Jump to content
baptista

15.12.2011.

Recommended Posts

Dobro jutro :uredu:

 

Neka si ti poranio....Sta kazes za nasu promenu HC 3 kola pre kraja....To se u NFL jakooooooooo retko radi,tamo su ugovori po 5-6 i vise godina....Ja pozdravljam i te kako,i znas koga ocekujem na bude novi HC.??? - Bill Cowhera,mada bojim se da ce on da trazi 9 milki po sezoni.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka si ti poranio....Sta kazes za nasu promenu HC 3 kola pre kraja....To se u NFL jakooooooooo retko radi,tamo su ugovori po 5-6 i vise godina....Ja pozdravljam i te kako,i znas koga ocekujem na bude novi HC.??? - Bill Cowhera,mada bojim se da ce on da trazi 9 milki po sezoni.....

 

Standardno ležem pred zoru a ustajem sa Petlovima http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_cry.gif

 

Nadam se da ako nam bude trebalo ne podivljate u zadnjem kolu !!!

 

Ni ja da dođem na mesto HC nebi vas isčupao a tek Bill Cowher nema šanse :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standardno ležem pred zoru a ustajem sa Petlovima http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_cry.gif

 

Nadam se da ako nam bude trebalo ne podivljate u zadnjem kolu !!!

 

Ni ja da dođem na mesto HC nebi vas isčupao a tek Bill Cowher nema šanse :uredu:

 

 

Ha,ha,pa ne mislim ja na ovu sezonu....Ja sam vec u draftu za sledecu.....Sa normalnim trenerom,i kada nam se vrate 4 ponajbolja igraca(da objasnim ko ne prati NFL,a da se Crni ne naljuti-situacija u Kanzasu je kao da se Barsi nedelju dana pre pocetka sezone povredi recimo Villja,pa onda u prvom kolu Abidal,u drugom Messi,i onda kao slag na tortu u nekom osmom Iniesta,i da su svi out of season).....Sta mislis kako bi oni prosli???No dobro,svi ce oni biti zdravi sledece sezone,sa normalnim(nadam se)trenerom,i sa novim OC,bicemo mi opet na vrhu divizije,kao prosle godine,kada smo dominirali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro , recite Michi kad dodje da prebaci svoj tip na pravo mesto jer je stavio u nas timski topik kao i Emir ali on se ispravio Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...