Jump to content
Tuto

15.02.2012.

Recommended Posts

Od mene:

 

 

Tenis

WTA Doha

Vreme: 13:30

McHale C. (Usa) - Peer S. (Isr)

Tip: 2

Kvota: 2.38

Kladionica: Sportingbet

 

Ako ne prođe, postavit ću još jedan par :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja predlažem Michu za kapetana!

Nego kakavo je stanje na natjecanju nisam baš pratio zadnjih par dana ali po nekim komentarima zaključujem da nije baš dobro!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio sprijecen da postavim par da cu sada neki hokej da bacim ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hokej na ledu

SAD: NHL

Vreme: 01:00

New York Rangers - Chicago Blackhawks Pobjednik (OT i penali se računaju)

Tip: Chicago Blackhawks

Kvota: 2.30

Kladionica: Expekt

 

Hokej na ledu

SAD: NHL

Vreme: 02:00

St.Louis Blues - New York Islanders, Additional Game Totals

Tip: Over 5.5

Kvota: 2.30

Kladionica: Bet365

6 i vise golova na utakmici - uracunati produzeci.

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas totalni fijasko. Da nije bilo onog tenisa od baptiste, koji sam ipak prebacio , nebi imali ni jedan pogodak.

5 promašaja - danas!!!???

Upravo sam Dwizu odgovorio na poruku i prihvatio da budem kapetan, mada mislim da to ništa ne može da poboljša stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas totalni fijasko. Da nije bilo onog tenisa od baptiste, koji sam ipak prebacio , nebi imali ni jedan pogodak.

5 promašaja - danas!!!???

Upravo sam Dwizu odgovorio na poruku i prihvatio da budem kapetan, mada mislim da to ništa ne može da poboljša stvari.

 

mislim da moze ako se budu redovno pravile zamjene pa da izadju oni koje ne ide a udju oni koje ce mozda da ide... sve to pod uslovom da se cijela ekipa ufati takmicenja maksimalno ozbiljno a ne da se prijavi pa dodje na takmicenje i postavi par tek onako zato sto je clan ekipe pa je red da ga postavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle ja se nadam da gore od ovoga idući mjesec ne budete mogli! Ali ajde ima još vremena da se vratite u igru jest da je zaostatak skoro 2000, ali ipak ima tu još 13 dana igranja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O problemu sam pisao. Ne postavljati dva para jedan za drugim. Ukoliko se pogodi prvopostavljeni par ne igrati drugi. Drugi odigrati jedino ako se promaši prvi. Probajte tako tjedan dana da vidimo rezultat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nije ovo loš plan ali kaj kad uvijek misliš pogodio sam prvi zašto onda me sreća ne bi ponesla da pogodim i drugi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nije ovo loš plan ali kaj kad uvijek misliš pogodio sam prvi zašto onda me sreća ne bi ponesla da pogodim i drugi!

Ako pogodiš prvi par, ne postavljaš drugi i zdravo. To je pravilo i stvarnog klađenja. Samodisciplina. Odeš u kladionicu po lovu i taj dan nema klađenja. U klađenju ili igraš ozbiljno ili si gubitnik, trećega nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pogodiš prvi par, ne postavljaš drugi i zdravo. To je pravilo i stvarnog klađenja. Samodisciplina. Odeš u kladionicu po lovu i taj dan nema klađenja. U klađenju ili igraš ozbiljno ili si gubitnik, trećega nema.

 

Pa ako ništa bilo bi interesantno probati ovaj sistem, jer teško da može se tako biti gore od ovoga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog za zamjenu:

 

liliputanac --> statisticar

Nadrealista --> lavfix(micha)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog za zamjenu:

 

liliputanac --> statisticar

Nadrealista --> lavfix(micha)

 

moze zamjena za mene, ne ide pa ne ide :icon_confused:

 

i nije los tvoj prijedlog ako jedan pogodis, da drugi neigras... al je problem ako nepogodis onda postoji mogucnost da je vecina parova izabrana pa nemas sta postaviti za drugi par da se vadis... zato bar ja kad igram igram odma dva para dok neko drugi nije odigro to sto hocu

 

al et nije zgoreg probati ovaj tutin sistem, nista nemozemo izgubiti

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče izmena, ja bih da se prvo zameni baptista, jer sam čovek je rekao da nema puno vremena i tek uveče nešto nabrzinu odigra. Ako je tako i dalje da malo on odmori , a uveo bi Almirica, ako može i i ima vremena i volje. Pa onda ovaj tutin predlog .

 

sad ću da vidim kakovo je stanje i statistika , a i da vidim sa baptistom i Almiricom. Doduše imamo još jednog člana ekipe koji nije ulazio dosad - jesenjin, ali njega nema uopšte ni na forumu tako da zasada ne računam na njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...