Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

11.09.2006. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 24:00

Broj para iz kladionice: 1003

 

Naziv para: Ančić Mario - Feliciano Lopez http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Tip para: 2

Tečaj: 2.10

Ev. Dobitak nepotpuna analiza ili bez analize : 11,00

Ev. Dobitak s analizom +20%: 13,20

 

Analiza (po izboru):

Vjerojatno nitko tko prati moje parove sa natjecanja, nije navikao da tipujem protiv Mario (tipovao sam na njega čak i kad je igrao protiv Federera), ali sad se vraća na teren nakon ozljede i treba mu još vremena da se uigra i u

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Kladionice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Pinnacle

 

Vrijeme odigravanja: 01:00

Broj para iz kladionice: 956

 

Naziv para: Atlanta Braves VS Chicago Cubs http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Tip para: 1

Tečaj: 1.498

Ev. Dobitak nepotpuna analiza ili bez analize : 4,98

Ev. Dobitak s analizom +20%: 5,98

 

Analiza (po izboru):

Starting pitcher for Atlanta Braves: John Smoltz, RHP (12-8, ERA 3.63)

 

Starting pitcher for Chicago Cubs: Rich Hill, LHP (4-6, ERA 4.83)

 

Atlanta se nalazi trenutno na predzadnjem mjestu istocne divizije NL sa 69 pobjeda i 73 poraza. Od zadnjih 10 utakmica dobili su njih 6. U seriji su od 3 pobjede ( Sve 3 protiv Cubsa, i ako veceras pobjede to ce biti \" metla\" neuvjerljivim Cubsima ove sezone).

Kuci imaju 33 pobjede i 35 poraza.

 

Cubsi se nalaze na posljednjem mjestu centralne divizije NL sa 56 pobjeda i 87 poraza. Od zadnjih 10 utakmica dobili su samo 2. U seriji su od 4 poraza.

U gostima imaju 27 pobjeda i 46 poraza.

 

Cubse napad bas i ne ide u zadnje vrijeme. U posljednje 3 utakmice ( sve protiv Atlante) su uspjeli postic samo 8 runova , dok je Atlanta u istoj toj seriji postigla 17 runova. Atlanta ima i puno boljeg pitchera. On je ove sezone vec bacao protiv Cubsa ( u 6 inninga dozvolio 8 runova, ali je ipak zavrsio sa no-decision-om , i Atlanta je uspjela pobijediti 13-12 u toj utakmici.

 

Ovo ce biti 7. susret ove dvije ekipe ove sezone. Svaki put je slavila Atlanta.

 

Cubsi u posljednjih 9 susreta u gostima ove sezone imaju 9 izgubljenih utakmica.

I prosle sezone je Atlanta kuci svaki put tukla Cubse ( 4 utakmice) ,a u cijeloj sezoni su se sreli 7 puta i Cun+bsi dobili samo jednom.

Jos jedna stvar koja mi govori da cu staviti novce na Atlantu je ta da Cubsi bas i ne igraju dobro protiv ekipa koje nisu iz njihove divizije.

 

Ja danas idem na Atlantu sa velikim ulogom, ako popusim, bit cu razocaran sto nisu Cubse pocistili i sto sam izgubio lovu, a ako pobijede, (sto vjerujem da hoce) danasnji dan cu ljepo zavrsit u plusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...