Jump to content
micha

03.08.2011

Recommended Posts

lahko je za nagrade nego gledajte kako ce te ubosti kvotu 2.20 kad se jedva pogode ove 1.50 -1.60 :uredu:

 

vjerovatno ce moj prijedlog ostat jedna mrvica u postovima ovog kafica al moram pokusat... ima li zainteresiranih da se progura nekakva vrsta ekipnog natjecanja umjesto (ako cemo iskreno) ovog lupetanja koef. preko 2.20

 

npr. natjecatelji se podjele u nekoliko ekipe (po 3 igraca), budu prijave kao na h2h krajem mjeseca...i igraju ekipe medusobno npr. u prognoziranju tipova ili tocnih rezultata, a pobjednicka ekipa dijeli nagradni fond po 1/3

 

pozz http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno ce moj prijedlog ostat jedna mrvica u postovima ovog kafica al moram pokusat... ima li zainteresiranih da se progura nekakva vrsta ekipnog natjecanja umjesto (ako cemo iskreno) ovog lupetanja koef. preko 2.20

 

npr. natjecatelji se podjele u nekoliko ekipe (po 3 igraca), budu prijave kao na h2h krajem mjeseca...i igraju ekipe medusobno npr. u prognoziranju tipova ili tocnih rezultata, a pobjednicka ekipa dijeli nagradni fond po 1/3

 

pozz http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

 

idi naspavaj se pa to ponovo napisi al malo razumnije :uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta imam gledat, nema niko da je imo pozitivan omjer

A šta je za tebe pozitivan omjer?

 

Pa ne možeš očekivati da ćeš parove sa tečajem 2,20 pogađati kao od šale.

 

No, bilo je ranije i takvih mahera, a minimalan tečaj je bio 2,30.

 

Bitno je osvojiti nagradu, pa makar i sa jednim pogodkom! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno ce moj prijedlog ostat jedna mrvica u postovima ovog kafica al moram pokusat... ima li zainteresiranih da se progura nekakva vrsta ekipnog natjecanja umjesto (ako cemo iskreno) ovog lupetanja koef. preko 2.20

 

npr. natjecatelji se podjele u nekoliko ekipe (po 3 igraca), budu prijave kao na h2h krajem mjeseca...i igraju ekipe medusobno npr. u prognoziranju tipova ili tocnih rezultata, a pobjednicka ekipa dijeli nagradni fond po 1/3

 

pozz :uredu:

 

 

 

mozda bi bilo bolje natjecanje da Tuto npr. svaki dan postavlja pitanja tipa Nadjite utakmicu na kojoj ce biti 3 ili vise gola i mi postavljamo Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar ima neko ko je mogo kladionicu zajebat http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Unibet i bwin su samo na svojim greskama platili meni letovanje,pola auta,i jos more popravki po kuci.....Ali ne ide vise :uredu: sad su jako oprezni,i kad se zeznu,a to je retko,poniste opkladu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno ce moj prijedlog ostat jedna mrvica u postovima ovog kafica al moram pokusat... ima li zainteresiranih da se progura nekakva vrsta ekipnog natjecanja umjesto (ako cemo iskreno) ovog lupetanja koef. preko 2.20

npr. natjecatelji se podjele u nekoliko ekipe (po 3 igraca), budu prijave kao na h2h krajem mjeseca...i igraju ekipe medusobno npr. u prognoziranju tipova ili tocnih rezultata, a pobjednicka ekipa dijeli nagradni fond po 1/3 pozz

Na jednom drugom forumu koji također organzira natjecanja igrala se takva igra. No, nakon nekoliko kola, raspalo se sve.

 

Ne traži 'kruha nad pogačom'.

 

Tko želi neka 'lupeta' po 2,20, a tko ne, može mirno lupetati i po 1,50.

Share this post


Link to post
Share on other sites

idi naspavaj se pa to ponovo napisi al malo razumnije :uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

ok...pojasnit cu malo..

