Jump to content
sportandlove

18.08.2011.

Recommended Posts

Puno svi danas verujete Škotima!!!!!!!!!!

 

Pa oni da su kvalitetni nebi ispali od prosečnog Malmea a nezaboravite da postoji i revanš ko ih bude igrao puno sreće :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se za Rangers. Jel neko zna zasto je UEFA i FIFA uvela neke sankcije Sionu?

 

FIFA has warned Switzerland to enforce its ruling that FC Sion are unable to field six new signings after the Swiss League allowed the club to select three players barred from competition by world football's governing body last weekend.

FIFA imposed a ban on the club from purchasing players over the duration of two transfer windows from the start of the 2010-11 season following a ruling that they had illegally signed Egyptian goalkeeper Essam El-Hadary (pictured) in 2008.

 

But the players involved took the case to a civil court in Martigny, prompting the Swiss League to back down and allow Sion to play three of the players they signed – Mario Mutsch, Pascal Feindouno and Gabri – in the 2-2 draw with Lucerne last weekend.

 

But FIFA statutes state that such disputes cannot be taken to courts, and they even have the power to suspend federations who fail to enforce their rulings.

 

Together with UEFA, the governing bodies warned the Swiss Football Association last week that they are expected to comply with and ensure the ruling is adhered to, though it stopped short of making any explicit threats.

 

Sion are due to play Scottish side Glasgow Celtic in the Europa League qualifying round on Thursday (August 17), and named five of the suspended players in their squad for the first leg of the tie.

 

The breach of the ruling means they could face further sanction from FIFA, and UEFA could throw them out of European competition for ignoring the warning.

 

Also available punishments could include banning Switzerland from international football, but it seems unlikely that the dispute will go that far.

 

Sion maintain that the ban has already been served, but FIFA insist it continues until the end of this year, and the club's combative President, Christian Constantin (pictured), is determined to fight his corner, even threatening to boycott away matches if the ban was not lifted.

 

:tzare:

 

Puno svi danas verujete Škotima!!!!!!!!!!

 

Pa oni da su kvalitetni nebi ispali od prosečnog Malmea a nezaboravite da postoji i revanš ko ih bude igrao puno sreće :tzare:

 

Malmo je bio u punoj natjecateljskoj formi, a Rangersi su prekasno počeli sa ozbiljnim pripremama, to ih je koštalo.

Vidlo se i jučer da Malmo može biti itekako opasan, nisu imali neke šanse iz akcija, ali preko kontri su par puta opasno zaprijetili :tzare:

 

Svejedno mislim da Maribor nije neki dorasli protivnik, možda čak i hendikep za neki manji ulog :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno svi danas verujete Škotima!!!!!!!!!!

 

Pa oni da su kvalitetni nebi ispali od prosečnog Malmea a nezaboravite da postoji i revanš ko ih bude igrao puno sreće :tzare:

 

:tzare: Malmo je sinoc pokazao da nije u rangu Dinama, a opet su izbacili Glasgow

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo neki moj izbor parova za danas pa vidjet cemo sta ce bit:

 

St. Liege - Helsinborg 1

Crvena Zvezda - Rennes X2

Maribor - Rengers X2

Celtic - Sion 1

Atl. Madrid - Guimares 1

 

na Fulham, AEK, PAOK, Besiktas, Austria, Nacional, premale su kvote a vrlo je moguce iznenadjenje pa se moze i tu odigrat neki sistem sa kontra dvoznacima...

 

Sretno svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno mislim da Maribor nije neki dorasli protivnik, možda čak i hendikep za neki manji ulog

Po mom mišljenju, koliko god sam gledao Rangers, pogotovo u gostima, igraju da ne prime gol, a ukoliko se štogod zalomi u napadu, dobro im dođe. Maribor je solidna momčad i igrat će na pobjedu. Mislim da je najrealnija opcija, Nadrealistov dvoznak, 1X.

