Jump to content
rockytomas

23.01.2012

Recommended Posts

 

Ja cu ti dati jedan prijateljski savjet,ja sam aktivan na ovome forumu još od 2007 znači već 5 godina što mislim da je dovoljno(ti si onda još vjerojatno pišao u krevet) i nikad nije bilo nikakvih provokacija tipa Srbija ovo Srbija ono,Hrvatska ovo Hrvatska ono,tako da mislim da bi ti bilo pametnije da se malo uozbiljiš i priključiš se normalnoj komunikaciji kao i svi drugi,a i mislim da si suviše mlad da biš kužio nešto i ako ti neko u obitelji puni glavu o tome njemu reci da to nije baš u redu i da nije u modi i neka to ostane među vaša 4 zida.Mislim stvarno da niko nema potrebu svoje frustracije ispoljavati na nekom forumu gjde se uglavnom raspravlja o sportu,ispadaš smješan i drugi te ismijavaju,a još uvijek to možeš promjeniti,ja mislim da sam u tvojim godinama puno zrelije razmišljao koliko me pamćenje služi!! :50yes:

 

Nema mjesta za provokacije, slažem se. Ja sam crnac ispod pojasa i radi toga nikad nisam bio provociran o ikoga s ovog foruma. Volio bih da se ovakvi odnosi na forumu i nastave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema mjesta za provokacije, slažem se. Ja sam crnac ispod pojasa i radi toga nikad nisam bio provociran o ikoga s ovog foruma. Volio bih da se ovakvi odnosi na forumu i nastave.

 

Nema mjesta za provokacije, slažem se. Ja sam crnac ispod pojasa i radi toga nikad nisam bio provociran o ikoga s ovog foruma. Volio bih da se ovakvi odnosi na forumu i nastave.

 

ok htio sam nekoga da nasmijem al nema veze necu vise ako necete al stvarno nikom nista nisam rekao na nacionalnoj osnovi niti cu iako su me pojedinci ovde napadali nevezano za to ko na primem za hadrazer al sam i to proso i nikom nisam zamjerio a sto se tice moje porodice niko ni u njoj mrznju ne siri mnogo je bitnije sta je ko u dusi a ne koje je nacionalnosti al evo kao sto vidite svako zivi mrzi srbe ko da su oni najgori narod na svijetu udjite u dnevnik.hr i neke hrvatske medije i vidite sta su pisali za ovu utakmicu a ja ako sam nekoga uvrijedio ok necu vise al sam u dosta puta i ja napadan pa nikome nisam zamjerio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok htio sam nekoga da nasmijem al nema veze necu vise ako necete al stvarno nikom nista nisam rekao na nacionalnoj osnovi niti cu iako su me pojedinci ovde napadali nevezano za to ko na primem za hadrazer al sam i to proso i nikom nisam zamjerio a sto se tice moje porodice niko ni u njoj mrznju ne siri mnogo je bitnije sta je ko u dusi a ne koje je nacionalnosti al evo kao sto vidite svako zivi mrzi srbe ko da su oni najgori narod na svijetu udjite u dnevnik.hr i neke hrvatske medije i vidite sta su pisali za ovu utakmicu a ja ako sam nekoga uvrijedio ok necu vise al sam u dosta puta i ja napadan pa nikome nisam zamjerio!

 

Ima ljudi koji jedva dočekaju da se desi neki incident između Hrvata i Srba i odmah će poletit komentirat na razne portale jer jedva čekaju da nekog napadnu. Zato nažalost prednjače takvi komentari na netu, bilo naši ili vaši.. Mržnje ima i na našim i na vašim portalima, samo to odjebeš i nastaviš razmišljat svojom glavom. Bilo je što je bilo, trebamo krenut dalje. Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ljudi koji jedva dočekaju da se desi neki incident između Hrvata i Srba i odmah će poletit komentirat na razne portale jer jedva čekaju da nekog napadnu. Zato nažalost prednjače takvi komentari na netu, bilo naši ili vaši.. Mržnje ima i na našim i na vašim portalima, samo to odjebeš i nastaviš razmišljat svojom glavom. Bilo je što je bilo, trebamo krenut dalje.

