Jump to content
Dwiz

Prijave za ekipu BC foruma

Recommended Posts

Visinske pripreme uspešno odrađene. Kondicija nabijena. Taktičke zamisli se još uvežbavaju,ali biće sve u redu. Trenutno je rad sa loptom. Do 30. spremni.

Kratko i jasno - Računajte na mene!

 

Pobednicki tim samo ako mora menjati...

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam prijedlog da Dwiz predlozi oe clanove za koje misli da su najpouzdaniji i koji su se pokazali kao najozbiljnijim. Tu prije svega mislim na prvu ekipu koja je odnijela pobjedu. Mislim da nije poenta ko ce se prije prijaviti, vec da selektor sam izabere tim. Naravno ko ne moze, neka kaze, pa ce onda izabrati zamjene.

 

Mislim da je Dwiz do sada skontao ko bi bio najbolji u timu, pa da odluci.

 

btw ja se ne zelim takmiciti za naredni mjesec, tako da i ne konkurisem za takmicenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude mjesta,neka klupa nešto tu sam,ali dajem prednost onima koi se žele okušati a nisu još!! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam prijedlog da Dwiz predlozi oe clanove za koje misli da su najpouzdaniji i koji su se pokazali kao najozbiljnijim. Tu prije svega mislim na prvu ekipu koja je odnijela pobjedu. Mislim da nije poenta ko ce se prije prijaviti, vec da selektor sam izabere tim. Naravno ko ne moze, neka kaze, pa ce onda izabrati zamjene.

 

Mislim da je Dwiz do sada skontao ko bi bio najbolji u timu, pa da odluci.

 

btw ja se ne zelim takmiciti za naredni mjesec, tako da i ne konkurisem za takmicenje

 

Pa zato i otvaram prijave da vidim na koga sve mogu računati, a onda ću izabrati prvotimce. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko bude nedostajala natjecatelja - tu sam. Makar samo jedno poluvrijeme. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u ime svih nas iz 80 i neke za zakletvu Dwizu ja spjevo sam stih, ne spominjem proslost i bitke daleke jer rodjen sam tek poslije njih...

 

RACUNAJTE NA MENE :nije: :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja sam tu, nadam se u puno boljoj formi nego ovaj mjesec... ima da rasturimo ovo :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tu ako zatreba pomoc :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...