Jump to content
Sign in to follow this  
raca988

17.06.2012.

Recommended Posts

Večeras se na Euru igra skupina B. Danska i Njemačka od 20:45 odmjerit će snage u Lavovu, a nijedna od te dvije reprezentacije nije sigurna za prolazak u četvrtfinale.Iako su pobijedili u obje utakmice, Nijemci još uvijek mogu ispasti - ukoliko izgube od Danske 0:1, 1:2 ili s dva razlike, a Portugal na bilo koji način svlada Nizozemsku, zatvorit će se krug od tri ekipe po šest bodova u kojem bi izvisio Elf.Danska je računica, pak, sasvim jasna - najlakše bi bilo pobijediti Njemačku, ali oni će dalje i s minimalnim porazom ukoliko Nizozemska (također minimalno) pobijedi Portugalce. Momčad Mortena Olsena četvrtfinale će vidjeti ukoliko remizira s Njemačkom, a Nizozemska pobijedi Portugal.Poučeni sinoćnjim slučajem Rusije, Njemci neće kalkulirati i vjerujem da će slavit protiv Danaca.

 

20:45 Danska-Njemačka TIP: 2 @ 1,75

SuperSport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portugal - Nizozemska tip2 @2.60 Unibet :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemačka-Danska 1 1,75 @SuperSport

"Elf" još nije osigurao prolaz dalje pa će ovdje igarti na pobjedu. Njemci su puno kvalitetniji od Danaca i to će ovdje pokazati.

Nizozemska-Portugal 1X 1,50 @ SuperSport

Obje momčadi imaju šansu za prolaz dalje iako Nizozemci igraju loše na ovom turniru Portugal mi nije uvjerljiv također, vjerujem u pobjedu Nizozemaca sa dva gola razlike koja bi ih plasirala u 1/4. Ipak po meni je siguranija opcija da Oranje ne gube ovu utakmicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijam za Nemačku večeras, ali za 1.75 ne hvala. Sinoć smo imali školu. Radije ću kombinovati nešto s golovima, a šta tek ću razmisliti. Nemci žele osvetu Dancima za poraz u finalu '92, ali šta znači osveta? Većina današnjih igrača u to vreme nije išla ni u školu (je l' oni idu u školu? :icon_biggrin: ). Igra se na prolaz, tako da svi će kalkulisati, i Nemci.

 

Na drugoj utakmici, najradije bih da izgube i jedni i drugi, ali ako bih se ja pitao onda Portugalci van. Robben daje gol, to moram, izazov vredan uloga $25.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijam za Nemačku večeras, ali za 1.75 ne hvala. Sinoć smo imali školu. Radije ću kombinovati nešto s golovima, a šta tek ću razmisliti. Nemci žele osvetu Dancima za poraz u finalu '92, ali šta znači osveta? Većina današnjih igrača u to vreme nije išla ni u školu (je l' oni idu u školu? :icon_biggrin: ). Igra se na prolaz, tako da svi će kalkulisati, i Nemci.

 

Na drugoj utakmici, najradije bih da izgube i jedni i drugi, ali ako bih se ja pitao onda Portugalci van. Robben daje gol, to moram, izazov vredan uloga $25.

 

Roben verovatno ide na klupu zbog nepristojnog gesta prlikom izlaska sa terena kad je zamenjen a ocito da se neki igraci ne trpe u reprezentaciji tako da neznam dali je to dobar bet ja bi pre igrao da Hunteelar daje gol ako bude u timu , a sve vise me privlaci da odigram over 2,5 golova ili GG jer Holandjani moraju napasti i juriti dva razlike sto ce dati prostora za kontre Portugala i mogu se ocekivati golovi na obe strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Denmark - Germany 2 koef. 1.62

 

Unibet

 

Da ne bude ko juce Rusi, zato Nemci veceras gaze :)

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danska - Njemacka under 2.5@1.75

 

Njemacka sa nerjesenim rezultatom ili pobjedom ide dalje pa nevjerujem da ce puno srljati u napad a nevjerujem ni da mogu primiti vise od jednog gola od Danske, ako ga uopste i prime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portugal - Nizozemska 2 @2.65

 

Portugalu odgovara nerjeseno ako Njemacka ne izgubi sto je vrlo vjerovatno a Holandiji treba pobjeda od dva gola razlike pa ce od pocetka krenut u napade i ako zabiju go eto belaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Championships:

Portugal vs Netherlands (5) 1-1

Denmark vs Germany (4) 0-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Argentinian Primera Division:

Argentinos Juniors vs All Boys (6) 0-0

Independiente vs San Lorenzo de Almagro (4) 1-1

Atletico Rafaela vs Racing Club Avellaneda (5) 1-0

Boca Juniors vs Arsenal de Sarandi (6) 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemačka - Danska - over 2,5 golova

Portugal - Nizozemska - over 2,5 golova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roben verovatno ide na klupu zbog nepristojnog gesta prlikom izlaska sa terena kad je zamenjen a ocito da se neki igraci ne trpe u reprezentaciji tako da neznam dali je to dobar bet ja bi pre igrao da Hunteelar daje gol ako bude u timu

 

Dobro je da si me upozorio. Ipak, ne mogu oni niša napraviti bez Robbena, to je igrač sa mnogo rešenja u napadu. Trebalo bi da bude golova, kad su im Danci dali dva, valjda mogu i ovi. Razmišljam o Netherladns Over 1.5 2.30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da si me upozorio. Ipak, ne mogu oni niša napraviti bez Robbena, to je igrač sa mnogo rešenja u napadu. Trebalo bi da bude golova, kad su im Danci dali dva, valjda mogu i ovi. Razmišljam o Netherladns Over 1.5 2.30.

 

Evo Robbena u ekipi. Mislim da je bilo iluzorno ocekivati da ce ga ostaviti na klupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemačka - Danska - over 2,5 golova :uredu:

Portugal - Nizozemska - over 2,5 golova :uredu:

 

:smile_dance:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...