Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

11.03.2012.

Recommended Posts

Benfika je lose startala..

 

:icon_eek:

 

..a loše će i završiti,jbg malo me pohlepa obuzela i odmah kazna!! :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja sramota od ove EBEL lige, pa suci kradu Medvede da je to strašno i neviđeno! Mislim da bi trebali što prije istupiti i uči u neku drugu ligu jer ovo je sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

..a loše će i završiti,jbg malo me pohlepa obuzela i odmah kazna!! :icon_cool:

 

Benfica je dobila, a Montpellier samo sto ga ne zabije, gol visi u zraku.... mislim da ce ti tiket proci :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benfica je dobila, a Montpellier samo sto ga ne zabije, gol visi u zraku.... mislim da ce ti tiket proci :48thumbsup:

 

a sta je sa tvojim mrtvim bilbaom... mrtvi da mrtviji nemogu bit :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprijed UTD. Ovaj City je smjesa umišljenih govana, od njih se nema što očekivat nego da nikad ne iskoriste svoj potencijal. Nije sve u neumjerenom trošenju šuške

vestacka ekipa , mene zezli X2 u ligi evrope sa sportingom otad vise na moj tiket tesko ce uci

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas prilicno dobri rezultati , Osasuna dosla 3+ a kvota bila odlicna tu ce cak mozda pasti jos koji

jos Boca kad bi dosla i to iz X-1 bilo bi extra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montpellier 2-0,mislim da je ovo točka na i ovog fantastičnog vikenda!! :icon_neutral:

 

svaka cast na dobitcima al jos ti vise skidam kapu na onolike uloge bez obzira sto su male i sigurne kvote :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast na dobitcima al jos ti vise skidam kapu na onolike uloge bez obzira sto su male i sigurne kvote :48thumbsup:

 

Nešto imam love u zadnje vrijeme pa si mogu dopustiti takve egzibicije..To je uglavnom tako kad imaš onda se samo množi kad nemaš onda se isto množi ali minus!! :icon_biggrin:

 

za dobitak mi osto under 2.5 na montpellier i sjebase me u 90-toj minuti :icon_redface:

 

I to neki sumnjivi penal.. :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto imam love u zadnje vrijeme pa si mogu dopustiti takve egzibicije..To je uglavnom tako kad imaš onda se samo množi kad nemaš onda se isto množi ali minus!! :icon_biggrin:

 

da znas da si u pravu meni u januaru sve islo i mnozilo se samo takou plus a u februaru samo se mnozio minus

Share this post


Link to post
Share on other sites

da znas da si u pravu meni u januaru sve islo i mnozilo se samo takou plus a u februaru samo se mnozio minus

 

..a svi mi koji se kladimo masu godina znamo o čem se radi,dugoročno je to u biti sigurno minus,ali ako i druge stvari gledaš dugoročno sve je minus,dal pojedeš,popiješ kupiš neku glupost..uvijek ispari to je sigurno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

..a svi mi koji se kladimo masu godina znamo o čem se radi,dugoročno je to u biti sigurno minus,ali ako i druge stvari gledaš dugoročno sve je minus,dal pojedeš,popiješ kupiš neku glupost..uvijek ispari to je sigurno!!

 

ma jedino se tako i moze nesto zaraditi na kladionici... dva tri para na sigurnije kvote i veci ulog... sve ostalo je danas dobijes pa narednih 10 dana to potrosis jer nista nemozes pogodit

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta je sa tvojim mrtvim bilbaom... mrtvi da mrtviji nemogu bit :77tooth:

 

vidiš da nisu mrtvi :77tooth:

trebao si se kladiti da daju gol ,to je bila sigurna kvota :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...