 

clanovi foruma se medusobno dogovore i prijave svoju ekipu od 3 igraca u natjecanje (znaci nema ukljucivanja tokom mjeseca nego se kao kod h2h natjecanja prijave otvore krajem mjeseca za iduci)

 

evo npr. ja, ti i Tuto smo u ekipi... dat cemo joj ime Bet Club Team

drugu ekipu nek cine Zizu, Dusko i Djin i zovu se npr. Winners

 

a pogadali bi se naravno tipovi - s tim da npr. koef. izmedu 1.50 -1.99 donosi 1 bod, a koef. preko 2.00 donosi 2 boda

 

__________________________________

 

 

primjer utakmice:

 

Bet Club Team (Nadrealista, Tuto, Petar91) - Winnersi (Zizu, Dusko i Djin)

 

Nadrealista postavi tip: cilic-ljubicic 1 @ 1.50

Tuto postavi : dinamo -hjk 1 @ 1.50

ja postavim: seppi-fognini 1 @ 2.10

 

druga ekipa postavi isto tako svoje tipove...

 

i sad.. npr. pogodite ti i Tuto - nasa ekipa ima 2 boda, znaci kao da smo zabili 2 gola .... a protivnici npr. promase sve ... mi pobjedimo 2:0 i dobijemo 3 boda i pravi se tablica kao u nogometu... pobjednik koji bude imao najvise bodova na kraju mjeseca i bude na vrhu tablice osvaja cijeli fond natjecanja kojeg dijele 3 igraca te ekipe medusobno

 

______________

 

eto, to je moj prijelog.. bar je meni puno zanimljivije nego ovo sto sad imamo ... aj se vi bar izjasnite kako disete sa ovim http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve si lijepo napisao. Samo razmišljam da Partizan ne prođe kao jučer Panathenaikos.

Dobro sam razmišljao! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro sam razmišljao! :uredu:

 

E ono je nepravda , što bi rekao Kalimero!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinamo je najjači klub, čak i s ovim tulipanom od trenera sve odradi rutinski.Valjda će bit nešto ove sezone

 

ok...pojasnit cu malo..

 

clanovi foruma se medusobno dogovore i prijave svoju ekipu od 3 igraca u natjecanje (znaci nema ukljucivanja tokom mjeseca nego se kao kod h2h natjecanja prijave otvore krajem mjeseca za iduci)

 

evo npr. ja, ti i Tuto smo u ekipi... dat cemo joj ime Bet Club Team

drugu ekipu nek cine Zizu, Dusko i Djin i zovu se npr. Winners

 

a pogadali bi se naravno tipovi - s tim da npr. koef. izmedu 1.50 -1.99 donosi 1 bod, a koef. preko 2.00 donosi 2 boda

 

__________________________________

 

 

primjer utakmice:

 

Bet Club Team (Nadrealista, Tuto, Petar91) - Winnersi (Zizu, Dusko i Djin)

 

Nadrealista postavi tip: cilic-ljubicic 1 @ 1.50

Tuto postavi : dinamo -hjk 1 @ 1.50

ja postavim: seppi-fognini 1 @ 2.10

 

druga ekipa postavi isto tako svoje tipove...

 

i sad.. npr. pogodite ti i Tuto - nasa ekipa ima 2 boda, znaci kao da smo zabili 2 gola .... a protivnici npr. promase sve ... mi pobjedimo 2:0 i dobijemo 3 boda i pravi se tablica kao u nogometu... pobjednik koji bude imao najvise bodova na kraju mjeseca i bude na vrhu tablice osvaja cijeli fond natjecanja kojeg dijele 3 igraca te ekipe medusobno

 

______________

 

eto, to je moj prijelog.. bar je meni puno zanimljivije nego ovo sto sad imamo ... aj se vi bar izjasnite kako disete sa ovim :uredu:

 

Zanimljiva ideja, al koliko bi vremena prošlo dok bi se složio pun kurac ekipa za natjecanja?Ajd probaj složit tim sad u ovom trenutku, viio bi da ne ide odmah.Meni sad pod utjecajem alkohola pada na pamet za tim samo Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala cika Crni ...pozz svima :uredu:

 

Dinamo je najjači klub, čak i s ovim tulipanom od trenera sve odradi rutinski.Valjda će bit nešto ove sezone

 

 

Zanimljiva ideja, al koliko bi vremena prošlo dok bi se složio pun kurac ekipa za natjecanja?Ajd probaj složit tim sad u ovom trenutku, viio bi da ne ide odmah.Meni sad pod utjecajem alkohola pada na pamet za tim samo Bane

 

meni licno se svidja ideja a imam i ekipu xaxaxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan Posted Image ono penal Posted Image napred Partizan Posted ImagePosted Image

 

Ja sam grobar, al cist penal. Ma treba mu odma dati ispisnicu. Kao najveci retard. Zbog jednog igraca izgube milione...

Edited by cr7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...