Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

19.06.2012.

Recommended Posts

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Cleveland Indians - Cincinnati Reds - under 10.5 - 1.769 :uredu:

01:05 - Detroit Tigers - St. Louis Cardinals - St. Louis Cardinals +2 - 1.457 :nije:

01:05 - New York Yankees - Atlanta Braves - over 7.5 - 1.606 :nije:

01:05 - Philadelphia Phillies - Colorado Rockies - Colorado Rockies +2.5 - 1.578 :nije:

01:05 - Pittsburgh Pirates - Minnesota Twins - Minnesota Twins +1.5 - 1.433 :nije:

01:05 - Washington Nationals - Tampa Bay Rays - 1st Halfs (5 innings) Tampa Bay Rays +0.5 - 1.538 :uredu:

01:10 - Boston Red Sox - Florida Marlins - Boston Red Sox - 1.658 :uredu:

01:10 - New York Mets - Baltimore Orioles - over 6.5 - 1.585 :nije:

02:05 - Houston Astros - Kansas City Royals - Houston Astros +1.5 - 1.467 :nije:

02:10 - Milwaukee Brewers - Toronto Blue Jays - Milwaukee Brewers +1.5 - 1.505 :uredu:

02:10 - Chicago White Sox - Chicago Cubs - Chicago Cubs +2.5 - 1.535 :uredu:

03:40 - Arizona Diamondbacks - Seattle Mariners - Seattle Mariners +2.5 - 1.410 :uredu:

04:05 - Los Angeles Angels - San Francisco Giants - Los Angeles Angels - 1.488 :uredu:

04:05 - Oakland Athletics - Los Angeles Dodgers - under 8 - 1.641 :uredu:

04:05 - San Diego Padres - Texas Rangers - under 8 - 1.641 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Miami Heat - Oklahoma City Thunder TIP:undre 199,5 points @ 1,44 Bet365

 

Mnogo je to niska kvota da bi vredela rizika. U lokalu možda, ali online nikako. Mogao bi da uleti neki OT noćas, kv. 17.00 :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim dobar par, bar mi se čini

 

Brazil - Uruguay Over 143 1.971 Pinnacle

 

Prvenstvo Južne Amerike, dobre su obe reprezentacije i do sada su prelazili 70 poena svaka, a i medjusobno je to išlo vrlo često daleko iznad.

 

Edit: Ne znam da li to ide u ovaj topic ili u Basketball, ali ako sam pogrešio izvinjavam se i molim modove da premeste.

Edited by silly_bet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miami-Oklahoma City T 2 2,6@ SuperSport

Danas Oklahoma ima realne šanse dobiti ovu utakmicu, poraz bi ih udaljio jer bi Miami poveo sa 3-1 i imao utakmicu kod kuće za osvajanje naslova. Očekujem da Durant i Westbrook odigraju dobru utakmicu i donesu pobjedu Oklahomi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas Oklahoma ima realne šanse dobiti ovu utakmicu, poraz bi ih udaljio jer bi Miami poveo sa 3-1 i imao utakmicu kod kuće za osvajanje naslova.

 

Tom logikom u Miamiu ne razmišljaju šta im ova utakmica znači. Miami ima učinak 28-5 kod kuće, malo ko se tu radovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tom logikom u Miamiu ne razmišljaju šta im ova utakmica znači. Miami ima učinak 28-5 kod kuće, malo ko se tu radovao.

 

Pa oklada u svakom slučaju ima value, u prošloj tekmi OKC nije bio daleko od pobjede (uz katastrofalan postotak realizacije) no nažalost Durant je rano opterećen osobnim pogreškama i zadnjih 5 min je proveo navijajući s klupe. S druge strane Miami je iskoristio velik broj slobodnih bacanja i preokrenuo tekmu u svoju korist.

 

Ja sam isto večeras bliži pobjedi OKC-a, ako ništa drugo s 2:2 serija će biti puno zanimljivija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...