Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

08.04.2012. - Uskrs

Recommended Posts

Bluesi imaju igru. Zato idu dalje.

Nadam se da će Canucksi više osvojit Stanleya

 

Prošle godine sam mu j.. mater jer je Ballarda držao na klupi cijelo doigravanje. Valjda se opametio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bluesi imaju igru. Zato idu dalje.

Nadam se da će Canucksi više osvojit Stanleya

 

canukci nikad nisu uzeli stenlija jos od kad se igra NHl liga a igra se oko 100 godina. Niti ce ove sezone :icon_neutral:

 

Zasto mislis da ce Capsi iznenaditi Bruinse? Meni je po filingu na Wasington, ali gledajuci u kvalitete i prikazanome do sada ne bi trebalo da Boston ovo neresi 4:1 u pobedama , recimo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

canukci nikad nisu uzeli stenlija jos od kad se igra NHl liga a igra se oko 100 godina. Niti ce ove sezone :icon_neutral:

 

Zasto mislis da ce Capsi iznenaditi Bruinse? Meni je po filingu na Wasington, ali gledajuci u kvalitete i prikazanome do sada ne bi trebalo da Boston ovo neresi 4:1 u pobedama , recimo..

 

Canucksi su imali ogroman hendikep pošto je najbolji centar trećelinijaš NHL lige bio nedostupan u PO zaredom dvije godine. Ubojica PK i FO. Znaš o kome govorim? Inicijali su M. M. Ako pogodiš dobiješ keks

 

Sam povratak Backstroma je donio 80% snage Capsima. Bruinsi mi se u playoffu uopće ne sviđaju. Imali su sreće što su uzeli Stanleya najvećim pehistima jer su bili u poletu.

 

Zamisli da nemreš složit cheking liniju..Ove godine Canuckse neće pratit peh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Canucksi su imali ogroman hendikep pošto je najbolji centar trećelinijaš NHL lige bio nedostupan u PO zaredom dvije godine. Ubojica PK i FO. Znaš o kome govorim? Inicijali su M. M. Ako pogodiš dobiješ keks

 

Sam povratak Backstroma je donio 80% snage Capsima. Bruinsi mi se u playoffu uopće ne sviđaju. Imali su sreće što su uzeli Stanleya najvećim pehistima jer su bili u poletu.

 

Zamisli da nemreš složit cheking liniju..Ove godine Canuckse neće pratit peh

 

Ne mogu da se setim, glava mi je u bunaru od sinoćne doze alkohola, :50yes: Nego Bruinsi su o meni najmocnija ekipa cele lige, igraju dosta svirep i stamen napad i jos svirepiju odbranu. Malo su smanjili formu i tempo druge polovine sezone, ali oni su igrali samo koliko im je dovoljno po meni da laganini budu na drugoj poziciji. Neka Backstroma Capsima, ali oni imaju mnogo suplju odbranu i primaju celog zivota kifle golova jer bekovi ne rade kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se setim, glava mi je u bunaru od sinoćne doze alkohola, :50yes: Nego Bruinsi su o meni najmocnija ekipa cele lige, igraju dosta svirep i stamen napad i jos svirepiju odbranu. Malo su smanjili formu i tempo druge polovine sezone, ali oni su igrali samo koliko im je dovoljno po meni da laganini budu na drugoj poziciji. Neka Backstroma Capsima, ali oni imaju mnogo suplju odbranu i primaju celog zivota kifle golova jer bekovi ne rade kako treba

 

Bruinsi imaju i najjači golmanski par lige. San svakog tima.

 

Al PO je PO. Snać će se Hunter protiv Bruinsa. Ne znam, još uvijek stojim iza Capsa. Ma da ćemo najbolju sliku dobit kad krene PO. Tad ćemo dat realnije prognoze

Share this post


Link to post
Share on other sites

A si mislio mozda na Malotru :50yes:

 

Jest. Bravo. Evo ti keks. Uzmi. Zaslužio si

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruinsi imaju i najjači golmanski par lige. San svakog tima.

 

Al PO je PO. Snać će se Hunter protiv Bruinsa. Ne znam, još uvijek stojim iza Capsa. Ma da ćemo najbolju sliku dobit kad krene PO. Tad ćemo dat realnije prognoze

 

Ja u cetvrtak imam odmah jak pik na dvojku protiv Kojjota, uzece ih Blackhawksi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispekoh ga u novoj ugradbenoj pećnici samo za tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest. Bravo. Evo ti keks. Uzmi. Zaslužio si

 

 

Fala, mogao si i neki lepsi keks :50yes:

 

Ispekoh ga u novoj ugradbenoj pećnici samo za tebe

 

vidi se da si ti pekao :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u cetvrtak imam odmah jak pik na dvojku protiv Kojjota, uzece ih Blackhawksi

 

Ne znam. Taj tim je netko ureko. Počevši od Kanea koji je pao jer ga fanovi kad loše igra stalno šalju po transfer listi na dalje. Nema iduće runde za njih Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. Taj tim je netko ureko. Počevši od Kanea koji je pao jer ga fanovi kad loše igraju stalno šalju po transfer listi na dalje. Nema iduće runde za njih

 

Nisu kojoti ti koji ih mogu zaustaviti, da je neka druga ekipa, onda i moguce

 

Ostećen QPR, ali zeswtoko, prvo bio je offside, a drugo nije ni bio penal, pa onda i crveni :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu kojoti ti koji ih mogu zaustaviti, da je neka druga ekipa, onda i moguce

 

Ostećen QPR, ali zeswtoko, prvo bio je offside, a drugo nije ni bio penal, pa onda i crveni :smile_redcard:

 

Ja sam mislio da je UTD u 16h..Glavno da vode

 

Trebam složit neki ručak. Čujemo se kasnije :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da je UTD u 16h..Glavno da vode

 

Trebam složit neki ručak. Čujemo se kasnije :57bye:

 

Ja sam ih teo odigrati iz 1 u 1, ali si me ti zagovorio, odoh i ja :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...