Jump to content
Sign in to follow this  
Sasa

18.03.2012

Recommended Posts

Fudbal

NIZOZEMSKA: Eredivisie

Vreme: 12:30

ADO Den Haag - Ajax

Tip: 2

Kvota: 1.50

Kladionica: Expekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sutra 19.3.

 

Izlazi - Stefan97czv

 

Ulazi - selektor3

 

Kada se stefan bude uozbiljio i bude pročitao pravila , biće vraćen u igru. Prebacio sam mu par od juče za danas gde i pripada.

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sutra 19.3.

 

Izlazi - Stefan97czv

 

Ulazi - selektor3

 

Kada se stefan bude uozbiljio i bude pročitao pravila , biće vraćen u igru. Prebacio sam mu par od juče za danas gde i pripada.

 

ja sam naviko da je ko i ovde a ja kad gledo pisalo je da pocinje u 23:45 a pocelo u 2 sata mozda je i bolje da sam pri kraju na klupi samo je bitno da osvojimo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam naviko da je ko i ovde a ja kad gledo pisalo je da pocinje u 23:45 a pocelo u 2 sata mozda je i bolje da sam pri kraju na klupi samo je bitno da osvojimo!!!

 

Svako takmičenje ima svoja pravila, pa zato i služe da se pročitaju i poštuju. A u pravilima za MTF lepo piše:

11. Parovi se postavljaju najkasnije pola sata (30 minuta) prije početka sportskog događaja.

Datum i vrijeme početka sportskog dogadjaja se uzimaju sa stranice:http://www.oddsportal.com/

Ukoliko za sportski događaj piše da počinje 16.12.2011. u 01:00 sat onda se on postavlja u dnevnu temu za 16.12., iako je npr. u pitanju sportski događaj u USA gdje on počinje

15.12.2011. u 19:00 sati Ukoliko se sportski dogadjaj koji se postavlja na takmicenje ne nalazi na navedenoj stranici Oddsportala, onda se kao mjerodavno uzima datum i vrijeme Sa portalawww.oddschecker.com , čije vreme treba podesiti na GMT +1. A u slučaju da ni tamo nema određeni sportski događaj, kao merodavno vreme se uzima vreme početka iz kladionice iz koje je uzet par, ali se mora preračunati njegovo odigravanje po Srednjeeuropskom vremenu.

 

Zato je poželjno za susrete koji počinju oko ponoći proveriti na oddsportalu kada tamo piše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs - OT Included :nije:

Tip: Ottawa Senators

Kvota: 1.654

 

I danas promašaj: -100.

 

Nažalost! :icon_redface:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I danas promašaj: -100.

 

Nažalost! :icon_redface:

 

Biće bolje sutra!

 

A od mene za danas:

 

Fudbal

Chile Apertura

Vreme: 22:30

Audax Italiano - SCD Rangers

Tip: Audax Italiano

Kvota: 1,90

Kladionica: Bet365

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal

NIZOZEMSKA: Eredivisie

Vreme: 12:30

ADO Den Haag - Ajax

Tip: 2

Kvota: 1.50

Kladionica: Expekt

 

FT 0:2 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Današnji rezultati do sada:

 

Tuto -100

Nadrealista +75

sasa +50

Stefana97czv +115

kristijan -100

lavfix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd razumem Stefana kad se malo opusti , godine su to mlad je , misli da se j... sve što leti. Ali ne mogu da shvatim da neko ko je

sigurno stariji bude tako neodgovoran. U pitanju je Kristijan. Juče sam i ovde i tamo i poslao mu poruku da od 18.3. ide na klupu, da je zamenjen, ali džabe čovek postavlja par.

 

Tako da je danas samo Tuto promašio , svi ostali smo pogodili. Pozitivan dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...