 

Sretno onima koji ulažu 'bogatsvo' na Škote (Rangers)! :tzare:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

na H2H sam igrao africku kosarku, Tunis - Togo, da Togoanci ne gube sa 19 i vise razlike, sta mislis c4nton4? :tzare:

 

Izgleda da moze, trenutno je 103:54 zadnja cetvrtina :tzare: :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da moze, trenutno je 103:54 zadnja cetvrtina :tzare: :tzare:

 

tako ti je to u zivotu kod mene, padnem na Bet Club Forumu, ali se bar utjesim sa novcanim dobitkom na bwinu :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako ti je to u zivotu kod mene, padnem na Bet Club Forumu, ali se bar utjesim sa novcanim dobitkom na bwinu :tzare:

 

Ako je tako, onda super :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom mišljenju, koliko god sam gledao Rangers, pogotovo u gostima, igraju da ne prime gol, a ukoliko se štogod zalomi u napadu, dobro im dođe. Maribor je solidna momčad i igrat će na pobjedu. Mislim da je najrealnija opcija, Nadrealistov dvoznak, 1X.

 

Sretno onima koji ulažu 'bogatsvo' na Škote (Rangers)! :tzare:

 

Možda X, ali sumnjam da Maribor može do pobjede, to je ipak ekipa u rangu Hajduka :tzare:

 

Još jedan zanimljivi par:

Aalesunds FK - AZ Alkmaar 3.20 - 3.10 - 2.10

 

Aalesunds ima teren s umjetnom travom, naravno da im je to ogromna prednost. Kod njih je prvenstvo več u punom jeku, odigrano je 18 kola, dok je Nizozemska liga tek počela i odigrana su samo 2 kola. Aalesunds je pokazao svoju snagu u prošlom kolu kad su kod kuće pobjedili švedski Elfsborg sa 4:0. Sad su popustili u prvenstvu zbog igranja u Europi, ali i zbog zgusnute Norveške lige, trenutno su na 11. mjestu, sa 10 bodova zaostatka od 2. mjesta. Mislim da je Aalesunds bliži pobjedi, pogotovo i to što je AZ neuvjerljiv u gostima (prošle sezone 7-3-7 u prvenstvu), a niti 1X @ 1.60 nije loša opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje su oni Realovci, sto su ''realni'' :tzare:

 

Cigani ostaju cigani, a kompleks zvani Barca je ko Mount Everest :nije:

 

 

 

Hvala, sretno i tebi druze :tzare:

 

Pa vidi....Kada saberes oba meca,Real neuporedivo bolji,duplo vise sansi...i ostalo,ali 2 stvari su problem.....Real nema Mesija,ali zato ima Marsela....i to je ta prevaga......Zato ja stalno tvrdim,da Barsa igra Premier ligu,borili bi se sa Liverpulom za cetvrto mesto,i kvalifikacije za LS,jer stil igre na ostrvu im ne odgovara(puno se bije,a sudije ne nasedaju na njihova foliranja),pa bi tamo negde polovinom novembra Mesi ,Iniesta i Cavi bili negde u Beogradu kod doktorke Marijane na lecenju placentom :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi....Kada saberes oba meca,Real neuporedivo bolji,duplo vise sansi...i ostalo,ali 2 stvari su problem.....Real nema Mesija,ali zato ima Marsela....i to je ta prevaga......Zato ja stalno tvrdim,da Barsa igra Premier ligu,borili bi se sa Liverpulom za cetvrto mesto,i kvalifikacije za LS,jer stil igre na ostrvu im ne odgovara(puno se bije,a sudije ne nasedaju na njihova foliranja),pa bi tamo negde polovinom novembra Mesi ,Iniesta i Cavi bili negde u Beogradu kod doktorke Marijane na lecenju placentom :tzare:

 

