Jump to content
hsammer

02.12.2011.

Recommended Posts

pozdrav svima. zanima me jeli kakav postupak za prijavu u ostala takmičenja. (unibet,expekt) ili more igrat ko god hoče?

hvala

 

za unibet i expekt se nemoraš prijaviti, samo igraj (na unibet natjecanju vrijede samo parovi iz unibet kladionice). Za bwin se moraš ranije prijaviti, otprilike od sredine mjeseca pa do 28. traju prijave Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad sam iso popravit, ponovo isto, upiso sam sve ponovo, drugi par, drugu kladionicu i opet se pojavi ono prvo

 

Računaće ti se poslednji postavljeni par, situacija je jasna http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/whaat.gif Napisao si da si greskom napravio kopiju drugog par, a koliko sam video taj si igrao u expekt ligi

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li koga od moderatora?

nesto nvalja, mislio sam da je moja greska da nisam novu skriptu pisao ali onda se ponovi isto (a otvorio sam novu skriptu, sve ponovo napisao i isto)

http://www.bet-club....112#entry283112

Kolega!

 

Skripte imaju ime (piše u zaglavlju).

 

Za natjecanja na našem forumu se koristi skripta sa imenom 'Expekt.com liga & H2H & Hazarder'.

 

Za natjecanja na MNF se koristi skripta sa imenom'Međunarodno natjecanje'.

 

Ukoliko se želi nešto ponovo pisati (drugi par) prije novog pisanja klikne se na 'Poništi'.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. :uredu:

Vi se mucite s kladionicom a mene vec 2 dana jebe zvuk na nekoj staroj kanti :pucam::pucam:

 

Jel na ovakvoj ultra gigaherznoj mašini?

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel na ovakvoj ultra gigaherznoj mašini?

 

Posted Image

 

 

Svak cast. Kako si znao? :uredu:

 

Ploca je MSI 845 Ultra :pucam:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svak cast. Kako si znao? :uredu:

 

Ploca je MSI 845 Ultra :pucam:

 

Ih kako nisam, na njoj leti zvuk brže od slike :pucam:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citiraj to sve i u drugi post jovo na novo..samo nemoj onda opet editirati jer je editiranje strogo zabranjeno!!!

 

Par mu je dobar, ne vidim razlog da bi morao ponovo da ga citira. Uradio je pejst pogresnog para, zatim je uneo tacan par u skriptu i uradio add reply, ali nije proslo 5 minuta pa zato je onako ispalo. Regularan par .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...