Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

04.05.2012.

Recommended Posts

Imaš i besplatnu verziju (Home & Home Office Solutions - Internet Security - Comodo Antivirus - Comodo BackUp - Comodo Cleaning Essentials - Anti Malware - Secure Messaging - Comodo Cloud Scanner). Sedam programa, pa biraj šta ćeš postaviti.

 

ako bude biro kao sto na kladonici bira parove, nece dobro zavrsiti :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:50yes:

 

sta je ono u NHL-u, Kingsi postali kaznjenicka ekpsedicija :icon_biggrin: Neznam jesu li u regularnom dijelu sezone dva puta dali 4-5 golova a sad trpaju svaku utakmicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je ono u NHL-u, Kingsi postali kaznjenicka ekpsedicija :icon_biggrin: Neznam jesu li u regularnom dijelu sezone dva puta dali 4-5 golova a sad trpaju svaku utakmicu

 

Po meni nisu neka ekipa, ali ispostavlja se sa dobrom taktikom. Nisam gledao niti jedan njihov mec u play offu, ali sada me nista ne iznenadjuje, dosta cudnih prolaza u cetvrt finalu :wink::whaat: Jos fali da capsi procu rangerse, kingsi su na dobrom putu da sabiju bluese koji su po meni otkorvenje sezone, ali veoma odlicni, devilsi dosta bolji od flajersa u sve tri utakmice u drugoj posebno na gostovanju, kojoti takodje vode 2:1 u seriji protiv predatorsa, ali mislim da nece moci savladati ovu prepreku... :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni nisu neka ekipa, ali ispostavlja se sa dobrom taktikom. Nisam gledao niti jedan njihov mec u play offu, ali sada me nista ne iznenadjuje, dosta cudnih prolaza u cetvrt finalu :wink::whaat: Jos fali da capsi procu rangerse, kingsi su na dobrom putu da sabiju bluese koji su po meni otkorvenje sezone, ali veoma odlicni, devilsi dosta bolji od flajersa u sve tri utakmice u drugoj posebno na gostovanju, kojoti takodje vode 2:1 u seriji protiv predatorsa, ali mislim da nece moci savladati ovu prepreku... :48thumbsup:

 

nisam ni ja gledo ni jednu utakmicu Kingsa jer mi je ostalo od regularne sezone da su tvrda ekipa tj. malo daju i malo primaju golova a takve utakmice normalno ne volim al ev u ovom play off-u ima golova u njihovim utakmicama... St Louis jest otkrovljenje al ostat ce na tome protiv ovakvih Kingsa... Devilsi pravo dobri, sinoc sam ih malo gledo, puno su brzi od Flajersa, kad god ubace pak u protivnicku trecinu uvijek su kod njega prije odbrane i cijelo vrijeme ga vrte lijevo desno uz zid dok neko u sredini ne ostane sam na sutu... Capsi i Rangersi mislim da ce ici u 7 utakmica pa ce nijanse odlucivat kao i Cojoti protiv Predatorsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...