Jump to content
Tuto

04.10.2011.

Recommended Posts

Rangers - 4

Rays - 3

 

Jedan prolaz (moj) http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/80yahoo.gif.

 

Statisticar je postavio 1. par tenis koji se nije odigrao, a poslije je postavio MLB na pobjedu Tampe. Koliko ja tumačim njihova pravila, ovaj drugi par se ne bi smio priznati (šta bi nama i odgovaralo).

 

Davor za sada još nije ništa odigrao.

 

Trenutno stanje - 39,73 units

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra postavljamo parove u dnevnu temu za 5.10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangers - 4

Rays - 3

 

Jedan prolaz (moj) http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/80yahoo.gif.

 

Statisticar je postavio 1. par tenis koji se nije odigrao, a poslije je postavio MLB na pobjedu Tampe. Koliko ja tumačim njihova pravila, ovaj drugi par se ne bi smio priznati (šta bi nama i odgovaralo).

 

Davor za sada još nije ništa odigrao.

 

Trenutno stanje - 39,73 units

 

Statisticarev par obojili u crveno, što znači da ga računaju kao promašaj Posted Image. Videćemo kako oni tumače pravila Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davor za sada još nije ništa odigrao.

 

Ja sam mislio da niti ne moram igrati? Bolje da ništa ne stavim jer ću bezveze promašiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra postavljamo parove u dnevnu temu za 5.10.

 

da ali osnovno je da se stavi u dan za koji se tipuje da ne bude zabune kao sto neki nisu razumeli evo copy sa odgovorom na to pitanje

 

Quote from: Baki on October 04, 2011, 11:31:49 PM

Jel dovoljno da nas tip postavimo SAMO u nasem podforumu ili Posted Image

 

Nije, ostaju i zajednički dnevni topici. Pročitaj nekoliko prethodnih postova pa će ti biti jasno zašto.. Tako ćemo lakše izbeći probleme oko ponavljanja istog tipa od 2 takmičara, a u topicima po forumima imamo veću preglednost.

p.s. tuto ako imas savet ili program kako da izradimo tabelu za nas sajt , posto nas glavni slabo barata sa tim stvarima a ni ja nisam strucnjak bas za to, ova skripta za parove vam je odlicna mogli ste odmah reci da imate i da se svi sluze sa njom

davore ne mora se igrati svaki dan 15 tipova je minimum a ti biras kad ces igrati Posted Image

 

4. Dopušteno je postovanje 1 tip dnevno po takmičaru radnim danima i 2 tipa dnevno u dane vikenda (subota i nedelja). Izuzetno, takmičar može JEDNOM mesečno staviti i radnim danom 2 tipa. Da bi takmičar konkurisao za plasman neophodno je da ima najmanje 15 tipova u toku mjeseca. Najniža dozvoljena kvota (koeficijent) je 1.50 a najviša 5.00.

edit

e sad ja stvarno neznam kako tumace te neodigrane meceve na tenis znam da je nekome racunata kvota 1 i da ulog nije racunat u prosek to trebate videti sa GSV

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...