Jump to content
Tuto

13.10.2011.

Recommended Posts

To je sa onim Davorovim parom, bez njega je 38,34. A i to je odlično . Trenutno 2. - Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwiz, otvorna je tema za prijave ekipa za studeni, pa prijavi forum. Ekipa će se sastaviti kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast svima, imali smo malu krizu (ok ja sam imao http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif ), ali vratili smo se, i idemo pobijediti ovdje http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

tako treba. samo napred.

Evo dela mmog posta koji sam im napisao:

 

Ali ja sam već rekao , moje lično mišljenje je nema veze, poništite taj par, Ako mislite da treba -oduzmite te bodove ,. Ma ne bi me čudilo da počnete da nam brišete sve parove koji su dobitni, kao što i brišete postove. Ali mi i dalje tipujumo i to uspešno - zainat svima.

Nisam samo napisao - i pobeđujemo.

Tuto, ove prijave si mislim za nove forume, koji nisu sad u takmičenju. Valjda je tako nisam siguran!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je za nove forume... a i nema nas potrebe prijavljivat kad smo organizatori sljedeći mjesec :nije:

 

Sad pričaju o tome da sei sledeći mesec odigra takmičenje isto tamo, a da pobednik za Oktobar organizuje takmičenje u Decembru, i tako dalje. Sve to da bi taj forum-organizator imao vremena za organizaciju, jer kažu pobednik će se odlučivati zadnjeg dana, a već sutra počinje novi mesec i novi ciklus, a treba vremena za organizaciju takmičenja.

 

Tuto, neznam da li si video, ali su rekli da ako hoćeš onaj par od Davora da se računa tebi, kao da si ti iskoristio ono pravilo 2 para radnim danom- jedanptut. Ja mislim da bi trebalo to prihvatitit. Kakvo je tvoje mišljenje, a i drugih. U suprotnom ,ako nećeš - par je ne važeći. -

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto, neznam da li si video, ali su rekli da ako hoćeš onaj par od Davora da se računa tebi, kao da si ti iskoristio ono pravilo 2 para radnim danom- jedanptut. Ja mislim da bi trebalo to prihvatitit. Kakvo je tvoje mišljenje, a i drugih. U suprotnom ,ako nećeš - par je ne važeći. -

Ja to prihvaćam. Javite im, napišite im. Ja ću se tamo oglasiti tek navečer. Neka se peku.

 

Neka ga vode kako žele. Par je dobitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad pričaju o tome da sei sledeći mesec odigra takmičenje isto tamo, a da pobednik za Oktobar organizuje takmičenje u Decembru, i tako dalje. Sve to da bi taj forum-organizator imao vremena za organizaciju, jer kažu pobednik će se odlučivati zadnjeg dana, a već sutra počinje novi mesec i novi ciklus, a treba vremena za organizaciju takmičenja.

 

Tuto, neznam da li si video, ali su rekli da ako hoćeš onaj par od Davora da se računa tebi, kao da si ti iskoristio ono pravilo 2 para radnim danom- jedanptut. Ja mislim da bi trebalo to prihvatitit. Kakvo je tvoje mišljenje, a i drugih. U suprotnom ,ako nećeš - par je ne važeći. -

 

zato treba takmičenje da počne recimo od 5-og u mesecu i gotova stvar. 5 dana je i previshe za bilo kakvu organizaciju :nije: No dobro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još nešto, Misha, vidim da si rekao a se ponisti tamo par jedno takmicara koji je tipovao a Valladolid - Lagun Aro GBC , H1 poluvreme, a drugi je igrao iz 1 u 1 Mislim da nisi u pravu i da se ovi tipovi razlikuju. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još nešto, Misha, vidim da si rekao a se ponisti tamo par jedno takmicara koji je tipovao a Valladolid - Lagun Aro GBC , H1 poluvreme, a drugi je igrao iz 1 u 1 Mislim da nisi u pravu i da se ovi tipovi razlikuju. :nije:

 

ma i to je moje mišljenje. Zato sam prvo postavio pitanje bez imena i tačnog primera , pa su mi odgovorili da ne može , tek onda sam napisao tačan primer i da se poništi.

 

Sad nek se malo "onaj što nema ime" bori da mu se prizna par. Iskreno trebalo bi da važi , ali ipak mislim da mu neće prihvatiti iako će se bezimeni buniti - Videćemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i to je moje mišljenje. Zato sam prvo postavio pitanje bez imena i tačnog primera , pa su mi odgovorili da ne može , tek onda sam napisao tačan primer i da se poništi.

 

Sad nek se malo "onaj što nema ime" bori da mu se prizna par. Iskreno trebalo bi da važi , ali ipak mislim da mu neće prihvatiti iako će se bezimeni buniti - Videćemo.

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Kako sam se smejao pre neki dan za "koji je datum u jebenoj Kini" :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...