Jump to content
Tuto

16.10.2011.

Recommended Posts

Dobar dan!

 

Jučer lagana katastrofica,danas Arsenal,Feynoord,D.Kiev i Cedevita.

 

 

 

:nije: ajde da i meni nešto kapne!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti bi TREBAO ne pratiti pa ce mozda i BITI dvojka http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

sad si pogodio dvicu a neki dan vasco nisi :nije: ma bice ti lagani iks na ove argentince pa se ti znoji do 3 ujutru hoce li bit ili nece a ja svakako idem dalje http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj se sekirati imam ja milion računa otvorenih po razno raznim kladama..ako bude gusto ustupit cu ti koji bez problema!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

...ali ako Bunka kaže da ce se moći preko MB valja nnjemu vjerovati ako njih kači taj zakon već neko vrijeme!! :nije:

 

Ovako idu te stvari...problem nastaje ako uplacas i isplacas novac direktno iz banke u internet kladionicu i obrnuto, znaci direktno na racun bez posredstva MB ili njemu slicnih. Ako koristis MB kao posrednika nisto ti ne moze taj zakon. Znaci MB ni u kom slucaju nece dati privatne podatke svojih klijenata o tome gde uplacuju novac i odkale primaju novac na MB akauntu. E sad jest da sam lani platio personalni danak nekih 80 eura na kraju godine zbog primanja novca preko MB al to cu da platim i na svaki ostali prihod na ziro racun van moje plate, nebitno dal je od MB ili mi neko direktno na salteru platio neku uslugu.

 

Ovde taj zakon je u snazi vec 4-5 godina, i dosad niko ko se kladi preko MB kao posrednika za prebacivanje novca nije imao problema, nit ce ih imati.

 

Inace uopste nije neki problem otvoriti MB akaunt, mislim da ima na forumu detaljno objasnenje. Od 1 januara rebrendira se MB u Skrils cini mi se.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem li ti lazio, zabi ga u 90+ samo da mene obori za lovu i na hazarderu, jedino sam njega ceko manje od tri gola :nije:

 

Jesi vidio sugavog COLO - COLO ne moze gola da zabije, jao jao jao http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif

 

 

Ajd pa niste valjda kuću prokockali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pao Detroit nakon td walkera. Stafford ko da se izgubio. Nešto me natjeralo da bježim od hendija na Patse, baš me zanima hoću li požalit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako idu te stvari...problem nastaje ako uplacas i isplacas novac direktno iz banke u internet kladionicu i obrnuto, znaci direktno na racun bez posredstva MB ili njemu slicnih. Ako koristis MB kao posrednika nisto ti ne moze taj zakon. Znaci MB ni u kom slucaju nece dati privatne podatke svojih klijenata o tome gde uplacuju novac i odkale primaju novac na MB akauntu. E sad jest da sam lani platio personalni danak nekih 80 eura na kraju godine zbog primanja novca preko MB al to cu da platim i na svaki ostali prihod na ziro racun van moje plate, nebitno dal je od MB ili mi neko direktno na salteru platio neku uslugu.

 

Ovde taj zakon je u snazi vec 4-5 godina, i dosad niko ko se kladi preko MB kao posrednika za prebacivanje novca nije imao problema, nit ce ih imati.

 

Inace uopste nije neki problem otvoriti MB akaunt, mislim da ima na forumu detaljno objasnenje. Od 1 januara rebrendira se MB u Skrils cini mi se.

 

Zasto onda ameri ne koriste MB???Ali slazem se da Srbija nije bitna drzava koja moze da naredi nekom da ne dozvoli kladjenje,kao sto si i rekao...a USA ipak jeste..Ali ja mislim da moze da se naredi i MB da ne prima IP iz Srbije,cak sta vise da nasi provajderi zabrane pristup takvim stranicama.....Elem,sta bude bice,selicemo se negde...sta mozemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto onda ameri ne koriste MB???Ali slazem se da Srbija nije bitna drzava koja moze da naredi nekom da ne dozvoli kladjenje,kao sto si i rekao...a USA ipak jeste..Ali ja mislim da moze da se naredi i MB da ne prima IP iz Srbije,cak sta vise da nasi provajderi zabrane pristup takvim stranicama.....Elem,sta bude bice,selicemo se negde...sta mozemo...

 

Otkad nema online klađenja u USA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi vidio sugavog COLO - COLO ne moze gola da zabije, jao jao jao :nije:

 

sto ne pitas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad nema online klađenja u USA?

 

 

Ja mislim da samo u 4 drzave uopste mozes da se kladis tamo...cak sta vise sam siguran....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...