Jump to content
sportandlove

10.11.2011.

Recommended Posts

zasto kladionice imaju neke nelogicnosti u ponudi ili ja ne kontam bas najbolje...

 

fish - monaco...da ce fish ukupno osvojene setove imat -1.5 je 2.25 a da će dobiti 2:0 je 2.10....da mi jos pokažu kako može dobiti setove -1.5 a da nije 2:0....tko bi onda ovu drugu okladu stavio..

 

Zato sto to sablonski rade .nekada odmah primete a nekad i ne. Tako je i kod fudbala na kontrahendikep i duplu sansu.

 

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumijem zašto to tako, pa ko da je problem skupiti 30 ili 60 postova u mjesecu... nego ništa ne pišu, i onda zadnjih 5 dana nakrcaju forum s glupostima Posted Image

 

bolje i gluposti da pisu nego ko ti da postavljaju parove pa raja gubi pare na kladionici zbog tebe :crossfingers:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma viđao sam to i prije...al opet velike kladionice mislim da ne bi smjele dopustiti to..upravo radi sablonskog rada..nije problem staviti u sustav da ti je uvijek ista kvota na -1.5 u setovima i 2:0...to je linija koda

 

mislim nije da sam neki programer :crossfingers: al mislim da ne bi bilo teško nešto tako napravit...čisto ozbiljnosti radi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan iz maglene Murske Sobote.....

 

 

Jučer jedan od najkatastrofalnijih dana u životu što se tiče klade......

 

Od 7 parova nisam pogodio ni jedan.....Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro, veliko hvala prijatelju cantona na AHL-u sinoc,spasio si me od totalnog siromastva :crossfingers:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Jučer bi AHL imao 4/4 da sam postavio tu na forum.

zasto kladionice imaju neke nelogicnosti u ponudi ili ja ne kontam bas najbolje...

 

fish - monaco...da ce fish ukupno osvojene setove imat -1.5 je 2.25 a da će dobiti 2:0 je 2.10....da mi jos pokažu kako može dobiti setove -1.5 a da nije 2:0....tko bi onda ovu drugu okladu stavio..

 

Nije to nikakva greška, samo se radi o drugom marketu. Npr kod bet356 imaš u istom trenu kvotu na total goals over 2.5 npr kvotu 1.8 , a na goal line over 2.5, npr. 1.85.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan iz maglene Murske Sobote.....

 

 

Jučer jedan od najkatastrofalnijih dana u životu što se tiče klade......

 

Od 7 parova nisam pogodio ni jedan.....Posted Image

 

nije valjda dotle doslo :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima do veceras i sretno na kladari :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...