Jump to content
Tuto

16.11.2011.

Recommended Posts

Vrsta takmičenja: košarka - EUROLIGA

Naziv kladionice: Hrvatska Lutrija

Broj para iz kladionice: 1519-14

 

Vrijeme odigravanja: 20:30

Naziv para: Caja Laboral-Bilbao 1. ČETVRTINA

Tip para: 1

Tečaj: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takmicenje se od cetvrtka vraca ne best eurobets http://besteurobets.....php?board=45.0 mirko i baptista ce nastaviti da vode takmicenje a bicu i ja tamo ako zatreba neka pomoc i Sasa takodje ali njih dvoje su se pokazali kao jako dobri tako da nece biti problema mislim da je to najbolje resenje

Bila svadja izmedju Gootyja i Nudlsa , ovaj prvi banovao drugog koji je glavni za sponzora i idejni tvorac, bez zelje da se mesam ko je u pravu a ko nije a realno oboje su verovatno krivi a posto su se mnogi trudili a posebno Baptista i Mirko Posted Image kad su sa mne beta digli ruke od takmicenja oni su preuzeli na sebe posao oko vodjenja takmicenja , posto je Gooty zahtevao da se premesti takmicenje sa njihovog sajta najbolje resenje je bilo da se vrati na besteurobets jer tamo ima sve sto je potrebno za takmicenje uz Mirka i Baptistu tu ce biti i Sasa a i ja cu pomoci ako ustreba

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 13:30

Naziv para: Čelik - Sloboda Tuzla

Tip para: Oba ne daju gol

Tečaj: 1.570

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja namjeravam danas pauzirati i ustediti nam stotku..... ponuda je kriza, nista mi s ene svidja ili je meni malo samopouzdanje poljuljano :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 13:30

Naziv para: Čelik - Sloboda Tuzla

Tip para: Oba ne daju gol

Tečaj: 1.570

 

1-0 :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsta takmičenja: EUROCHALLENGE - 1. FAZA

Naziv kladionice: Hrvatska Lutrija

Broj para iz kladionice: 2151-3

 

Vrijeme odigravanja: 19:30

Naziv para: -3,5/Telekom Bonn-Turk Telekom

Tip para: 2

Tečaj: 1.750

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsta takmičenja: BRAZIL: Campeonato Brasileiro

Naziv kladionice: Unibet

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 23:30

Naziv para: Internacional-RS - Bahia-BA, Zbroj Golova 2.5

Tip para: Iznad 2.5

Tečaj: 1.750

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas opet katastrofica..uff ako treba dajem svoj mandat na raspolaganje možda mogu rezerve malo da potegnu!! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda da probate sa malo vecim kvotama oko 2 ili 2.20... vidim da svi igrate kvote 1.50-1.60 i dovoljno je jedan da fuli a onda dvojica moraju pogodit da bi bili samo na pozitivnoj nuli i to je vec tri igraca ispucano a nismo u nikakvom plusu... il mozda probat neku taktiku da dva igraca igraju te vece kvote a ostali te manje pa ako prodje jedna veca i poneka manja eto ga plus boli glava

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda da probate sa malo vecim kvotama oko 2 ili 2.20... vidim da svi igrate kvote 1.50-1.60 i dovoljno je jedan da fuli a onda dvojica moraju pogodit da bi bili samo na pozitivnoj nuli i to je vec tri igraca ispucano a nismo u nikakvom plusu... il mozda probat neku taktiku da dva igraca igraju te vece kvote a ostali te manje pa ako prodje jedna veca i poneka manja eto ga plus boli glava

 

Ma htio sam ja Medvešćaka puknut danas 100% ali već ga je neko prije mene stavio..to je to jebeno pravilo šta nemoš isti par stavit pa makar iz neke druge kladionice.. :nije:

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odmarao danas, a da sam igrao pao bih....

 

I ja sam za da udju zamjene..... ako hoce baptista i ja da malo odmorimo, a neka udju Nadrealista i Davor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...