Jump to content
Tuto

29.09.2011.

Recommended Posts

Crni,

 

da li ti nastupaš za ekipu MNE-BET forum na međunarodnom natjecanju foruma ili je to neki drugi crni?

 

Da li još netko sa ovog foruma nastupa i za koju ekipu na međunarodnom natjecanju foruma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si to primjetio druze Banega. Pa trener Tottenhema je davno rekao da je ovo takmicenje sranje i da ga uopste ne zanima, pa izvodi kombinovani ili drugi tim, pojacani sa juniorima. Moraju igrati, ali ih uopste ne zanima, zato engleze preskacem. Mada oni i sa drugim timom igraju dobro, profesionalci su to, ali kada trener jedne ekipe tako nesto kaze, onda stvarno ne zelim da se kladim na nekog ko nema motiv da igra.

 

Al svejedno su pružali dobre partije i sa B postavom.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si to primjetio druze Banega. Pa trener Tottenhema je davno rekao da je ovo takmicenje sranje i da ga uopste ne zanima, pa izvodi kombinovani ili drugi tim, pojacani sa juniorima. Moraju igrati, ali ih uopste ne zanima, zato engleze preskacem. Mada oni i sa drugim timom igraju dobro, profesionalci su to, ali kada trener jedne ekipe tako nesto kaze, onda stvarno ne zelim da se kladim na nekog ko nema motiv da igra.

 

Hvala na infou tako nesto sam i mislio http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

Gledam Seltic -Udineze kvota na Udine raste i ona je preko 3.30 :nije: Za mene su oni dosta kvalitetnija ekipa od Škota neuporedivo (u odnosu na kvote). E sad izgleda da i oni izlaze sa B postavom i nemare za ligu Evrope :nije:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al svejedno su pružali dobre partije i sa B postavom.....

 

Naravno, englezi su to, nema labavo :nije:

 

Ali nekako mi se ne igra na ekipe koje se takmice ''reda radi'', mada oni i sa drugim timom mogu svakoga pobijediti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nebi trebao Udinese sa B postavom, okle ta informacija... .ja sam ih već odigrao da će dati bar 1 gol...

 

pa nešto su mi kvote sumnjive, navlače na propast :nije: Nego gledam sad na over PSG kod mene je over2.5@1.90 :nije:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo ti 90% dobitka.... to je kao da imaš 90% kamatu na jedan dan oročenja sredstava u banci :nije:

 

necu u singlu stavio sam na solidan tiket, videcemo. stavio sam i Udine daje gol @1.40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, englezi su to, nema labavo :nije:

 

Ali nekako mi se ne igra na ekipe koje se takmice ''reda radi'', mada oni i sa drugim timom mogu svakoga pobijediti.

 

mozda ih ne interesuje u smislu boli nas neka stvar hocemo li dobit ili izgubit al kad izadje B postava onda ona grize da se dokaze treneru pa iz takvog pristupa uvijek moze izaci pozitivan rezultat... nevjerujem da B postava izadje sa naredjenjem da izgube pa da ispadnu sto prije iz takmicenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda ih ne interesuje u smislu boli nas neka stvar hocemo li dobit ili izgubit al kad izadje B postava onda ona grize da se dokaze treneru pa iz takvog pristupa uvijek moze izaci pozitivan rezultat... nevjerujem da B postava izadje sa naredjenjem da izgube pa da ispadnu sto prije iz takmicenja...

 

Je ali je problem šta uvijek imaš 3-4 standardna igrača koji su kao oslonac i a njih nadodaju B postavu, e sad ako se ovoj četvorici neda igrat e tu je problem.... čak mislim da je i Luka trenutno jedan od tih ako zaigra....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda ih ne interesuje u smislu boli nas neka stvar hocemo li dobit ili izgubit al kad izadje B postava onda ona grize da se dokaze treneru pa iz takvog pristupa uvijek moze izaci pozitivan rezultat... nevjerujem da B postava izadje sa naredjenjem da izgube pa da ispadnu sto prije iz takmicenja...

 

Naravno da im ne govore i to si u pravu da B tim zeli da se nametne, pa vrlo cesto moze biti dobar i pozitivan rezultat za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...