Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

05.12.2011.

Recommended Posts

Svaka im cast naravno, ali moze se to stici, tek je pocelo, nek zaredamo tri - cetiri dana sa pogodcima i eto ti....ima jos dosta do kraja...

 

Hej ljudi da li ja na medjunrodnom natjecanju mogu postaviti par cista pobjeda Liverpoola danas, a kolega iz foruma statisticar je vec postavio taj ali tip mu je draw no bet Liverpool, da li je to ok, ili trebam mijenjati? vec sam postavio...poslao sam PM Tuti, ali dok cekam da odgovori, sta vi mislite?

 

,,Jedan forum (ekipa) na natjecanje za taj dan može postaviti samo jedan isti par sa istim tipom. Ostali isti parovi sa istim tipom će biti poništeni,,.

prosli mesec nije moglo bez obzira na tip ali to je maltene isto DNB i cista pobeda tako da mislim da Micha moze ponistiti taj par i da vam ostanu 100 bodova jer je par promasen

Share this post


Link to post
Share on other sites

,,Jedan forum (ekipa) na natjecanje za taj dan može postaviti samo jedan isti par sa istim tipom. Ostali isti parovi sa istim tipom će biti poništeni,,.

prosli mesec nije moglo bez obzira na tip ali to je maltene isto DNB i cista pobeda tako da mislim da Micha moze ponistiti taj par i da vam ostanu 100 bodova jer je par promasen

 

 

Ova dva para nisu ista. Jer u slučaju X, jedan bi bio gubitan, a drugi -povrat uloga. Da su isti ne bi kladionice stavljale posebnu ponudu za jedan i za drugi par.

A i ako su isti, kako mogu da imaju taki različite kvote?

Nažalost izgubili smo bodove, ali tako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova dva para nisu ista. Jer u slučaju X, jedan bi bio gubitan, a drugi -povrat uloga. Da su isti ne bi kladionice stavljale posebnu ponudu za jedan i za drugi par.

A i ako su isti, kako mogu da imaju taki različite kvote?

Nažalost izgubili smo bodove, ali tako je.

 

 

 

 

Micho prosli mesec bez obzira sta je neko hteo da tipuje iz istog tima nije smeo da stavi pa cak ni over ako je bio Fix

ovako je bilo formulisano ,,Jedan forum (ekipa), može tipovati samo jednom na jedan sportski dogadjaj.,,

sad je malo izmenjeno i mozda ja gresim , znam samo da je marocke hteo da tipuje GG3+ na neki par koji je neko nas vec stavio i da mu je valjda nudls rekao da ne moze jer vec ima taj par u fixu , mozda bi Tuto mogao da da pojasnjenje dali su izmenili taj deo pravila

Share this post


Link to post
Share on other sites

... mozda bi Tuto mogao da da pojasnjenje dali su izmenili taj deo pravila ...

Par je ispravno postavljen i odigran. Zaboravi šta je bilo prije, sada se može sve igrati osim istih parova. (pročitaj i prouči nova pravila).

 

Dakle tip 1 ili tip 2 ili tip 12 DNB su tri različita tipa i unutar jednog foruma se mogu igrati.

 

Žao mi je da je bilo toliko nesporazuma protekla dva natjecanja zbog pravila.

 

Nadam se da će i ubuduće biti moguće igrati kao ovdje.

 

Pozdrav.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micho prosli mesec bez obzira sta je neko hteo da tipuje iz istog tima nije smeo da stavi pa cak ni over ako je bio Fix

ovako je bilo formulisano ,,Jedan forum (ekipa), može tipovati samo jednom na jedan sportski dogadjaj.,,

sad je malo izmenjeno i mozda ja gresim , znam samo da je marocke hteo da tipuje GG3+ na neki par koji je neko nas vec stavio i da mu je valjda nudls rekao da ne moze jer vec ima taj par u fixu , mozda bi Tuto mogao da da pojasnjenje dali su izmenili taj deo pravila

 

 

 

Jedan forum (ekipa) na natjecanje za taj dan može postaviti samo jedan isti par sa istim tipom. - i sam si citirao taj deo pravila. , a ja sam ti odgovorio da ta dva para nisu isti. Što bi se reklo Mnogo liče, al se razlikuju., a to što je bilo prošlog meseca, to je bilo tad. A ovo za Marocke-v par , ako je

to bilo ovog meseca, da ga je postavio bio bi priznat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan forum (ekipa) na natjecanje za taj dan može postaviti samo jedan isti par sa istim tipom. - i sam si citirao taj deo pravila. , a ja sam ti odgovorio da ta dva para nisu isti. Što bi se reklo Mnogo liče, al se razlikuju., a to što je bilo prošlog meseca, to je bilo tad. A ovo za Marocke-v par , ako je

to bilo ovog meseca, da ga je postavio bio bi priznat.

 

 

Micho zato sam postavio pitanje da bi znali za dalje dakle pravilo je menjano a mislim da je ovo pomalo nespretno formulisano , moglo je da se napise da nesme potpuno identican tip ali da moze tipovati isti par u hendikepu, prelazu ili DNB ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...