Jump to content
rockytomas

23.01.2012

Recommended Posts

dobar listić

 

San Martin inače dolazi s nekim mješanim/rezervnim sastavom :50yes:

 

Voznijacki ce morati da da 110% svojih mogucnosti da bi pobedila.Ja bih pre pokusao na vise gemova..

Edited by milance23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voznijacki ce morati da da 110% svojih mogucnosti da bi pobedila.Ja bih pre pokusao na vise gemova..

 

istina, ja bih onaj par izbacio, ali vjerojatno je micha to već uplatio. svejedno sretno mu bilo :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina, ja bih onaj par izbacio, ali vjerojatno je micha to već uplatio. svejedno sretno mu bilo :50yes:

 

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije ponuda toliko loša, ima solidnih parova :50yes:

 

kako sam se nadao ispalo exstra , vaterpolo , rukomet i jos par meceva sve doslo realno , kad bi tako svaki dan , cekam La-Otawa Under za solidnu sumu neznam dali da branim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako sam se nadao ispalo exstra , vaterpolo , rukomet i jos par meceva sve doslo realno , kad bi tako svaki dan , cekam La-Otawa Under za solidnu sumu neznam dali da branim ?

 

Ma kakvi,idemo na sve ili nista :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako me zeza Expekt kladionica, odigram utakmicu Gabon - Niger da će biti bar jedna gol u prvih pola sata i stvarno bude u zadnjim sekundama, evo dokaza:

 

http://www.youtube.c...d&v=xvFfJEtJyYU

 

a evo i tiketa, nije mala suma u pitanju :77tooth:

 

Posted Image

 

ima li neko dobrog advokata :icon_razz: ]

 

ovo bi trebalo da ti priznaju samo zavisi sta pise na zvanicnom sajtu takmicenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako sam se nadao ispalo exstra , vaterpolo , rukomet i jos par meceva sve doslo realno , kad bi tako svaki dan , cekam La-Otawa Under za solidnu sumu neznam dali da branim ?

 

Ja sam skinuo Pandurii i Oss, sad imam hrpu ovih noćnih tekmi

 

a za ovo nemam pojma, nisam neki ekspert za hokej... di su Banega i cantona dok ih treba :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skinuo Pandurii i Oss, sad imam hrpu ovih noćnih tekmi

 

a za ovo nemam pojma, nisam neki ekspert za hokej... di su Banega i cantona dok ih treba :icon_neutral:

 

za Clijsters , ima povredu zgloba ja gledao mec ono je bilo bas gadno , reporter kukao celo vreme da ne ponavljaju prizor , tad je to sve bilo vruce , dobila tablete i nekako nastavila ai kadse to ohladilo to nije bezazlena povreda ,moguce da wozniacki pobedi , ja sam to igrao a za Nhl necu ipak braniti dobro sam prosao a za sutra imam onaj Hokej Kometa Brno 1 pogledajte H2h Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a sta mislite,jel mogu Del Potro ili Berdih do iznenadjenja?

 

Del Potra sam gledao protiv onog Lu-a, i makar je Del Potro lagano dobio 3-0, to nije bilo radi njega, nego radi Lua.

Mislim da bi Ivanišević bio u stanju dobiti onakvog Del Potra :whaat:

 

al Berdicha pratim definitivno :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a sta mislite,jel mogu Del Potro ili Berdih do iznenadjenja?

 

kod teniserki ih bilo , Makarova rasturila Serenu , ja bi voleo da Del Potro iznenadi Federera mozda nesto igrati na gemove kontra favorita ili hendikep na ausajdere Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

za Clijsters , ima povredu zgloba ja gledao mec ono je bilo bas gadno , reporter kukao celo vreme da ne ponavljaju prizor , tad je to sve bilo vruce , dobila tablete i nekako nastavila ai kadse to ohladilo to nije bezazlena povreda ,moguce da wozniacki pobedi , ja sam to igrao a za Nhl necu ipak braniti dobro sam prosao a za sutra imam onaj Hokej Kometa Brno 1 pogledajte H2h

 

sretno s hokejom, a na Česima te pratim :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sretno s hokejom, a na Česima te pratim :48thumbsup:

 

Ml je sigurniji ali mislim da prolazi u regularnom toku a inace za rukomet Srbija- Makedonija mislim da ce biti kao i sa Slovackom da ce se zezati a neznam kakve su teorijske sanse nesto kazu da ipak mogu da prodju Makedonci

Share this post


Link to post
Share on other sites

za Clijsters , ima povredu zgloba ja gledao mec ono je bilo bas gadno , reporter kukao celo vreme da ne ponavljaju prizor , tad je to sve bilo vruce , dobila tablete i nekako nastavila ai kadse to ohladilo to nije bezazlena povreda ,moguce da wozniacki pobedi , ja sam to igrao a za Nhl necu ipak braniti dobro sam prosao a za sutra imam onaj Hokej Kometa Brno 1 pogledajte H2h

 

Pa ti si bog u h2h :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti si bog u h2h :50yes:

 

ne taj h2h :77tooth:

 

Ml je sigurniji ali mislim da prolazi u regularnom toku a inace za rukomet Srbija- Makedonija mislim da ce biti kao i sa Slovackom da ce se zezati a neznam kakve su teorijske sanse nesto kazu da ipak mogu da prodju Makedonci

 

Mogu makedonci itekako proći, ustvari, još uvijek mogu biti prvi u skupini :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...