Jump to content
baptista

02.11.2011.

Recommended Posts

ko ne riskira taj ne profitira :uredu: al kad skontas kolko das mjesecno u kladionicu vidjeces da ti je to dovoljno da pokrijes neku seriju od

4 -5 pokusaja pa ako neide odustanes, svakako bi te pare dao u kladionicu na obicne listice... trebas sam sebe natjerat da samo to igras, nema nista igrat sa strane na obicne listice i bacat pare, samo dupli ulog i to je to... mislim da se moze bit u plusu iako je crna serija uvijek moguca

 

Da ti kažem, već dugo se nakanjujem igrati jedan sistem i objavio bi ga ovde, ali treba mi jedno 1K eura na računu beta365 ili pinnacla, ostale ne bih jer limitiraju uplate

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ne riskira taj ne profitira :uredu: al kad skontas kolko das mjesecno u kladionicu vidjeces da ti je to dovoljno da pokrijes neku seriju od

4 -5 pokusaja pa ako neide odustanes, svakako bi te pare dao u kladionicu na obicne listice... trebas sam sebe natjerat da samo to igras, nema nista igrat sa strane na obicne listice i bacat pare, samo dupli ulog i to je to... mislim da se moze bit u plusu iako je crna serija uvijek moguca

 

 

Igraj live. Mali ulozi su put do kinte. Mene služi već par godina dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras cemo videti kako cemo proci:

 

Na X2 CSKA i Napoli ne daje gol .Moja *dobitna * kombinacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd jedan preokret, ali tri preokreta uhvatiti mi se čini da si imao više sreće nego što možeš i da zamisliš http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Mogao bi da objaviš i koji nedobitan tiket, jer ne moguće je da kad god odigrash preokret da pogodiš :uredu:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Ne znam o čemu ti, pa ja sam pokazivao uplate s malom parom i jasno se vidi da nema drugih uplata unutar 24 sata. Ako se sjećaš mojih preokreta na live u hokeju dok smo imali prijenose da bi ja tijekom dana napisao što očekujem u susretu da krenem odigram preokret. A uplatu nedobitnu na preokret UTD protiv Citija si vidio. Ja govorim o liveu za malu kintu, ne kužim zašto bi sad ja tu neš mudrovao..Moja fora je u tome da ako npr večeras želim igrat na City po kojem je kvota recimo @2, ja radije čekam da City popuši gol i da kvota na live poraste do neke razine i onda igram.Ako se to ne odvija u tom smjeru, pare ostanu u džepu. Jbg, ne moram bit u minusu da bi mi vjerovao. Nisam tu da nekog zabavljam, ako mi vjeruješ, vjeruj mi ak ne, ne moraš. Nismo djeca

 

kako stvari stoje Sector i ti ovde deljete kladionice .http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif

 

Ja igram prosto jer to volim . ali da gubim redovno ,i to stoji!!

 

Dinam cu na tvoju rec preskociti danas!1

 

Nema razloga za provokacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam o čemu ti, pa ja sam pokazivao uplate s malom parom i jasno se vidi da nema drugih uplata unutar 24 sata. Ako se sjećaš mojih preokreta na live u hokeju dok smo imali prijenose da bi ja tijekom dana napisao što očekujem u susretu da krenem odigram preokret. A uplatu nedobitnu na preokret UTD protiv Citija si vidio. Ja govorim o liveu za malu kintu, ne kužim zašto bi sad ja tu neš mudrovao..Moja fora je u tome da ako npr večeras želim igrat na City po kojem je kvota recimo @2, ja radije čekam da City popuši gol i da kvota na live poraste do neke razine i onda igram.Ako se to ne odvija u tom smjeru, pare ostanu u džepu. Jbg, ne moram bit u minusu da bi mi vjerovao. Nisam tu da nekog zabavljam, ako mi vjeruješ, vjeruj mi ak ne, ne moraš. Nismo djeca

 

sve to stoji. ja sam samo rekao da objavish svaki live koji odigrash, pa cemo ti lako sabrati plus, kapiraš sad? Evo ja sam sad na MTF-u bio u plusu oko 50 Unita za mesec, jer sam se stvarno trudio da nadjem dobre parove, ali da li bi mogao nastaviti tako izmeseca u mesec? sigurno da ne..

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

ja imam 2 na City, ajd vrijeme je da te izjednačim Posted Image

 

 

 

ja neznam jel itko ovdje od nas (osim Sectora) zarađuje neku ozbiljniju lovu od kladionice

 

pozdrav svima

eto vam crni on zaradjuje Posted Imagevideli ste kako pogadja americke sportove a to i igra u kladionici

 

a zaradjujem i ja samo zavisi koliko mislis da je ozbiljna lova ?

