Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

10.06.2012.

Recommended Posts

20:45, Hrvatska-Irska, tip 1/1 @ 3.95, HL ,5/10

 

Prvo kolo u ovoj skupini, mozda i je malo navijaci al vjerujem da ce proci. Tako sam i za Ruse odigrao 1/1 za ovakvu neku kvotu i proslo je. Uglavnom, Irci su po nekima i najveci autsajderi ovog prvenstva. Izborili su nastup na euru nakon duge 24 godine. Ekipa im je dosta stara. Medusobne utakmice ovih reprezentacija su bile sa malo golova, ali ne znam koliko ih je vrijedno spominjati buduci da su one sluzbene odigrane prije vise od 10ak godina, a one druge su prijateljske bez nekih velikih strasti. U ovoj to nece biti slucaj. Nasima je ovo utakmica biti ili ne biti jer sve osim pobjede ostavla im stvarno mizerne sanse za prolazak u drugi krug. Napomenimo, jos su tu i glavni favoriti Spanjolci i uvijek neugodni Talijani. Istina da su nam otpali Olic, Ilicevic , a i Corluka je načet... ali opet kazem, objektivno gledajuci jaca smo ekipa i mislim da mozemo povesti vec nakon prvih 45min. i tako odrzati stanje do kraja utakmice i startati sa tri boda. Ocekujem najvise od Luke Modrica.. da zaposli Jelavica i Mandzukica u napadu (ili Eduarda, ovisno tko bude igrao). Irci su u dvije ogledne utakmice prije eura pobjedili BiH sa 1:0 i odigrali 0:0 sa Madarskom. Mi sa druge strane smo pobjedili Estonce 3:1 i odigrali 1:1 sa Norveskom (primili nesretan gol iz kornera na kraju utakmice). Uglavnom, Hrvatska ima jacu ekipu i vjerujem da moze do vodstva vec nakon prvih 45.min. Sretno tko prati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00, Španjolska-Italija (1. goal), tip 1 @ 1.70, HL, 5/10

 

Susret skupine C, najveci favoriti ovog eura su upravo spanjolci i mislim da ce krenut zestoko da opravdaju tu ulogu. Igram da ce dati prvi gol jer mi je kvota tu otprilike jednaka kao i na pobjedu, pa se ne mora strahovat oce li smradovi talijani izjednacit do kraja ili nece. Uglavnom, iako su im ozljedena dvojica vaznih igraca (Puyol i Villa) imaju oni itekako jakih igraca da ih zamjene kao i odlicnu klupu. Pa zamislite samo sutrasnji sastav - Casillas, Ramos, Pique, Martinez, Arbeloa, Xavi, Iniesta, David Silva, Xabi alonso, Juan Mata, Fernando Llorente.. Uglavnom cini mi se da je Del Bosque to vrlo dobro ustimao i sutra idu pokazat da nisu samo favoriti na papiru kao nizozemci danas protiv danske.Iako je talijanima Buffon na vratima nece puno moci protiv raspolozenog spanjolskog stroja. Prije eura Spanjolci su odigrali cak tri prijateljske utakmice - pobjedili Srbiju 2:0, Juznu Koreju sa 4:1 i Kinu 1:0. Vidimo da obrana jako dobro funkcionira sto je vrlo vazno za ovaj moj tip :). Sa druge strane Italija nije odigrala nego jednu pred-utakmicu i to protiv Rusije koja ih je isprasila 0-3. Mislim da to sve govori. Ne znam koliko se isprati govorit o h2h omjeru - zadnju utakmicu dobila je italija 2:1 al je bila to prijateljska. U ovako vaznoj mislim da ce nece opustit i da nece dozvolit da talijani povedu - tako da, igram da spanjolci daju 1. gol na utakmici. Sretno tko prati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spanija bi morala da pobedi danas , Italijani sa dosta problema u sastavu i afera oko namestanja ih je poremetila , promena sistema igre ... a Hrvatska i Irska ne verujem da ce biti puno golova under 2.5 je jako realan

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Championship:

Spain vs Italy (6) 2-1

Republic of Ireland vs Croatia (5) 0-1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spanjolska - Italija Italija daje gol @1.55 SuperSport :uredu: Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas svoje dvoboje igraju momčadi iz skupine C . Španjolska favorit ovog prvenstva otvara svoje natjecanje protiv Italije. Talijani koji su ponovo u središtu zbivanja zbog namještanja nemaju lak početak. Španjolska je favorit i ovdje će to potvrditi. Druga utakmica je između Hrvatske i Irske. Svako ntjecanje se mučimo na otvaranju tako će biti i danas. Pogotovo jer smo u ulozi favorita. Irska je najslabija momčad grupe, ali nije za podcjeniti. Bit će to danas tvrda utakmica u kojoj će biti najbitnije ne primiti gol. Opcija manje od 3 gola je najizglednija. A u samom dvoboju prednost dajem našima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Hrvatska-Irska, tip Oba ne daju gol @1.75

 

Susedi danas ne primaju gol :48thumbsup::crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

World Cup Qualifiers – Africa:

Mozambique vs Zimbabwe (6) 0-0

Lesotho vs Sudan (5) 0-0

Tanzania vs Gambia (5) 1-1

Ethiopia vs Central African Republic (7) 0-0

Rwanda vs Benin (5) 2-1

Congo DR vs Togo (6) 2-1

Libya vs Cameroon (4) 0-1

Liberia vs Angola (5) 1-1

Guinea vs Egypt (5) 1-0

Mali vs Algeria (6) 1-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irska - Hrvatska over 2.5 @2.60

 

zasto ne probat ovako dobru kvotu odigrat, duel dvije podjednake ekipe gdje obje mogu zabiti po go i onda je i over blizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv para: Republic of Ireland - Croatia 1:3 FT

Tip para: 2 :uredu:

Tečaj: 2.150

 

Unibet

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilian Serie A:

Portuguesa vs Atletico Goianiense (5) 1-1

Fluminense vs Internacional (5) 0-0

Gremio vs Corinthians (5) 1-0

Bahia vs Vasco da Gama (6) 1-0

Sao Paulo vs Santos (6) 1-0

Cruzeiro vs Sport Recife (6) 2-1

Figueirense vs Ponte Preta (7) 2-1

Nautico vs Botafogo (4) 1-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spanish Segunda Liga:

Real Valladolid vs Cordoba (7)

Alcorcon vs Hercules Alicante (6)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swedish Superettan:

Ljungskile vs Falkenberg (6) over 2.5 goals

Brommapojkarna vs Angelholm (6)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swedish Superettan:

Ljungskile vs Falkenberg (6) over 2.5 goals

Brommapojkarna vs Angelholm (6)

 

dosta te je vise sa tim copy paste :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...