Jump to content
Tuto

23.11.2011.

Recommended Posts

Dan započinjemo sa dobiti +253,00.

 

Ajmo, rajoooooo!! Igrajte! :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo su neozbiljni.Prosli tim je bio mnogo kompaktniji i ozbiljniji.

 

No ima jos uvek nade da nas obraduju .

 

:whaat:

 

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma svi igramo ko i svaki mjesec sto igramo, samo sto nekad ide a nekad ne ide :whaat: dokaz tome je ista ova ekipa neki dan ima skor +1000 a danas + 200... davor je malo vise otiso u minus al nije on jedini fulo parove zadnjih dana, jednostavno nas je stalo al nemoze ni to trajati cijelo vrijeme kao sto se nemoze ni cijelo vrijeme pogadjati :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma svi igramo ko i svaki mjesec sto igramo, samo sto nekad ide a nekad ne ide :whaat: dokaz tome je ista ova ekipa neki dan ima skor +1000 a danas + 200... davor je malo vise otiso u minus al nije on jedini fulo parove zadnjih dana, jednostavno nas je stalo al nemoze ni to trajati cijelo vrijeme kao sto se nemoze ni cijelo vrijeme pogadjati :uredu:

 

Upravo tako!

 

Ja imam svega 5 fula do sada i ne mozes reci da sam neozbiljan :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj par za danas

 

Vrsta takmičenja: Fudbal, liga prvaka

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 2946

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: ShakhtarD/odg-FC Porto

Tip para: oba tima daju gol - da

Tečaj: 1.750

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lose se krenulo, mi ostali forumasi zahtjevamo kompletnu istragu oko parova sa kojima nam donosite gubitke.

 

Savez napolje :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma svi igramo ko i svaki mjesec sto igramo, samo sto nekad ide a nekad ne ide :uredu: dokaz tome je ista ova ekipa neki dan ima skor +1000 a danas + 200... davor je malo vise otiso u minus al nije on jedini fulo parove zadnjih dana, jednostavno nas je stalo al nemoze ni to trajati cijelo vrijeme kao sto se nemoze ni cijelo vrijeme pogadjati :nije:

 

 

Upravo tako!

 

Ja imam svega 5 fula do sada i ne mozes reci da sam neozbiljan :uredu:

 

Ma sve 5 decki,salim se ja,nisam ni ja za nis isao na klupu..samo pokusavam nekako razbit taj maler koji nas bije.. :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zlatna koka za danas

 

Borac Banja Luka - Sarajevo, manje od 2,5 gola uz kvotu 1,65 na bwin :whaat:

 

da i moji drugovi Dinno, Sasa i Nadrealista nesto pogode

 

jednostavno stid me..... sklanjam pogled od njih na ulici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lose se krenulo, mi ostali forumasi zahtjevamo kompletnu istragu oko parova sa kojima nam donosite gubitke.

 

Savez napolje :whaat:

 

Jeste da je lako biti general poslije bitke, ali ocito pojedini clanovi tima (Nadrealista, Sasa, Dinno) imaju lagani pad koncentracije, i ja sam za reviziju ugovora...Znaju mi na H2H poklopiti pogodjeni 2.25 koeficijent, a ovdje gdje nam cuvaju obraz, oni se za..ebavaju...!!!

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

predlozio bih da se otvori novo takmicenje pod nazivom "Nagradna otimanja", evo primjera:

 

 

tu bi bilo nade da Sasa i Dinno osvoje neku nagradu :whaat:

 

sponzor da bude LostBet.com

Edited by emir1983

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zlatna koka za danas

 

Borac Banja Luka - Sarajevo, manje od 2,5 gola uz kvotu 1,65 na bwin :whaat:

 

da i moji drugovi Dinno, Sasa i Nadrealista nesto pogode

 

jednostavno stid me..... sklanjam pogled od njih na ulici

 

Ja bih postavio na takmičenje recimo Detroit Red Wings - Calgary Flames 2@3.75 Unibet ili San Jose Sharks - Chicago Blackhawks 2@3.00 Bet 365 kad gubiš 100 poena da znash da gubis za nesto , a ne za malu kvotu :uredu:

Salu na stranu ja ovo stavljam veceras na listic izmedju ostalog za nizi ulog , nemoj da me neko poslusao :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da je lako biti general poslije bitke, ali ocito pojedini clanovi tima (Nadrealista, Sasa, Dinno) imaju lagani pad koncentracije, i ja sam za reviziju ugovora...Znaju mi na H2H poklopiti pogodjeni 2.25 koeficijent, a ovdje gdje nam cuvaju obraz, oni se za..ebavaju...!!!

 

:uredu:

 

 

ne mogu da jeruje da se ti javljas, ti koji nisi prosao na takmicenjima jos od husinjske bune :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da jeruje da se ti javljas, ti koji nisi prosao na takmicenjima jos od husinjske bune :whaat:

 

Sta si se uhvatio husinjske bune, k' o pijan plota..Trice i kucine...bolje ti je da pogadjas ove parove za sveopste dobro....Kakva buna, kakvi bakraci....:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da jeruje da se ti javljas, ti koji nisi prosao na takmicenjima jos od husinjske bune :uredu:

 

za tebe i Saleta je izmisljen sah, koliko listate statistike i analize izgubicete 20 godina zivota, a sad ih imate 30 :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...