 

Ima ljudi koji jedva dočekaju da se desi neki incident između Hrvata i Srba i odmah će poletit komentirat na razne portale jer jedva čekaju da nekog napadnu. Zato nažalost prednjače takvi komentari na netu, bilo naši ili vaši.. Mržnje ima i na našim i na vašim portalima, samo to odjebeš i nastaviš razmišljat svojom glavom. Bilo je što je bilo, trebamo krenut dalje.

 

slazem se al gledaj ovo jeste culi za ovog nikolaidisa sta je prico na racun srbije,citam danas navijac hrvatske napao maskotu ep u kojoj je dijete manje od 15 godina cemu to zbog cega,cemu onakav postupak dobuda i danasnji komentari sad ispade kriva srbija sto oni nisu njemce pobijedili udjes na mondo tri coveka kazu kako jeste ostali ili srbe na vrbe i tako te stvari zbog cega zbog ne zalaganja igraca!!!STRASNO!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se al gledaj ovo jeste culi za ovog nikolaidisa sta je prico na racun srbije,citam danas navijac hrvatske napao maskotu ep u kojoj je dijete manje od 15 godina cemu to zbog cega,cemu onakav postupak dobuda i danasnji komentari sad ispade kriva srbija sto oni nisu njemce pobijedili udjes na mondo tri coveka kazu kako jeste ostali ili srbe na vrbe i tako te stvari zbog cega zbog ne zalaganja igraca!!!STRASNO!!!!!

 

Dobro, to je glupo. To su pojedinci. Bio je rat i neki se i dalje ne podnose, politika se integrirala u sport. Isti kurac i mrža vlada među navijačima rivalskih klubova unutar zemlje. Pa koliko se puta pokolju Boysi i Torcida, koliko vrjeđanja ima na sve strane. Al je teško nać razlog da se ljudi mrze i mlate danas. I tovećinom papci koji nisu treninga vidjeli. BIlo tko da se bavio nekim borilačkim sportom, ne može držat tolku mržnju u sebi Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je lako prosao Over na golove Aalborga u prijateljskoj utakmici:

 

 

ne kradi mi tipove :icon_biggrin:

 

 

dobra vecer, malo sam pripit :18drunk:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra vecer, malo sam pripit

I to je za ljude! :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to je za ljude! :icon_neutral:

 

što mi reče jedan radnik sa pulta lokalne kladionice pre neko veče, j..eš čoveka ako nema neki porok :smile:

 

 

 

predlog za noćas AO

 

Federer + Clijsters = 2.62 Unibet 9/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

što mi reče jedan radnik sa pulta lokalne kladionice pre neko veče, j..eš čoveka ako nema neki porok :smile:

 

Šta nisu tvoj porok transvestiti? :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno nisam ništa igrao mečeve koji se igraju noću.Pa da probamo:

San Lorenzo - San Martin de San Juan (Tip) 1 @1,80 , 24.01.12 02:10

Los Angeles Kings - Ottawa Senators (Dupla prilika) X2@ 1,64, 24.01.12 04:35

Clijsters K. - Wozniacki C. (Tip) 2@ 1,70 , 24.01.12 03:15

 

BAH je u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako me zeza Expekt kladionica, odigram utakmicu Gabon - Niger da će biti bar jedna gol u prvih pola sata i stvarno bude u zadnjim sekundama, evo dokaza:

 

http://www.youtube.c...d&v=xvFfJEtJyYU

 

a evo i tiketa, nije mala suma u pitanju :77tooth:

 

Posted Image

 

ima li neko dobrog advokata :icon_razz: ]

 

Pošalji im to što si metnuo ovdje i ispravit će

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta nisu tvoj porok transvestiti? :icon_lol:

 

ma to je sitno za mene , ne eb.m sirovinu, samo struganu gradju :icon_biggrin:

kako me zeza Expekt kladionica, odigram utakmicu Gabon - Niger da će biti bar jedna gol u prvih pola sata i stvarno bude u zadnjim sekundama, evo dokaza:

 

http://www.youtube.c...d&v=xvFfJEtJyYU

 

a evo i tiketa, nije mala suma u pitanju :77tooth:

 

Posted Image

 

ima li neko dobrog advokata :icon_razz: ]

 

A sta ceš nego da im posaljes taj snimak, al mi nije jasno dal je do 30, tacnije 28:59 ili pokriva i 30 ti minut

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...