Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

02.07.2012.

Recommended Posts

Moj prijedlog za sutra......

 

Roger Federer - Xavier Malisse /hand. 0:2,5/ TIP 2.....2,44 - Unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam da je mogućnost kiše na Wimbeldonu danas 80% pa da se pripremimo za eventualne odgode mečeva. Njabolje je odigrati parove koji se igraju na centralnom terenu zbog krova. Danas na centralnom terenu su Federer protiv Malissea. Ovdje bi igrao 3-0 u setovima, mislim da će Federer odigrati bolji meč nego protiv Bennetaua. Malisse je dobar server ali pitanje je hoće li pasti pod pritiskom pa možda prodje i kakav hendikep. Drugi meč je dvoboj Azarenke i Ivanović al slabo pratim ženski turnir ovdje pa ću to preskočiti. I zadnji meč na centralnom terenu je dvoboj Đokovića i Troickoga. Ovdje mi se sviđa zbroj gemova manje od 30. Iznenađen sam što je Troicki uspio doći do ovoga dijela turnira ali mislim da će Đoković pobjediti. Ne vidim kako Troicki može ozbiljnije ugroziti svog sunoradnjaka i prvoga igrača svijeta. Sretno ko prati.

 

Federer R.(gs)-Malisse X. 3-0 1 1,45 :nije:

ĐokovićN(30,5)-Troicki V. 1 1,85 :uredu:

2,6825@SupeSrport

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:10, -7,5/Federer R.-Malisse X., tip 2 @ 1.85, expekt, 6/10

 

Wimbledon, 4. kolo, podloga je naravno trava, a meč se igra na centralnom terenu tako da nema straha od kiše. Ovdje imamo susret treceg igraca sviejta Federera i 75. na ljestvici, belgijca Malissa. Nesumnjivo je da je ovdje Federer favorit u mecu i a bi trebao ici dalje,..ali ovim tipom ja tvrdim da nece zgazit Malissa i da nece pobjedit sa vise od 7.5 gemova razlike (tako da bi cak neki rezulat od 6:4 6:4 6:3 ovaj tip ostvario dobitnim). Ono na cemu ovo temeljim je u prvom redu nastup u dosadanjem dijelu tunira - Federer je prosao prva dva protivnika glatko sa po 3:0 ali nisu bili nesto pretjerano jaki - Ramos i Fognini... dok je u zadnjem kolu bio na rubu ispadanja ..vodio je naime Benneteau 2:0 u setovima, ali je svicarac uspio to preokrenuti. Skoro ista prica i sa druge strane - Malisse, inace vrlo dobar server, je prosao u prva dva kola Matosevica i Simona sa po 3:0..dok se je u trecem namucio protiv Vedrdasca. Kao sto sam rekao, turnir je dosao do one faze gdje nema lakih pobjeda i ocekujem ovdje tvrd mec sa barem dva tie-breaka. Sto se tice nastupa na travi Federer ima finale Hallea gdje je izgubio u dva seta od Haasa..prije toga se u cetvrtfinalu mucio sa Raonicem -pobjedio tek u tie-breaku treceg seta. Nije ni Malisse loš..nakog RG.a odigrao je London i dosao do cetvrtfinala (gdje ga je izbacio Nalbaldian kroz tri seta), a nakotn toga dosao je do polufinala Hertogenboscha. Ocito mu podloga odgovara i mislim da je Malisse sposoban uzet set ili dva Federeru koji zna, kao sto smo nedavno vidjeli, ipak pokazati velike oscilacije u igri. Zbog svega navedenog idem na to da Malisse ne gubi sa 7,5 gemova razlike. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanovic, A - Azarenka, V (games handicap) Ivanovic, A +4.5 1.87

 

Unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanovic A. (Srb) - Azarenka V. (Blr)

1 kvota 4.00 WiliamHill

 

 

 

Ubice je Ana!!!Cak verujem da ce biti 2;0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako će vrijeme biti naklonjeno ovaj meč će se igrati na "jedinici" , poslje dvoboja Šarapove i Lisicki. Čilić se plasirao u ovaj dvoboj pobjedom u drugom najduljem meču Wimbledona, gdje je dobio Querreya. S druge strane domaća nada Škot Andy Murray dobio je Baghadtisa u meču koji je završio najkasnije u Wimbeldonu. Ograničenje je 23 sata a sat je pokazivao 23sata i 2 minute kada je meč završio. U ovome dvoboju očekjujem pobjedu Murraya. Granica gemova je postavljena na 36 da će biti manje koefcijent je 2,00 definitivno value. Također je i opcija 3-0 u setovima za Murraya 2,30. Čilić je odličan tenisač ima talent i sve je to neupitno , ali problem je njegova sigurnost u sebe. Nerijetko pada u igri i zbog toga još nije top 10 igrač svijeta a ima sve da to postane. Ove opcije koje sma napisao jesu malo "hazardske" ali nisu nemoguće. Realnije je vjerojatno da će Čilić uspijeti oduzeti set Murrayu koji također ne igra presavršeno a tu je i pritisak publike. Ako Čilić bude pravi vjerojatno će proći opcija za ovaj meč zbroj gemova 36,5 više 1,70. Sretno ko prati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanovic A. (Srb) - Azarenka V. (Blr)

 

Ovde cu igrati :

 

AI osvaja set @1.80

 

TR 1:2 @4.50

 

:icon_eek:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Del Potro J.M. - Ferrer D. tip 1 Bet at home @1.70

 

Medjusobni omjer je 4: 2 u korist Ferera i zadnje dvije sezone nije izgubio od Del Potra ali ovdje je Del Potro ostavio nesto bolji utisak i vise mu odgovara ova podloga....idem na pobjedu Del Potra...

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prijedlog za sutra......

 

Roger Federer - Xavier Malisse /hand. 0:2,5/ TIP 2.....2,44 - Unibet

 

FT - 3-1....pogodio tip!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:10, -7,5/Federer R.-Malisse X., tip 2 @ 1.85, expekt, 6/10 :uredu:

 

Federer - Malisse 7:6 6:1 4:6 6:3

 

Inace, sta se tice Djokovica i Troickog... neko moje ludo pravilo je da su mi mecevi sunarodnjaka "no bet" .. ne znam zasto.. previse puta me zeznulo :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto se ovo u Wimbledonu nece igrat danas za sutra mi se svida Kohli protiv Bakera.... dobro njemac igra na travi... protivnik je izvan top 100 .. trebao bi glatko proc dalje.. kvota na pobjedu je pristojnih 1.45 u (SS)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...