Jump to content
Tuto

15.02.2012.

Recommended Posts

Kako se igra na MNF mišljenja sam da od sljedećeg mjeseca više i ne trebamo sudjelovati na njemu! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se igra na MNF mišljenja sam da od sljedećeg mjeseca više i ne trebamo sudjelovati na njemu! :50yes:

 

mislis zbog organizacije ili zbog naseg nacina igranja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis zbog organizacije ili zbog naseg nacina igranja ?

 

Zbog naseg nacina igranja. Nezainteresirano, bezvoljno, netaktično, forsirajuće. No, to je samo moje razmišljanje.

 

Sretno do kraja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal

EUROPA: Liga Prvaka - Playoff

Vreme: 18:00

Zenit Petersburg - Benfica, Full Time Result

Tip: Draw

Kvota: 3.25

Kladionica: Bet365

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal

GRČKA: Super League

Vreme: 16:00

Levadiakos v Panaitolikos - Match Betting

Tip: Draw

Kvota: 3.00

Kladionica: WillHill

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog naseg nacina igranja. Nezainteresirano, bezvoljno, netaktično, forsirajuće. No, to je samo moje razmišljanje.

 

Sretno do kraja!

 

donekle si u pravu al opet se vracamo na pricu o izboru kapitena koji bi stalno vrsio zamjene cim primjeti da neko zabusava

Share this post


Link to post
Share on other sites

donekle si u pravu al opet se vracamo na pricu o izboru kapitena koji bi stalno vrsio zamjene cim primjeti da neko zabusava

Nije problem kapetan već način igranja.

 

Zar se ne možete dogovoriti da se prvopostavljeni parovi pokrivaju samo u slučaju promašaja, a ne odjednom postaviti dva para pa ili oba promašiti ili jedan pogoditi.

 

Ili postavi se par i pogodi, pa se pitam čemu taj dan postavljati drugi par i promašiti ga (šta je čest slučaj).

 

Treba se držati one narodne 'Bolje vrabac u ruci nego golub na grani'.

 

Nadam se da malo taktike i koordinacije među vama natjecateljima ne bi bilo na odmet, a rezultat bi u kratkom vremenu bio vidljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem kapetan već način igranja.

 

Zar se ne možete dogovoriti da se prvopostavljeni parovi pokrivaju samo u slučaju promašaja, a ne odjednom postaviti dva para pa ili oba promašiti ili jedan pogoditi.

 

Ili postavi se par i pogodi, pa se pitam čemu taj dan postavljati drugi par i promašiti ga (šta je čest slučaj).

 

Treba se držati one narodne 'Bolje vrabac u ruci nego golub na grani'.

 

Nadam se da malo taktike i koordinacije među vama natjecateljima ne bi bilo na odmet, a rezultat bi u kratkom vremenu bio vidljiv.

 

opet si donekle u pravu :48thumbsup: slazem se sa tim prvim dijelom da ne treba forsirati i igrati po svaku cijenu dva para a sto se tice koordinacije ovdje je ocigledno nema jer je nekima tesko i postaviti par koji su igrali da ga vidimo... ja sam postavljo prva dva tri dana i onda sam odusto jer sam vidio da jedan ili nijedan igrac to jos uradi.. e zbog toga je potreban neko da uvede reda u ekipu kad "mi" necemo sami da se dovedemo u red.. ako se sjecas prvog mjeseca kad smo uzeli ekipnu nagradu sve je bilo puno ozbiljnije, zamjene se vrsile svakih pet pa i svaka tri dana ako treba, davali se prijedlozi u zajednickoj temi, komentarisalo se, raspravljalo itd itd... juce je proso cijeli dan da niko nije napiso ni jedan post u ovu nasu temu MTF :icon_eek: neki igraci se zalete pa prijave za natjecanje i onda zbog nedostatka vremena pocinju zanemarivat ovo takmicenje i postavljat parove onako radi reda, eto prijavio sam se pa daj da nesto odigram...

 

uglavnom da sumiram... podrzavam te tuto, ili da igramo kako treba tj. ozbiljno ili da nikako ne igramo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooj ja sam danas cijeli dan bio off,vidjet ću ako ima šta za postavit,ukoliko ne onda nađem nešto za sutra..

 

Ako falim onda tražim zamjenu!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja preuzimam dobar dio odgovornosti za ovakvo stanje u natjecanju i zato ja više neću raditi zamjene, nego ćemo odabrati kapetana koji će bolje pratiti razvoj situacije i na vrijeme raditi zamjene.

 

Evo, pa možete nekoga predložiti ili kandidirati samog sebe, pa možemo zajedno odlučiti o novom kapetanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooj ja sam danas cijeli dan bio off,vidjet ću ako ima šta za postavit,ukoliko ne onda nađem nešto za sutra..

 

Ako falim onda tražim zamjenu!! :blink:

 

Onaj par ti je za sutra. Prebaci ga ako hoćeš. Igra se u 2:30, tako da imaš vremena. ja bi prebacio ali neznam da ti ne pokvrim planove za sutra ,ako si planirao nešto da igraš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je malo falilo da mi prodje par ali nazalost odbrana je podbacila u poslijednjim sekundamam, vise srece sutra....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooj ja sam danas cijeli dan bio off,vidjet ću ako ima šta za postavit,ukoliko ne onda nađem nešto za sutra..

 

Ako falim onda tražim zamjenu!! :blink:

 

Onaj par ti je za sutra. Prebaci ga ako hoćeš. Igra se u 2:30, tako da imaš vremena. ja bi prebacio ali neznam da ti ne pokvrim planove za sutra ,ako si planirao nešto da igraš.

 

Ipak sam ga prebacio - nadam se da nisam pogrešio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja preuzimam dobar dio odgovornosti za ovakvo stanje u natjecanju i zato ja više neću raditi zamjene, nego ćemo odabrati kapetana koji će bolje pratiti razvoj situacije i na vrijeme raditi zamjene.

 

Evo, pa možete nekoga predložiti ili kandidirati samog sebe, pa možemo zajedno odlučiti o novom kapetanu.

 

ja bi predlozio michu za kapetana... covjek je stalno tu, redovno igra, prati stanje i obavjestava nas kako stojimo na tabeli... naravno ako se on slaze i ako ima vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja predlažem michu za kapetana. :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...