Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

03.06.2012.

Recommended Posts

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - Detroit Tigers - New York Yankees - under 9 - 1.581 :uredu:

19:07 - Toronto Blue Jays - Boston Red Sox - Toronto Blue Jays +2 - 1.417 :uredu:

19:35 - Philadelphia Phillies - Miami Marlins - Philadelphia Phillies +2 - 1.435 :nije:

19:35 - Washington Nationals - Atlanta Braves - Washington Nationals +1.5 - 1.403 :uredu:

19:40 - Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.426 :uredu:

20:05 - Houston Astros - Cincinnati Reds - under 9.5 - 1.704 :uredu:

20:10 - Chicago White Sox - Seattle Mariners - 1st Halfs (5 innings) Chicago White Sox +0.5 - 1.441 :uredu:

20:10 - Kansas City Royals - Oakland Athletics - under 9.5 - 1.588 :uredu:

20:10 - Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates - over 6.5 - 1.592 :uredu:

21:05 - Cleveland Indians - Minnesota Twins - Cleveland Indians +1.5 - 1.441 :nije:

21:10 - Colorado Rockies - Los Angeles Dodgers - Colorado Rockies +1.5 - 1.546 :uredu:

21:35 - Los Angeles Angels - Texas Rangers - Los Angeles Angels +2 - 1,408 :nije:

22:05 - San Francisco Giants - Chicago Cubs - under 8.5 - 1.662 :uredu:

00:35 - San Diego Padres - Arizona Diamondbacks - 1st Halfs (5 innings) Arizona Diamondbacks +0.5 - 1.602 :uredu:

02:05 - New York Mets - St. Louis Cardinals - over 7.5 - 1.680 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston - Miami, NBA doigravanje, 2:1 u seriji za Miami, kvota na Boston nerealno visoka, cak 2.10... kao sto sam neki dan napiso to mislim i za veceras, kod gostiju sve se svodi na dva igraca, Lebron James i Dwayn Wade i ako jedan zakaze sigurno gube utakmicu mada i ako oba dobro igraju to nista ne znaci jer Boston ima puno veci izbor igraca koji mogu postici 20-tak i vise koseva a neki od njih su Garnet, Rondo, Pierce, Ray Allen plus domaci teren koji je kakva takva prednost... po meni ovo je duel dvije u najmanju ruku jednake ekipe a prednost dajem Bostonu zbog domaceg terena i veceg izbora kvalitetnih igraca... iako nije mala kvota na cistu pobjedu ko hoce moze pomjeriti na bet365 da Boston dobija 2 ili 3 razlike i eto ga kvota 2.30 - 2.40

 

P.S. nisam bas upucen da li Boston ima povrijedjenih igraca pa je zato ovolika kvota na njih al gledo sam proslu utakmicu i svi su je zavrsili zdravi i veseli :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta reći za Boston i Miami. Mislim da se na Boston uvek mora računati, ali ovo su utakmice u kojima je sve moguće. Rondo je na 17.5 poena i to je već za razmišljanje da li on može tri uzastopno da ima dobro šutersko veče. Pogotovo jer ova utakmica može otići u vrlo mali broj poena, oko 165-170, a može i preko 180, kolika je granica, pogotovo ako se dogodi produžetak.

 

Od MLB idem sa LA Angels ML -109 Pinnacle (1.93 je kod Bet365).

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB New York Mets - St Louis Cardinals, pobjeda na Cardinalse 1.90... Cardinalsi su proslu sezonu zavrsili kao osvajaci lige, doduse kao iznenadjenje al znaci da nisu bezvezna ekipa kad su to uspjeli... sad su zaredali sa pet poraza i mada nisam neki strucnjak za MLB al znam da kad ekipa u nekom sportu zareda sa nizom poraza ili pobjeda da jednom mora doci kraj tom nizu pa tako i ovom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...