Jump to content
micha

11.02.2012.

Recommended Posts

Za Danas

 

 

Fudbal

Hong Kong 1st Division

Vreme: 07:30

Wofoo Tai Po FC v Citizen AA

Tip: Citizen AA

Kvota: 2.30

Kladionica: Bet365

Share this post


Link to post
Share on other sites

micha:

 

Fudbal

Portugal 1.

Vreme: 21:15

Braga - Setubal

Tip: Braga -1.5

Kvota: 1.68

Kladionica: Bet365

 

 

9. Kod tipovanja na hendikep ili na nestandardne oklade (svi tipovi osim 1, 0 ili X, 2, over/under, dvoznaci), , potrebno je nadopisati na koga se odnosi hendikep ili oklada

 

Opomena takmičaru!

 

pa šta ovdje nije jasno? Braga pobjeđuje sa najmanje 2 gola razlike

Share this post


Link to post
Share on other sites

micha:

 

Fudbal

Portugal 1.

Vreme: 21:15

Braga - Setubal

Tip: Braga -1.5

Kvota: 1.68

Kladionica: Bet365

 

 

9. Kod tipovanja na hendikep ili na nestandardne oklade (svi tipovi osim 1, 0 ili X, 2, over/under, dvoznaci), , potrebno je nadopisati na koga se odnosi hendikep ili oklada

 

Opomena takmičaru!

 

pa šta ovdje nije jasno? Braga pobjeđuje sa najmanje 2 gola razlike

 

..baš,po tipm pravilima kako sve treba pisati i objašnjavati ispada da se tamo takmiče neki xy ljudi a ne ljudi koji svaki dan vise po kladionicama i jedva čekaju ovorit oči i vidjet šta igrat!! :icon_eek:

 

Fudbal

Nogomet na pijesku

Vreme: 22:30

Meksiko-Salvador

Tip: 1

Kvota: 1,55

Kladionica: SuperSport

 

Realnije bi bilo da si ovaj par poništio,jer u skripti nigdje nema ponuđeno "nogomet na pijesku" pa sam pod "liga" pisao nogomet na pijesku..mislim da je to manje jasno nego ovo sa Bragom,ali šta je tu je,pravila su tu da se poštuju!! :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da krenemo redom

@ Davore., Sve je jasno , ali pravila su pravila i moraju da se poštuju. Već sam nekoliko puta ponovio, taj deo oko hendikepa nije

ništa novo već je i dosad bio u pravilima, ali se nije toliko obraćala pažnja i prolazilo je sve . Od ovog meseca su uvedene i kazne, jer ako mogu neki mogu isvi da poštuju ta pravila. Pa čak i ovde na takmičenjima ima isto pravilo .Recimo Na H2H pravila piše:

Kod igranja na hendikep i na nestandardne oklade (svi tipovi osim 1, 0 ili X, 2) radi pojašnjenja oklade potrebno je obrazložiti na koga se odnosi hendikep ili oklada.

@ baptista, Nema u ponudi u skripti Nogomet na pijesku, ali ima gde piše - Ostalo, a ispod para se moglo navesti koji je to Sport- A Može i ovako kako si ti napisao, jer par sadrži sve što je potrebno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da krenemo redom

@ Davore., Sve je jasno , ali pravila su pravila i moraju da se poštuju. Već sam nekoliko puta ponovio, taj deo oko hendikepa nije

ništa novo već je i dosad bio u pravilima, ali se nije toliko obraćala pažnja i prolazilo je sve . Od ovog meseca su uvedene i kazne, jer ako mogu neki mogu isvi da poštuju ta pravila. Pa čak i ovde na takmičenjima ima isto pravilo .Recimo Na H2H pravila piše:

Kod igranja na hendikep i na nestandardne oklade (svi tipovi osim 1, 0 ili X, 2) radi pojašnjenja oklade potrebno je obrazložiti na koga se odnosi hendikep ili oklada.

 

možda bi bilo i razumljivo pojašnjenje da sam igrao hendikep -2.25, ili -2, pa treba pojasniti zato jer neke kladionice vrše povrat uloga, a neke ne - svejedno 99% ljudi zna o čemu se radi, kao što je baptista rekao, pa svi znaju šta znači -1.5, pa to je standardni kladionicarski hendikep :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda bi bilo i razumljivo pojašnjenje da sam igrao hendikep -2.25, ili -2, pa treba pojasniti zato jer neke kladionice vrše povrat uloga, a neke ne - svejedno 99% ljudi zna o čemu se radi, kao što je baptista rekao, pa svi znaju šta znači -1.5, pa to je standardni kladionicarski hendikep :whaat:

 

Pravila su pravila, a hendikep je hendikep. Standardan ili nestandardan, Poznat 1% ili 99% igrača. Šta je teško dopisati 2 reči . Neko može , a neko ne.? Po Baptisti oni koji dopisuju i poštuju pravila su neki XY kladioničari , o ovi drugi - srećom vrlo retki

su ozbiljni. Ovaj mesec su pravila jasnije definisana, uvedene i konkretne kazne da bi sve to ličilo na nešto i da svi budu jednaki. Ovaj mesec će biti ovako, a sledeći kako hoćete, ako se promene pravila . A nadam se da neće, jer je ipak veći broj onih koji ovo podržavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od mene:

 

 

Fudbal

Futsal - Euro

Vreme: 18:30

Hrvatska - Italija

Tip: Italija -1.5

Kvota: 1.95

Kladionica: Bwin

 

Italija pobjeđuje sa najmanje 2 gola razlike

 

 

 

Fudbal

Nogomet - Španjolska 1.