od maj meseca kako je riknuo meridian i kad sam prebacio pare u drugo online kladionice prosecno sam svaki mesec u plusu odnosno od pocetnog uloga imam otprilike 3 put vecu sumu trenutno

najbitniji je ulog pravilno ga raspodeliti u ono sto sam siguran ide 10/10 a manje siguran ide manji ulog i sa manjim procentom pogodjenih se moze biti u plusu uglavnom se moraju forsirati singlovi i dublovi ili sistemi a tiketi tek za sitnu lovu kad ima dobra ponuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd jedan preokret, ali tri preokreta uhvatiti mi se čini da si imao više sreće nego što možeš i da zamisliš http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Mogao bi da objaviš i koji nedobitan tiket, jer ne moguće je da kad god odigrash preokret da pogodiš :uredu:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Tenis je prava stvar za preokrete, ja obicno igram tenis(set a nekad i lovim brejkove kod zena kad osetim da mec ide u tom pravcu) kad igram live ili odbojku takodje sport koji ima velike kvote a i preokreti su cesti (preokret u setu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Nema razloga za provokacije

 

Izvini nisam hteo da te uvredim.Setio sam se njegovih (sectorovih) navodnih dobitaka pa sam ga naveo. A tebi svaka cast .vido sam par puta tvoje listic iz LIVE..

 

Srecno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima na ovom forumu da se javi, ko igra live oklade, ali gubi, ili vidno oseća da je u minusu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve to stoji. ja sam samo rekao da objavish svaki live koji odigrash, pa cemo ti lako sabrati plus, kapiraš sad? Evo ja sam sad na MTF-u bio u plusu oko 50 Unita za mesec, jer sam se stvarno trudio da nadjem dobre parove, ali da li bi mogao nastaviti tako izmeseca u mesec? sigurno da ne..

 

 

Svaki live koji odigram? Ne igram ja live svaki dan. Samo na određene klubove kad igraju. Na listiću na kojem sam digao 300 €, jesli li ti vidio ijedan par u preokretu koji nije bio favorit taj dan? Celtic, Levante i Manchester City su tebi iznenađenja za preokret? I dio s ''malim ulogom'' si preskočio?

 

Izvini nisam hteo da te uvredim.Setio sam se njegovih (sectorovih) navodnih dobitaka pa sam ga naveo. A tebi svaka cast .vido sam par puta tvoje listic iz LIVE..

 

Srecno.

 

Krivo sam te shvatio, oprosti :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima na ovom forumu da se javi, ko igra live oklade, ali gubi, ili vidno oseća da je u minusu?

 

Ja ne igram svaki dan online live, nego onako recimo jednom nedeljno. Da zaguba je veca nego dobitak u kladjenju, al je fakt da live kladjenje nosi manju zagubu. Igram u lokalnim kladionicama live i mogu reci da nisam u plus al da nisam ni u nekom minusu. Lakse se kontrolises na live kladbe, bar tako je kod mene. Udjem u lokalnoj, i izigram neki prosek od 30 eura i ako dobojem bar toliko izadjem i tako...pa i da izgubim odem opet http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

PS Manja zaguba ako imas selfcontrol, ako nemas to, isto ti dodje. Samokontrola ti je najbitnija stvar u ovom nasem 'poslu"

 

Primer...igram ja poker pre 3 nedelje live poker cash game znaci, i udjem sa 50 eura, napravim te 50 oko 350-400 eur za 3-4 casa igranja, igram tight agresive i maksmilna samokontrola, i hocu da ustanem, al kazem sebi aj da odigram/udjem u jos jednu ruku i idem...al jbg...dobijem AK u boju, flop nista tip mi placa moj preflop race sa 89 u razlicitim bojama, ja cekam boju ili na turnu ili na riveru, platim all in i popusim, NEMA BOJE. E to se zove selfcontrol. :uredu:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

C4anton4 je u pravu za live ili sacekas ako favorit dobije gol pa igras na veliku kvotu a ja igram cesto i na golove gde se ocekuju golovi a nema ih brzo onda kvota naraste a pogotvo ako gledam mec gde se vidi da gol visi u vazduhu

inace za dupliranje ima malo bolji sistem

igrati nekog favorita iz X u pobedu kvota je oko 4,5 tako da se sledeca uplata poveca samo za 1,5 ako ne pogodis a kad pogodis otp si duplo u plusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A live omogućava i mnoge varijacije pokrivanja uloga kad zapapri. Ako je veći novac ili veći dobitak u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

A live omogućava i mnoge varijacije pokrivanja uloga kad zapapri. Ako je veći novac ili veći dobitak u pitanju

 

Boldiram najbitniji moment u livekladjenju! :uredu:

 

Na Unibetu mozes povuci novac/dobitak od live kladbe kad hoces (dok ti je kladba jos u teku)dal si u + ili - na tu kladbu svejedno.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to meni ljudi jasno, ali nije mi jasna činjenica da kladionice sve više razgranavaju live oklade i povećavaju izbor, na svakom ćošku u gradu kod mene je neka lokalna kladionica, a uveli su live opklade u njoj, verovatno da bi gubili pare http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Ne kažem ima izuzetaka, Cantona je u par navrata pokazao da se može uzeti, ali ipak ostajem pri svom da to nije med i mleko ili se to samo meni čini :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...