Jump to content
Tuto

25.12.2011. - Božić

Recommended Posts

Svima koji danas slave-želim vam čestit božić!! Lijepo se provedite u krugu svojih najblizih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noć pred televizorom Posted Image

18:00 New York Knicks - Boston Celtics (+3.5) 2 @ 2.00 bet365

Kvota na Knickse je u velikom padu jer ekipa masovno trpa na Knickse, neznam iz točno kojeg razloga. Ljudi ih vole, a i kladionice, ali po meni oni nisu ništa posebno. Boston je prošle sezone na otvaranju dobio Miami, pa ne vidim zašto sada nebi i Knickse.

 

23:00 Los Angeles Lakers - Chicago Bulls 1 @ 2.50 bet365

2.50 na Lakerse da dobivaju domaću utakmicu? Da igraju protiv bilo koga, uzeo bih to. Lakersi više nisu toliko moćna ekipa kakva su bila proteklih sezona. Chicago bi ove godine mogao krenuti po naslov, ali ipak... Chicago je blagi favorit, ali realna kvota na Lakerse nebi trebala biti preko 2.10. Uzimam.

 

04:30 Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1 @ 2.85 bet365

Još jedna po meni, bezobrazna kvota. Clippersi, koji su prošle godine na gostovanjima imali omjer od 9 pobjeda i 32 poraza, a GS je bolje završio na tablici, i kvota na Clipperse 1.44? Curry je upitan kod domaćina, i neće se znati hoće li nastupiti sve do pred samu utakmicu, ali za ovakvu kvotu, isplati se odigrati, igrao on ili ne.

 

 

Davore....gledao si izostanke,ili samo kvote??Za Boston ne igra ubedljivo najbolji igrac Pirs,on je matorj ekipi glavno oruzje...Za Lakerse ne igra Kobe,treba li sta vise govoriti,Bynum je kaznjen,ocekujem da ce ih Chi pocepati a za GSW Curry,kako si i naveo,a u Cliperse je dosao mozda i najbolji igrac lige,Paul.....Tako da te kvote mozda bas i nisu bezveze,ali samo napred,udaraj po instiktu,prvo je kolo,sve je moguce...

Edited by Zizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davore....gledao si izostanke,ili samo kvote??Za Boston ne igra ubedljivo najbolji igrac Pirs,on je matorj ekipi glavno oruzje...Za Lakerse ne igra Kobe,treba li sta vise govoriti,a za GSW Curry,kako si i naveo,a u Cliperse je dosao mozda i najbolji igrac lige,Paul.....Tako da te kvote mozda bas i nisu bezveze,ali samo napred,udaraj po instiktu,prvo je kolo,sve je moguce...

 

Ma gledao sam sve

1. Pierce je upitan, ali sam uvjeren da će igrati. Međusobni omjer je 20-2 na strani Bostona Posted Image

2. Prema posljednjim informacijama, Kobe je zakrpan i igrat će. Posted Image Međusobni omjer 13-5 na strani Lakersa.

3. GS sam igrao iz 2 razloga, nevezana uz Curryja: Clippersi su prošle godine imali 9-32 na gostovanjima, i u međusobnom omjeru je 13-7 za GS, s tim da dok je GS bio domaćin, omjer je 10-1. Možda Clippersi i dobe kao što kažeš, ali kvota na Warriorse je i više nego dobra Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledao sam sve

1. Pierce je upitan, ali sam uvjeren da će igrati. Međusobni omjer je 20-2 na strani Bostona Posted Image

2. Prema posljednjim informacijama, Kobe je zakrpan i igrat će. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif Međusobni omjer 13-5 na strani Lakersa.

3. GS sam igrao iz 2 razloga, nevezana uz Curryja: Clippersi su prošle godine imali 9-32 na gostovanjima, i u međusobnom omjeru je 13-7 za GS, s tim da dok je GS bio domaćin, omjer je 10-1. Možda Clippersi i dobe kao što kažeš, ali kvota na Warriorse je i više nego dobra Posted Image

 

jedna ce sigurno proci pa se isplati igrati singl za veci ulog jer su dobre kvote http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif samo je pitanje koja ce proci, koja je najrealnija da prodje, meni se cini da su Lejkersi najrealniji da prodju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledao sam sve

1. Pierce je upitan, ali sam uvjeren da će igrati. Međusobni omjer je 20-2 na strani Bostona Posted Image

2. Prema posljednjim informacijama, Kobe je zakrpan i igrat će. Posted Image Međusobni omjer 13-5 na strani Lakersa.

3. GS sam igrao iz 2 razloga, nevezana uz Curryja: Clippersi su prošle godine imali 9-32 na gostovanjima, i u međusobnom omjeru je 13-7 za GS, s tim da dok je GS bio domaćin, omjer je 10-1. Možda Clippersi i dobe kao što kažeš, ali kvota na Warriorse je i više nego dobra Posted Image

 

Moguce...mada Pirs ako i bude igrao,ocekujem 15 min....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte TD Simspona od sinoc....vredi...

 

http://www.youtube.com/watch?v=CtaDy_Y9kNI

 

Vredi, ali koliko dugo moras da pratis ovaj NFL da bi video bilo sta zanimljivo. Najsmorniji sport za gledanje ubedljivo. bejzbol je zakon za fudbal

 

 

Noć pred televizorom Posted Image

18:00 New York Knicks - Boston Celtics (+3.5) 2 @ 2.00 bet365

Kvota na Knickse je u velikom padu jer ekipa masovno trpa na Knickse, neznam iz točno kojeg razloga. Ljudi ih vole, a i kladionice, ali po meni oni nisu ništa posebno. Boston je prošle sezone na otvaranju dobio Miami, pa ne vidim zašto sada nebi i Knickse.

 

23:00 Los Angeles Lakers - Chicago Bulls 1 @ 2.50 bet365

2.50 na Lakerse da dobivaju domaću utakmicu? Da igraju protiv bilo koga, uzeo bih to. Lakersi više nisu toliko moćna ekipa kakva su bila proteklih sezona. Chicago bi ove godine mogao krenuti po naslov, ali ipak... Chicago je blagi favorit, ali realna kvota na Lakerse nebi trebala biti preko 2.10. Uzimam.

 

04:30 Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1 @ 2.85 bet365

Još jedna po meni, bezobrazna kvota. Clippersi, koji su prošle godine na gostovanjima imali omjer od 9 pobjeda i 32 poraza, a GS je bolje završio na tablici, i kvota na Clipperse 1.44? Curry je upitan kod domaćina, i neće se znati hoće li nastupiti sve do pred samu utakmicu, ali za ovakvu kvotu, isplati se odigrati, igrao on ili ne.

 

zanimljivo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...