Uvek realan i objektivan :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi....Kada saberes oba meca,Real neuporedivo bolji,duplo vise sansi...i ostalo,ali 2 stvari su problem.....Real nema Mesija,ali zato ima Marsela....i to je ta prevaga......Zato ja stalno tvrdim,da Barsa igra Premier ligu,borili bi se sa Liverpulom za cetvrto mesto,i kvalifikacije za LS,jer stil igre na ostrvu im ne odgovara(puno se bije,a sudije ne nasedaju na njihova foliranja),pa bi tamo negde polovinom novembra Mesi ,Iniesta i Cavi bili negde u Beogradu kod doktorke Marijane na lecenju placentom :tzare:

 

Sa ovom konstatacijom se djelimicno slazem, jer ti vise volis takav fudbal, dok ja vise uzivam u potezima, akcijama i golovima. Nemam nista ni od Barce, Reala, Manchestera itd itd, kada gledam tekmu i odvojim vrijeme, hocu da uzivam, a zadovoljnim me cine golovi i lijepi potezi, pa ko god da ih izvede. A to trenutno Barca najbolje radi. A opet kada pogledas tu ekipu osim Alvesa i donekle Mascerana, nema grubog igraca, sto znaci da samo cistim fudbalom mogu igrati ovako kako igraju tj.taktika, znanje i tehnika koja je daleko iznad ostalih ekipa, sviedjelo se to nekome ili ne. Volim ja vidjeti i ''musku'' borbu na terenu, jake igrace, cvrste duele. ali kada se iznerviras ko Marcelo i pocnes da tuces i zelis protivniku nogu da slomis samo zato sto je bolji, e to je gore od svih foliranja i glume, jer je to nesto zbog cega covjeka tjera da mrzi nekoga ko mu u sustini nije nista uradio, ali gest i ponasanje takvih tzv. fudbalera, koji zaradjuju hljeb kao i ostali fudbaleri, zasluzuju samo gadjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi....Kada saberes oba meca,Real neuporedivo bolji,duplo vise sansi...i ostalo,ali 2 stvari su problem.....Real nema Mesija,ali zato ima Marsela....i to je ta prevaga......Zato ja stalno tvrdim,da Barsa igra Premier ligu,borili bi se sa Liverpulom za cetvrto mesto,i kvalifikacije za LS,jer stil igre na ostrvu im ne odgovara(puno se bije,a sudije ne nasedaju na njihova foliranja),pa bi tamo negde polovinom novembra Mesi ,Iniesta i Cavi bili negde u Beogradu kod doktorke Marijane na lecenju placentom :tzare:

 

odmah da kazem da ne navijam ni za barcu ni za real al ono sinoc od reala je bilo previse, onoliko udaranja.... njima nije krivo sto su izgubili trofej, njima je krivo sto nemogu barcu pobjedit taman da je i prijateljska pa su zato onoliko udarali.... mozda jeste bilo malo i foliranja od barcinih igraca al je brate bilo je i udaranja, pogotovo onaj pepe nije normalan, vidi se da namjerno ide da udari igraca...

a barca ko barca igraju ljudi kolko im treba pa prizno to neko ili ne, navijo za njih ili ne... real jeste bio bolji al pikaju se golovi... kad je murinjo vodio inter dadnu jedan go i svi u sesnesterac da se branimo, protivnicka ekipa napravi milion sansi al nemoze lopta u go, na kraju poslije pola godine pamti se samo da je murinjo sa interom uzeo trofeje a niko ne spominje da su se branili 70 min :tzare:

 

P.S. volio bih samo da ona picka fabregas propadne kod njih a ne navijam ni za arsenal :tzare: nego samo zato sto je picka od covjeka, arsenal mu sve dao i onda place hoce u barcelonu, da sam na wengerovom mjestu ne bi mu dao ni u barcu nit bi mu dao da igra u arsenalu nego sjedi na klupu dok ne istekne ugovor pa onda idi gdje hoces

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...