Vreme: 22:00

Betis - Ath. Bilbao

Tip: Ath. Bilbao +0

Kvota: 1.93

Kladionica: Bet365

 

Athletic Bilbao pobjeđuje, u slučaju neriješenog rezultata kvota 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da se povela rasprava o objasnjenju tipa, pa da i ja kazem koju.. micha je u pravu, jer hendikep kakav god da je treba ga pojasniti kako ga kladionica tumaci, tesko je definisati u pravilima koji je to hendi svima jasan i za koji ne treba objasnjenje, jer imali smo vec takva komplikovana pravila na pocetku pa znamo kako su prosla. Pa i ako zaboravite to da dopisete, uvek moze neko iz ekipe da vam skrene paznju da to ispravite kroz citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da javim ja sam izbačen sa natjecanja radi tih silnih "GLUPIH" pravila! I želim vam da pobijedite u svim ostalim mjesecima! Ja vam na žalost više neću pomoći jer ne želim igrati više pod ovakvim pravilima, tako da ću malo odmoriti od toga natjecanja do daljenjeg!

 

SRETNO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da se povela rasprava o objasnjenju tipa, pa da i ja kazem koju.. micha je u pravu, jer hendikep kakav god da je treba ga pojasniti kako ga kladionica tumaci, tesko je definisati u pravilima koji je to hendi svima jasan i za koji ne treba objasnjenje, jer imali smo vec takva komplikovana pravila na pocetku pa znamo kako su prosla. Pa i ako zaboravite to da dopisete, uvek moze neko iz ekipe da vam skrene paznju da to ispravite kroz citat

 

Ne nisam u pravu. Jer sam hteo da svi budu jednaki i da ne bude kako neko može da napiše sve što se traži , a neko ne, jer ono je ipak specifično takmičenje i nikako ne može da se uporedi sa ostalim takmičenjima i zato su potrebna onakva pravila.

Ali pošto vidim da je sve to nemoguća misija, ja sam upravo dao ostavku na mesto odgovornog za takmičenje, pa nek se dalje piše kako se kome ćefne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od mene:

 

 

Fudbal

Futsal - Euro

Vreme: 18:30

Hrvatska - Italija

Tip: Italija -1.5

Kvota: 1.95

Kladionica: Bwin

 

Italija pobjeđuje sa najmanje 2 gola razlike

 

lagano prošlo :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nisam u pravu. Jer sam hteo da svi budu jednaki i da ne bude kako neko može da napiše sve što se traži , a neko ne, jer ono je ipak specifično takmičenje i nikako ne može da se uporedi sa ostalim takmičenjima i zato su potrebna onakva pravila.

Ali pošto vidim da je sve to nemoguća misija, ja sam upravo dao ostavku na mesto odgovornog za takmičenje, pa nek se dalje piše kako se kome ćefne.

 

Ja se slažem s tobom, za sve osim osnovnih tipova treba pisat market s kojeg se uzeo. Apsolutno nebitno koliko se tko smatra briljantnim veleumom za klađenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

tivicenti, koji deo pravila je problematican i zasto? izjave poput "ova pravila su glupa, necu vise da se igram" su za malu decu. niko ne pita zasto se trazi objasnjenje, za sve postoji razlog, samo bez tenzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle ako ja napišem recimo utakmica Denver-Lalakers i postavim la lakers -7,5 onda se to zna da Lakersi moraju dobiti sa barem 8 razlike nije mi jasno šta je tu nerazumljivo, ili igram Barcelona(-3,5+)-Real i stavim na manje onda se to zna da smije pasti 3 gola a ne da ja gubim na vrijeme na pisanje, ili ako skripta ne prihvati ime kladionice (pa tako je sve jedno na kraju koja je kladionica kad su suvda slični koeficijneti a na onom forumu te izbaci van kad postaviš par pa ne ću gubiti vrijeme da idem provjeravati); Ja sam svoje rekao kad se pravila dorade onda ću opet početi sudjelovati, prošli mjesec nisam imao nikakvih problema sa ppostavljanjem parova i niti jedan mi nije poništen!

 

Sretno u daljem tijeku natjecanja i nadam se da će forum bet-club pobijeđivati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sam povukao ostavku , jer su me ipak većina ubedili da sam u pravu i da ne treba sve to zbog dva -tri negativna komentara. Ako nekom nije jasno ono što sam ja objašnjavao, nek pročita Cantonin malo više, možda on bude razumljiviji. A što se tiče promena u pravilima , kazne moraju da ostanu samo bi možda moglo da se poveća broj mogućih grešaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...