Jump to content
Sign in to follow this  
micha

16.03.2012.

Recommended Posts

1. Kinfa.- +1137,6

2. Bet-Club -+ 797,7

3.Sigurica. +593

4.BestEuroBets -+414

5.kladionicar8forum.-+63

6.SuperTip.-.... -458

 

Loše, loše.

 

Razmišljao sam između Kristijana, selektora i Nadrealiste koga da zamenim. Što znači da nije baš sve po najbolje, kad je pola tima da se zameni. Odlučio sam se za Selektora, ali i ova dvojica ako se ne poprave jedan će morati malo na klupu. Tuto i sasa ne moraju da brinu - prva postava im je za sada zagarantovana. - . Za sada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kinfa.- +1137,6

2. Bet-Club -+ 797,7

3.Sigurica. +593

4.BestEuroBets -+414

5.kladionicar8forum.-+63

6.SuperTip.-.... -458

 

Loše, loše.

 

Razmišljao sam između Kristijana, selektora i Nadrealiste koga da zamenim. Što znači da nije baš sve po najbolje, kad je pola tima da se zameni. Odlučio sam se za Selektora, ali i ova dvojica ako se ne poprave jedan će morati malo na klupu. Tuto i sasa ne moraju da brinu - prva postava im je za sada zagarantovana. - . Za sada!

 

samo mjenjaj drug, nek se niko ne naljuti :48thumbsup: bolje mjenjati nego tonuti sve dublje

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da jučer je bio totalni podbačaj, ali ne sada potonuti i forsirati još ima vremena za popravak, ne mogu ni ovi iz Kinfe sve pogoditi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i danas sa +78,10 bodova malo pridonesem boljoj krvnoj slici naše ekipe:

 

Hokej na ledu

NHL

Vreme: 02:00

Calgary Flames - Phoenix Coyotes - OT Included Team Totals :uredu:

Tip: Calgary Flames over 2.5

Kvota: 1.781

Kladionica: Pinnacle

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i danas sa +78,10 bodova malo pridonesem boljoj krvnoj slici naše ekipe:

 

Hokej na ledu

NHL

Vreme: 02:00

Calgary Flames - Phoenix Coyotes - OT Included Team Totals :uredu:

Tip: Calgary Flames over 2.5

Kvota: 1.781

Kladionica: Pinnacle

 

ide tebe taj NHL :50yes::48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal

Portugal » Portuguese Liga

Vreme: 20:00

Nacional - FC Porto

Tip: 1X

Kvota: 2.78

Kladionica: Bet-at-home

 

Molim vas da me prvo obavestite o greskama a ondak da ispravite :))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim vas da me prvo obavestite o greskama a ondak da ispravite :))))))))))

Primio na znanje.

 

Ukoliko možeš, bar pola sata prije početka susreta provjeri ponovo svoj par na Besteurobets forumu i neća biti nikakvih ispravaka.

 

Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal

PORTUGAL: Portuguese Liga

Vreme: 22:15

Benfica - Beira-Mar Više od/Manje od

Tip: više od 2.5 gol(ov)a

Kvota: 1.50

Kladionica: Expekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

stefan97czv kakve to gluposti radiš? Da li si pročitao pravila na BestEuroBets forumu. Svaki tečaj preko 5.00 se obračunava kao 5,00. Molim kapetana da zamjeni stefana jer sa ovime pokazuje da više nije zainteresiran za natjecanje i ne treba ga postavljati više u igru. Ako treba igrat će se sa 2 ili 3 igrača, ali pametno. Također, ovaj par treba poništiti jer nema objašnjenja tipa.

 

Fudbal

Francuska 2 liga

Vreme: 20:00

Châteauroux - Le Havre Poluvrijeme/kraj

Tip: 1/X

Kvota: 13.00

Kladionica: Expekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzi me sad da opet procitam pravila. A znam da neko ih zna mozda napamet :) samo mi recite sta ce se desiti ako ja do kraja ne postavim ni jedan tip a budem po bodovima prvi. Da li ce biti nekakve restrikcije prema meni ili ce me priznati tako kako je. Puno zahvalan na odgovoru a ako nema odgovora opet hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzi me sad da opet procitam pravila. A znam da neko ih zna mozda napamet :) samo mi recite sta ce se desiti ako ja do kraja ne postavim ni jedan tip a budem po bodovima prvi. Da li ce biti nekakve restrikcije prema meni ili ce me priznati tako kako je. Puno zahvalan na odgovoru a ako nema odgovora opet hvala :)

 

18. Pojedinačni pobjednik natjecanja je natjecatelj koji je na kraju mjeseca ostvario najveću dobit i pri tome ispunio uvjet od minimum 15 postavljenih parova na natjecanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa danasnjim danom imam 15 mislim da se sutra azurira posedinacna tabela. E sad posto sam nov koliko bodova bude dosta za prvo mesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa danasnjim danom imam 15 mislim da se sutra azurira posedinacna tabela. E sad posto sam nov koliko bodova bude dosta za prvo mesto?

 

Ako se dobrosječam ja sam pobijedio sa nekih 1300bodova ali bila je jako gužva iz mene nekih 5 igrača ispod mene od 50-200 bodova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa danasnjim danom imam 15 mislim da se sutra azurira posedinacna tabela. E sad posto sam nov koliko bodova bude dosta za prvo mesto?

Znači ti si svoje odradio i napuštaš ekipu i natjecanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...