Jump to content
Tuto

28.10.2011.

Recommended Posts

Banega nigde nisam napisao nijednu brojku u pp samo sam pitao da provere kvotu jer ne vidim tu , oni su stavili u pravilnik da je odds portal merodavan pa sam tamo i uporedjivao a admini su pisali bila ovoliko ili onoliko , da nisam i sam uplatio par verovatno ne bih ni obratio paznju , a naravno da pratim ko sta igra i uplacujem te tipove

tebi licno se izvinjavam jer protiv tebe apsolutno nemam nista i zelim ti uspeha u takmicenu na mtf a mene se ne mors plasiti jer imam seriju pogodjenih i sad slede promasaji po logici Posted Image

 

Bilo tko s ikakvim iskustvom u klađenju ne bi u pravilnik stavio takvu glupost. O kojem se forumu radi?

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo tko s ikakvim iskustvom u klađenju ne bi u pravilnik stavio takvu glupost. O kojem se forumu radi?

 

MTF i slovenci best eurobet

ma da sam znao da ce biti ovakva frka ne bih ni pitao nego kad sam uplacivao bila dosta niza kvota i zato sam pitao i gledao

Share this post


Link to post
Share on other sites

MTF i slovenci best eurobet

ma da sam znao da ce biti ovakva frka ne bih ni pitao nego kad sam uplacivao bila dosta niza kvota i zato sam pitao i gledao

 

 

 

A koji par je upitanju???

Share this post


Link to post
Share on other sites

MTF i slovenci best eurobet

ma da sam znao da ce biti ovakva frka ne bih ni pitao nego kad sam uplacivao bila dosta niza kvota i zato sam pitao i gledao

 

 

 

Da, kvote padnu i narastu u sekundi, jbg

 

Sad i ja očistio jedan oval šnicli, danas sam cepao neka drva stigao me umor, pošteno :uredu:

 

Kolko si pocjepo, desetak metara drva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, kvote padnu i narastu u sekundi, jbg

 

 

 

Kolko si pocjepo, desetak metara drva?

 

Pa bice oko 5 metara juče i danas, ali idem polako, jer su drva čvornata u ogromnim panjevima, a uz to ima i bresta i dženerike. Ko je nekad baratao sa ovim zanimanjem zna o čemu govorim http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Odoh sabiti koje pice u kafiću, čujemo se malo kasnije , večeras se ne ide u varoš :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NHL minesota- anaheim

 

 

 

 

Na Anaheim je bila kvota 2.650 jer sam i ja na njih igrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bice oko 5 metara juče i danas, ali idem polako, jer su drva čvornata u ogromnim panjevima, a uz to ima i bresta i dženerike. Ko je nekad baratao sa ovim zanimanjem zna o čemu govorim http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Odoh sabiti koje pice u kafiću, čujemo se malo kasnije , večeras se ne ide u varoš :uredu:

 

Poznato

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Ja radim sutra ujutro pa ne idem nigdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banega nigde nisam napisao nijednu brojku u pp samo sam pitao da provere kvotu jer ne vidim tu , oni su stavili u pravilnik da je odds portal merodavan pa sam tamo i uporedjivao a admini su pisali bila ovoliko ili onoliko , da nisam i sam uplatio par verovatno ne bih ni obratio paznju , a naravno da pratim ko sta igra i uplacujem te tipove

tebi licno se izvinjavam jer protiv tebe apsolutno nemam nista i zelim ti uspeha u takmicenu na mtf a mene se ne mors plasiti jer imam seriju pogodjenih i sad slede promasaji po logici Posted Image

 

Rocky tamo piše :

 

Datum i vreme početka sportskog dogadjaja se uzimaju sa stranice:http://www.oddsportal.com/

 

 

Znači, ukoliko za sportski dogadjaj piše da počinje 16.10.201. u 01:00h onda se i postavlja za taj dan i u to vreme, iako je na primer u pitanju sportski dogadjaj u USA gde on počinje 15.10.2011. u 19:00h- Ukoliko se sportski dogadjaj na koji želite da tipujete ne nalazi na navedenoj stranici (sajtu), onda se uzima datum i vreme iz kladionice iz koje ste i uzeli tip, ali se mora preračunati njegovo odigravanje po Srednjeevropskom vremenu.

znači - datum i vreme , a ne kvote., jer takvih sajtova ima na stotine.

Pozdrav !

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...