Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

11.03.2012.

Recommended Posts

pozdrav svima...jel bi mogao neko ukratko da mi objasni sta znaci onaj red ,,dobitak gubitak,,u tabalema od takmicenja....pise 6.600 7.400 i slicjno ....sta to znaci?pozdrav

 

To ti je rezultat tvojeg zadnjeg odigranog kola. Ako je crno onda si pogodio, a ako je crveno onda je promasaj. Znaci bodovi koje si izgubio ili dobio u prethodnom kolu,a ovise o tecaju koji si odigrao

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mostovoj a pod poslednjim kolom se podrazumeva poseldnji tip,poseldnji dan ili nesto drugo...i jos nesto,ti brojevi 7.400 i slicno...u kojim jedinicama se posmatraju to je meni nesto mnogo.jel ulog fisni/svima jednak?

sory ako smetam,nov sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mostovoj a pod poslednjim kolom se podrazumeva poseldnji tip,poseldnji dan ili nesto drugo...i jos nesto,ti brojevi 7.400 i slicno...u kojim jedinicama se posmatraju to je meni nesto mnogo.jel ulog fisni/svima jednak?

sory ako smetam,nov sam

 

U tablici pise zadnji odigrani tip. Ako slijedeci dan ne odigras taj broj ce ostati nepromijenjen.

Sistem bodovanja je takav da ako pogodis tip s koeficijentom 1.80 dobivas 1.80 + 5.00 (5 je fiksni), znaci 6.80 bodova.

Ako promasis oduzima ti se samo 1.80 , bez onih 5 bodova.

 

Zaboravih napomenuti da pocinjes sa 100 bodova , a ne kreces od nule.

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav raja!

 

Ja na poslu, a pretpostavljam vi svi kuci uzivate u tekmama i kladari :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna li iko ima li Medvescak kaznjenih igraca zbog one tuce? Konto sam igrat keca na njihovu pobjedu protic KAC-a al neznam dal igraju u najjacem sastavu zbog tih kazni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...