Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

13.05.2012.

Recommended Posts

Sunday, May 13, 1:35 p.m. ET

Citizens Bank Park,( Philadelphia, Pennsylvania )

 

Tip- 1 19:35, Philadelphia Phillies-San Diego Padres(Money Line), tip 1, @1.505, Pinnacle Sports, 8/10

 

Tip- 2 19:35, Philadelphia Phillies(-1.5)-San Diego Padres(Handicap), tip 1, @2.190, Pinnacle Sports 5/10

 

 

Večeras se u Philla. sastaju domaći Philiiesi i gostujući Padresi....

Ovo je treći meč u seriji prvi je prilično lagano dobila Fila 7-3 pre dva dana kada sam i igrao na njih dok je sinoć pobedio S.D. sa 1-2 iako je na brdašcu bio R.Halladay ali i sa druge strane ove sezone vrlo dobri E. Volquez i iako je Halladay odbacao dobar meč opet je problem neefikasnost domaćina koji nikako da nadoknade odsustvo povređenih batera pre svih( Utlaya i Howarda) ali večeras očekujem mnogo drukčiji meč gde mislim da bi domaćin u napadu mogao mnogo više da uradi.

Večeras za Filu na moundu stoji Cole Hamels LHP | Record: 4-1 | ERA: 2.45 možda ove sezone i najbolji pičer domaćina koji konstantno pruža odlične partije posebno je impresivna njegova sjajna kontrola lopte gde je dosada imao samo 6 BB. Ove sezone je igrao jednom proitiv S.D. i u 6 izmena je dozvolio samo jedan ran. Dok i u karijeri ima fantastičnu statistiku protiv Padresa 7-2 2.22 ERA mislim da i večeras može imati dobru partiju jel je lineup Padresa dosta loš.

Sa druge strane za Padrese na moundu stoji Jeff Suppan RHP | Record: 2-0 | ERA: 0.90 povratnik u MLB koji je u prva dva izlaska na brdašce odneo dva wina uz odličnu eru. On je doveden zbog problema startera Padresa sa povredama on cele prošle sezone nije bacao njegov start u prva dva meča me ne impresionira niti je on bio nešto ubedljiv već je to samo splet okolnosti ali nije bacao previše na ta dva meča po 5 inn. i to oba u S.D. njegov učinak u karijeri nije sjajan ima 140-143 4.68 ERA. Dok u karijeri protiv File ima užasnu statistiku 3-7 6.62 ERA. mislim da bi ga danas mogli i morali brzo da dohvate bateri domaćina.

Jednostavno prednost domaćina u svemu ogromna u pičingu i iako imaju povređenih batera i dalje Fila u svojim redovima ima dobrih udarača H. Pence,S. Victorino neki i pružaju daleko ispod svojih mogućnosti prvenstveno J. Rollins i P. Polanco koji moraju da prorade što ne baš večeras protiv ipak skromnog Suppana.

Jedino u čemu gosti imaju prednost je bulpen ali se nadam da bi domaćin mogao da napravi u startu meča prednost.

Uztimam pobedu File i mislim da bi i hendikep mogao da prođe za manji ulog... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - New York Yankees - Seattle Mariners - New York Yankees - 1.562 :nije:

19:10 - Cincinnati Reds - Washington Nationals - under 9 - 1.546 :nije:

19:10 - Miami Marlins - New York Mets - over 6 - 1.495 :uredu:

19:35 - Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays - under 9.5 - 1.599 :nije:

19:35 - Boston Red Sox - Cleveland Indians - Boston Red Sox +1.5 - 1.465 :uredu:

19:35 - Philadelphia Phillies - San Diego Padres - Philadelphia Phillies - 1.493 :uredu:

19:35 - Pittsburgh Pirates - Houston Astros - over 6 - 1.559 :nije:

20:10 - Chicago White Sox - Kansas City Royals - Chicago White Sox +1.5 - 1.488 :nije:

20:10 - Milwaukee Brewers - Chicago Cubs - Chicago Cubs over 3.5 - 1.893 :uredu:

20:10 - Minnesota Twins - Toronto Blue Jays - under 9 - 1.649 :uredu:

20:15 - St. Louis Cardinals - Atlanta Braves - Atlanta Braves +2.5 - 1.407 :uredu:

22:05 - Oakland Athletics - Detroit Tigers - Detroit Tigers - 1.606 :uredu:

22:10 - Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants - under 10 - 1.559 :aponis:

22:10 - Los Angeles Dodgers - Colorado Rockies - over 6.5 - 1.662 :uredu:

02:05 - Texas Rangers - Los Angeles Angels - under 9.5 - 1.602 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjeg NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

02:00 - Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings - over 4.5 - 1.862 :uredu:

02:00 - Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings - 1st Period Phoenix Coyotes +0.5 - 1.467 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...