Jump to content
micha

11.02.2012.

Recommended Posts

E, moj micha, ja već više od pet godina se nadmudrujem sa natjecateljima na više frontova, a ti već na prvoj prepreci htio odustati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvicenti mislim da nemas razloga da se ljutis , Micha je sa istog sajta i sigurno ti nije iz zle namere ponistio tipove, i moji su se u pocetku bunili sto mora da se objasnjava neki ociti tip , kao sto rekoh nisam ucestvovao u izradi pravilnika ali ako ste resili da bude takav onda mora biti jednak za sve a vas bar ima dosta i dobro ste organizovani ako neko pogresi mozete mu skrenuti paznju , mozda bi trebalo samo da budu blaze kazne za pocetak jer treba ljudi da se naviknu a u pravilnik bi se moglo dodati da bilo ko iz ekipe moze dodati u dodatnom postu nesto ako je njegov kolega nesto izostavio ako vreme za postavljanje tipa nije isteklo , svi mi imamo probleme u realnom zivotu i nekad na brzinu pogresimo ili izostavimo nesto, treba ici ka tome da bude sto manje ponistenih tipova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvicenti mislim da nemas razloga da se ljutis , Micha je sa istog sajta i sigurno ti nije iz zle namere ponistio tipove, i moji su se u pocetku bunili sto mora da se objasnjava neki ociti tip , kao sto rekoh nisam ucestvovao u izradi pravilnika ali ako ste resili da bude takav onda mora biti jednak za sve a vas bar ima dosta i dobro ste organizovani ako neko pogresi mozete mu skrenuti paznju , mozda bi trebalo samo da budu blaze kazne za pocetak jer treba ljudi da se naviknu a u pravilnik bi se moglo dodati da bilo ko iz ekipe moze dodati u dodatnom postu nesto ako je njegov kolega nesto izostavio ako vreme za postavljanje tipa nije isteklo , svi mi imamo probleme u realnom zivotu i nekad na brzinu pogresimo ili izostavimo nesto, treba ici ka tome da bude sto manje ponistenih tipova

 

kao sto kazes malo fleksibilnosti nije na odmet bar ovaj prvi mjesec dok se ljudi naviknu na pravila i kazne jer je to nesto novo u ovom takmicenju... i mislim da je kazna "iskljucivanje do kraja mjeseca" prestroga... iskljucivanje na neki odredjeni broj npr. sedam dana bilo bi uredu a ako se prekrsaj opet ponovi poslije isteka kazne onda nek bude do kraja mjeseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se da je mozda ovo sa kaznama malo zateklo takmicare koji nisu imali vremena da se priviknu. mozda je trebalo ici samo sa opomenama i ponistenim tipovima, pa tek od sledeceg meseca sa kartonima i iskljucenjima ali sad je tako kako je. mislim da su tri opomene sasvim dovoljne i sa eventualnim uvodjenjem pravila da kapiten ima pravo da ispravi post svog takmicara, sistem postaje vrlo fleksibilan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hendi od npr. -7.5 u basketu je svima jasan, mada i tu treba naglasiti da li se racunaju eventualni produzeci, ali ima hendikepa gde treba objasnjenje. tvicenti, na tebi se na zalost prelomilo ovaj put novo pravilo, ali ne treba da odustajes zbog toga, nego da sledeci mesec nastavis tamo gde si stao u januaru, gledaj na ovo kao motiv vise za sledece takmicenje za koje ocekujem da se opet prijavis. ajd uzdravlje svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...