Jump to content
hsammer

02.12.2011.

Recommended Posts

Igra sa Bluesima kod kuće, I ja sam nasao pripitog da te pitam :uredu:

 

Ne leže im Bluesi. Nism gledo roster, jel ima kakvi promjena na bolje ili nedaća za koje bi trebo znat? Al probaj ako imaš feeling..

 

Igra sa Bluesima kod kuće, I ja sam nasao pripitog da te pitam http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

evo jedna ovakva onda

 

Posted Image

 

Večeras sam pive rokao, al vučem glavobolju cijeli dan + nisam se ni naspavao. Trebo ić van, zbediro sam ekipu bzvz. Trebe se sredile za povalit, al nisam u moodu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne leže im Bluesi. Nism gledo roster, jel ima kakvi promjena na bolje ili nedaća za koje bi trebo znat? Al probaj ako imaš feeling..

 

Trebali bi dobiti, solidni su kući, a Bluesi imaju lepu seriju koja se moze veceras prekuniti, ne kazem dobri su mnogo ove sezone. Oni su ovde favoriti. razmislicu jos

 

 

 

 

Večeras sam pive rokao, al vučem glavobolju cijeli dan + nisam se ni naspavao. Trebo ić van, zbediro sam ekipu bzvz. Trebe se sredile za povalit, al nisam u moodu

 

Ja ću najverovatnije sutra malo na koje piće, nisam pio ne pamtim nista, osušilo mi se grlo. i da vidim kakva je situacija, imal sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali bi dobiti, solidni su kući, a Bluesi imaju lepu seriju koja se moze veceras prekuniti, ne kazem dobri su mnogo ove sezone. Oni su ovde favoriti. razmislicu jos

 

 

 

Ja ću najverovatnije sutra malo na koje piće, nisam pio ne pamtim nista, osušilo mi se grlo. i da vidim kakva je situacija, imal sta

 

Imaš dobre kvote u Supersportu na 1. trećina/kraj za nešto sigurnije ako hoćeš. Al ne može te feeling varat svako veče

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš dobre kvote u Supersportu na 1. trećina/kraj za nešto sigurnije ako hoćeš. Al ne može te feeling varat svako veče

 

Filing ne moze, ali pogresan odabir parova, može :uredu: To ti je od 5 parova uhvatis za onaj koji fulas i tako to ide... u krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filing ne moze, ali pogresan odabir parova, može :uredu: To ti je od 5 parova uhvatis za onaj koji fulas i tako to ide... u krug

 

Šta je ovo da neki u natjecanju foruma stavljaju dva para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je ovo da neki u natjecanju foruma stavljaju dva para?

 

pa dva para dnevno imash pravo, a max 30 za mesec, min 15 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dva para dnevno imash pravo, a max 30 za mesec, min 15 :uredu:

 

Jbt, na 1. trećina ili kraj Znojmo- Graz99 dvica bila @2 u SS.. Znači mogu postavljat dok ne ispunim kvotu od 30 postova. Eto dobro da si mi rekao jer će bit sad tipova u AHLu 1. / kraj s kvotom oko četvorke. Mogo bi skinut par puta 800 bodova za ekipu u jednom danu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, na 1. trećina ili kraj Znojmo- Graz99 dvica bila @2 u SS.. Znači mogu postavljat dok ne ispunim kvotu od 30 postova. Eto dobro da si mi rekao jer će bit sad tipova u AHLu 1. / kraj s kvotom oko četvorke. Mogo bi skinut par puta 800 bodova za ekipu u jednom danu :uredu:

 

Samo ako mozes , bilo bi dobro http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem postaviti par, ako ne prodje, sutra se oprastam od ekipe :uredu:

 

Šta prelaziš u drugu ekipu zbog bolje kinte? Izdao si nas?

 

*pojašnjenje za Nadrealistu: ovo je šala, ne napadati Baneta. Bane se nije prodao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta prelaziš u drugu ekipu zbog bolje kinte? Izdao si nas?

 

*pojašnjenje za Nadrealistu: ovo je šala, ne napadati Baneta. Bane se nije prodao

 

 

Haha, za ovo bih vec razmislio, al sa ova dva bokala

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, za ovo bih vec razmislio, al sa ova dva bokala

Posted Image

 

Ovo me podsjeća na Oktoberfest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo me podsjeća na Oktoberfest

 

Jesi gledao film beerfest?

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi gledao fim bierfest?

 

Da, dobar mi je. Iznenadio sam se, slučajno ga gledo na telki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...