Jump to content
micha

01.03.2012.

Recommended Posts

Krećemo u novi mesec , verujem uspešniji nego prethodni. Imamo i nove članove, kojima prvo da poželim dobrodošlicu u klub i da budu uspešni.

Svi novi takmičari, neka se prijave na http://www.besteurobets.com/forum/

kada im bude odobrena registracija i na forumu nemogu da nadju takmičenje

http://besteurobets.....php?board=45.0 ,

 

a vide ovu temu http://besteurobets.....php?board=58.0 , gde piše za one koji vide samo ovu temu. Neka tu uđu i napišu da vide samotu temu i da učestvuju u takmičenju

Ukoliko bude bilo problema, pošaljite meni PM , pa ćemo da sredimo sve.

 

Kada budu registrovani , neka uđu u profil bilo kog starog člana naše ekipe, možete kod mene i

u profile/ forumprofil idete gde piše signature , kopirate to odete u svoj profil i pastirate ono šti ste kopirali u vaš signature. -

 

 

Pravila će biti ista kao prošli mesec, samo ima dodatak oko kazni i taj deo pravila glasi:

-16. Svako kršenje ili zlouporaba Pravila natjecanja MNF kažnjava se ličnom greškom, kada takmičar dobije 5. ličnu - nema više prava da učestvuje do kraja meseca. Prvenstveno obratiti pažnju na poštovanje tačaka: 5.,6.,8.,9.,10. 14. i 15.

Napomena: Ako neki takmičar u svom paru nešto pogreši ili izostavi , može i drugi član njegove ekipe da kopira taj par i ispravi grešku.

 

Novi takmičari, a i stari da se podsete - obavezno da pročitaju pravila

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo tabele za kraj. Najgori mesec do sad.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde dobro nismo zadnji!! ALi nevjerovatno da je trebalo prošli mjesec samo završiti u pozitivi da bi bili pobjednici foruma!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa za 03. mjesec:

1. lavfix (micha) - kapetan

2. kristijan

3. selektor3

4. Sasa

5. stefan97czv

 

Zamjene:

- Nadrealista

- Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krećemo u novi mesec , verujem uspešniji nego prethodni. Imamo i nove članove, kojima prvo da poželim dobrodošlicu u klub i da budu uspešni.

Svi novi takmičari, neka se prijave na http://www.besteurobets.com/forum/

kada im bude odobrena registracija i na forumu nemogu da nadju takmičenje

http://besteurobets.....php?board=45.0 ,

 

a vide ovu temu http://besteurobets.....php?board=58.0 , gde piše za one koji vide samo ovu temu. Neka tu uđu i napišu da vide samotu temu i da učestvuju u takmičenju

Ukoliko bude bilo problema, pošaljite meni PM , pa ćemo da sredimo sve.

 

 

 

Šta nije natjecanje sada na sigurica???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta nije natjecanje sada na sigurica???

 

Nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priedlog za postavljanje parova bar za prvih tjedan dana.

 

Drugi par bi se postavljavao samo u slučaju da se prvopostavljeni promaši.

 

Mišljenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priedlog za postavljanje parova bar za prvih tjedan dana.

 

Drugi par bi se postavljavao samo u slučaju da se prvopostavljeni promaši.

 

Mišljenje?

 

ja sam ZA al onda treba kao prvi par igrat parove koji pocinju prijepodne eventualno poslijepodne do 17 sati pa ako se fuli da imas sta odigrat navece kao drugi par... ako se odigra par koji pocinje navece u 20:00, on zavrsava oko 22 i tad nema vise parova za odigrat da se mozes popravit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priedlog za postavljanje parova bar za prvih tjedan dana.

 

Drugi par bi se postavljavao samo u slučaju da se prvopostavljeni promaši.

 

Mišljenje?

 

Ovo je pametno, treba se dogovoriti unaprijed, a ne opet na sredini mjeseca kad je stanje u groznom minusu! Ajde sretno i pobijedite da se natjecanje vrati kod nas na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa za 03. mjesec:

1. lavfix (micha) - kapetan

2. kristijan

3. selektor3

4. Sasa

5. stefan97czv

 

Zamjene:

- Nadrealista

- Tuto

 

Zašto tako malo zamjena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan,želim vam puno sreće u ovom mjesecu,nisam se prijavljivao em jer sam katastofalno igrao em što sam u sve više u stisci sa vremenom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priedlog za postavljanje parova bar za prvih tjedan dana.

 

Drugi par bi se postavljavao samo u slučaju da se prvopostavljeni promaši.

 

Mišljenje?

 

Potpuno se slažem sa Tutom. idemo ovako 7 dana., pa ćemo da vidimo za dalje A i taj drugi nije moranje da se odigra, pa pogodili ili promašili. I još jedno - za ovih prvih 7 dana - za početak - Neću da vidim da je neko igrao kvotu preko 2,5 .

Toliko . hvala.

 

I ako neko može da javi negde selektoru3 da ubaci potpis tamo, ja sam poslao poruku i ovde i na besteurobetsu,ali nema ga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slažem sa Tutom. idemo ovako 7 dana., pa ćemo da vidimo za dalje A i taj drugi nije moranje da se odigra, pa pogodili ili promašili. I još jedno - za ovih prvih 7 dana - za početak - Neću da vidim da je neko igrao kvotu preko 2,5 .

Toliko . hvala.

 

I ako neko može da javi negde selektoru3 da ubaci potpis tamo, ja sam poslao poruku i ovde i na besteurobetsu,ali nema ga!

 

sto se tice selektora znate i sami da se zalio da nema vremena, bukvalno je zadnja dva dana skupio sve postove zbog nagrade i jedva je uspio... mislim da on tek navece naleti na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam jos pre pocetka uopste ovog natjecanja glasao za flat ulog, sada mislim da je bolje bilo ono sa stake ulogom. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice selektora znate i sami da se zalio da nema vremena, bukvalno je zadnja dva dana skupio sve postove zbog nagrade i jedva je uspio... mislim da on tek navece naleti na forum

 

A glete ako se već prijavo valjda onda zna da mora odvojiti vremena za natjecanje jer ipak zastupa naš forum!!

Tako da pričekajmo i vidimo da li će postavljati!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...