par,pa svaki dan po jedan par i to je to.ovako,u jednom danu naći svih 5 parova,to je već teško.istina,uvijek treba imat sreće i nikad ne mogu garantirat da ću dobit listić,ali ovako imam daleko već izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da je dobro složit tjedni listić.primjerice,od ponedjeljka do petka igram 5 parova za veći ulog.lakše mi je onda u jednom danu naći samo jedan par,pa svaki dan po jedan par i to je to.ovako,u jednom danu naći svih 5 parova,to je već teško.istina,uvijek treba imat sreće i nikad ne mogu garantirat da ću dobit listić,ali ovako imam daleko već izbor.

 

Zavisi sad i od ponude kladionice, recimo ja igram u lokalnim i obicno je samo fudbal dat unapred par dana a i to nekad mrsavo, ostalog sporta nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi sad i od ponude kladionice, recimo ja igram u lokalnim i obicno je samo fudbal dat unapred par dana a i to nekad mrsavo, ostalog sporta nema

 

i ja također igram samo u lokalu,a ovdje znaju stavit nekad i ostale sportove,doduše,na tim tjednim listićima mi je 80% parova nogomet zato tšo takve listiće igram samo kad se igraju tako ti eurokupovi,pa mi je to lakše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog tjednog listića (SuperSport):

 

pon 19:00 - 623 - IF Elfsborg - Djurgarden - 1 - 1,45

uto 09:59 - 11- Hrvatska - Crna Gora - 1X - 1,50

sri 20:45 - 647 - Benfica Lis. - Trabzonspor - 1 - 1,45

čet 19:00 - 451 - RB Salzburg - FK Senica - 1 - 1,40

pet 20:30 - 213 - WehenWies - VfB Stuttgart - 2 - 1,40

sub 18:00 - 696 - SparMosk - Kuban Krasnodar - 1 - 1,60

 

Izbacite uljeza, predložite drugi par ili tip.

 

Za uplatu danas do 18,50.

 

:whaat::tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ovo uplatio za danas imedju ostalog :tzare:

 

 

Posted Image

 

3-5 je raspon golova, ocekujem dosta golova, ali se ipak nadam da nece doci 6 i vise. Ovo iz 1/1 nije prelaz vec je gol u oba poluvremena jedne od ekipa. :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog tjednog listića (SuperSport):

 

pon 19:00 - 623 - IF Elfsborg - Djurgarden - 1 - 1,45

Izbacite uljeza, predložite drugi par ili tip.

 

Za uplatu danas do 18,50.

 

:whaat::tzare:

 

Ovaj par mi se ni najmanje ne sviđa. Pogledaj tablicu forme, Djurgarden je nakon uvodne katastrofe napokon počeo dobro igrati, i sad izgledaju kao jedna ozbiljna momčad. Over 2.5 gola mi se čini puno izglednije ovdje. Ne kažem da Elfsborg neće pobjediti, ali za 1.45 nije vrijedno rizika.

Za mene over 2.5, s ostalima se slažem http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog tjednog listića (SuperSport):

 

pon 19:00 - 623 - IF Elfsborg - Djurgarden - 1 - 1,45

uto 09:59 - 11- Hrvatska - Crna Gora - 1X - 1,50

sri 20:45 - 647 - Benfica Lis. - Trabzonspor - 1 - 1,45

čet 19:00 - 451 - RB Salzburg - FK Senica - 1 - 1,40

pet 20:30 - 213 - WehenWies - VfB Stuttgart - 2 - 1,40

sub 18:00 - 696 - SparMosk - Kuban Krasnodar - 1 - 1,60

 

Izbacite uljeza, predložite drugi par ili tip.

 

Za uplatu danas do 18,50.

 

:whaat::tzare:

 

 

 

 

ni meni se ne sviđa taj elfsborg,a osobno izbjegavam i rusku ligu koliko god mogu...sa ostalima se slažem iako bi možda tu dodao i rangerse u kvalifikacijama za ligu prvaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerovatan ovaj cska... igraju protiv posljednje momčadi lige Krylye Sovetov, vode 2:1 na poluvremenu, a ja imam over 2.5 na jednom listiću, over 3.5 na hazarderu, i cska daje gol u oba poluvremena na još 2 listića. i još ova Krylya dobije crveni u 58. minuti, i ostane 2:1 do kraja. :nije::whaat::tzare:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...