Jump to content
sportandlove

10.11.2011.

Recommended Posts

A šta zna Milka Canić šta je dan... Ona samo za "dobro veče" znaPosted Image

 

Znam,zato i zezam kolegu :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je poskupelo piće, a kriza je osetna. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

 

Mićo video sam , tj čuo sam da Baptista otišao u molere. Mogu ti reći da oni lepo zaradjuju ako imaju posla http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Sta su to moleri?? Jel o meni rijec?? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao ovog fisha...na sva tri natjecanja sam ga igrao..imao dvije mec lopte i izgubi set...ajde barem da dobije mec da na dva natjecanja prodjem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska (Rijeka) ima čudo od stadiona, a da ni ne znamo!

Posted Image

 

CNN je među tisućama stadiona na svijetu izbor najčudnijih suzio na samo njih osam, a među njima je i naša Kantrida. Riječka ljepotica zaslužila je epitet 'čuda' zbog lokacije na kojoj se nalazi. Premda prima tek nešto više od 10.000 gledatelja, Kantrida se ističe neobičnom pozicijom - s jedne je strane ukopana u stijenu, a s druge gleda na prekrasne morske 'travnjake'.Stadion NK Rijeke svrstan je na treće mjesto u ovoj kategoriji, dok su ispred njega samo portugalski Estadio da Madeira na kojem igra Nacional te Bragin Municipal Stadium.

 

Na četvrtom je mjestu Bayernova Allianz Arena, zatim veličanstveni Estadio Hernando Siles u Boliviji, Olympiqueov Stade Velodrome u Marseillelesu, Svangaskard na Farskim otocima te Cape Town u Južnoafričkoj Republici.

 

Sportski.net/T.H.

10.11.2011.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece,

 

Tuto, stvarno mozete da se podicite Kantridom.Prvi i zadnji( nazalost) put sam je video 1980 u prolece.

 

:blink:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...