Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

06.07.2012 - Nogomet

Recommended Posts

16:30,Serbia U19 - England U19, Tip:2, @ 1.80, Interwetten, 8/10 :uredu:

 

Mec drugog kola na evropskom prvenstvu za reprezentacije do 19 godina koje se igra u Estoniji u kome se sastaju Srbija i Engleska

o nasoj reprezentaciji bi mogao napisati roman , pre svega ne valjaju celni ljudi saveza zatim selektor Maric koji nema smisla za rad sa mladjim kategorijama a Mrkela je kao neki koordinator neznam sta on koordinira ali ocito je ucenik cuvenog Bata Djore koji je upropastio Srpske mlade selekcije a cuven je po tome sto je kod rezultatskog zaostatka izveo spiceve i uveo veznjake u tim !?Sve je krenulo od kvalifikacija koje su odigrane u Srbiji i gde se realno nije ocekivalo da Srbija prodje dalje o cemu govori i podatak da je selektor A tima posle dva meca i pred zadnji odlucujeci meca iz tima povukao Zvezdinog igraca Milivojevica za baznacajnu turisticku utakmicu sa Svedskom a imao je na raspolaganju preko 30 igraca jer je to bilo ranije dogovoreno dakle ocedkivali su da ce vec dotrad ispasti , to dovoljno govori o ozbiljnosti onih koji koordiniraju rad selekcija, u tim kvalifikacijama prvo mesto je ostvareno zahvaljujuci najvise pojedinacnom kvalitetu nekoliko igraca iz Partizana , Ninkovica, Aksentijevica, Mitrovica koji su i postigli sve golove

medjutim nakon plasmana na ovo prvenstvo pojavio se problem jer su zavrsne pripreme u toku a Partizan se sprema za ucesce u kvalifikacijama za ligu sampiona a iako je mogao da pozove i odlicnog Nastasica iz Fiorentine selektor to nije uradio jer ovo takmicenje nije u kalendaru kad klubovi moraju da puste igrace, iz Partizana je pozvan i Lazar Markovic uz ovu trojicu koji medjutim duze vreme vuce povredu pa je on otkazao a nakon dugog natezanja ni Aksentijevic nije pusten

navodno jer ima povredu zgloba , selektor Maric je kukao zbog toga ali kad on pre takmicenja izjavi da nam je jedna pobeda potrebna da bi se plasirali na svetsko prvenstvo u takvu selekciju da se ja pitam nebi pustio nijednog igraca (sreca da se ja ne pitam jer verujem da se Zvezdasima nece ovo svideti )

kako smo se spremali tako smo i igrali a najgore sto u prvom mecu nije mogao da igra Ninkovic zbof kartona glavni kreator igre pa smo mec sa Francuzima izgubili glatko sa 3-0 , i to golovima u ranoj fazi a u drugom poluvremenu Francuzi su nas postedeli blamaze, jos je Mitrovic dobio crveni karton i nece moci da igra u danasnjem mecu

odbrana je igrala katasrofalno a u igri nije bilo nikakve ideje o cemu najbolje govori podatak da nismo imali sut u okvir gola ni korner za nas , tesko je ocekivati da Ninkovic to moze sve povezati pogotovo jer nema pomoc od Aksentijevica i Mitrovica a jedini koji nesto vrede u ovoj selekciji su Mijailovic i Dimic iz Rada

posto nas u trecem mecu ceka duel sa Hrvatskom koji ce verovatno odlucivati o trecem mestu koji vodi na svetsko prvenstvo verovatno ce sve misli biti u tom mecu a mozda cak i selektor svesno nekoga odmori za taj mec

Englezi su i pre prvenstva vazili za favorita u ovoj grupi sa Francuzima ali Hrvatska im je otkinula bod, u ovaj mec oni moraju uci da pobede jer ih u trecem kolu ocekuje tezak mec sa Francuskom

sve u svemu jedino neki extra raspolozeni nas igrac (Ninkovic) ili potez moze poremetiti pobedu Engleza ali timski sigurno nemamo sansu a da ne igra Ninkovic ovo bi igrao sa veoma jakim ulogom ovako ipak ostavljam malu rezervu

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo izvještaja Slovenca Janeza o mučnom putu u Baku, bez toplog jela, bez opreme- majica, sve im darovali domaćini, bez hotela, bez love---------- Janez Kuresl Unbalivable ! 15 players + doctor and 2 retired players of Mura came very late in to Baku. Because club didn"t get them a visa, each of them must pay 60e for entrance to the country. They missed a training and press conference. Because of late payment of hotel they had to slip in some village out of baku without breakfast. The owner of the home team paid them a worm meal... Because the troubles with their equipment they must played the match in the reserve jerseys of the home team...What can I say.. This is football :) Good luck next time ;)

 

dakle ako to nije namesten X :50yes: a u revansu ce pobediti Baku

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:30, Francuska U19 - Hrvatska U19, Tip:1, @ 1.55, Supersport ,8/10 :uredu:

 

Mec drugog kola na evropskom prvenstvu za reprezentacije do 19 godina koje se igra u Estoniji u kome se sastaju Francuska i Hrvatska

Francuze sam gledao protiv Srbije gde su pobedili sa 3-0 golovima u prvom poluvremenu Samnick u 16, Pogba u 26 iz penala i Vion

u 32 posle pogresnog ispucavanja Mijailovica , Francuzi su pokazali da se radi o ozbiljnoj selekciji koja ima uigran i sastav koji je na svim poljima jaci od Srbije , fizicki i trkacki su besprekorno spremni ali se vidi i da je njihov selektor dugo u ovom poslu i da je od njih napravio tim m nakon sigurnog vodstva od 3-0 oni su smanjili gas ali nisu dozvolili Srbiji nijedan sut u okvir gola pa cak ni korner

oni su i pre prvenstva oznaceni kao jedan od najozbiljnijih kandidata za titulu a u ovoj grupi iz koje prve dve idu u polufinale a treci uz njih obezbedjuje plsman na svetsko prvenstvo sledece godine Engleska iako je bila favorit nije pobedila Hrvatsku

Hrvatska je dosla na prvenstvo dosta oslabljena jer nisu dosli jer ih klubovi nidsu pustili najbolji igrac iz Dinama Kovacic,iz Hajduka Radosevic i Tomas, iz Intera Livaja a zbog povreda su izostali Rebic, Canadzija i Datkovic

iako ih nisam gledao ipak na osnovu onog sto sam gledao Francuze mislim da ce Francuzi pobediti ali kao sto je i Srbiji najbitniji taj zadnji mec koji ce odluciti o trecem mestu verujem da zbog rivalstva da je i Hrvatskoj jako bitan i da ce im misli vise biti u tom mecu nego u ovom, na kraju oni i sa porazom u ovom mecu ako pobede Srbiju mogu cak biti i drugi ako im se poklope rezultati

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

SV JF Ried-Apoel Nicosia vise od 2,5 gola @1.65 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo izvještaja Slovenca Janeza o mučnom putu u Baku, bez toplog jela, bez opreme- majica, sve im darovali domaćini, bez hotela, bez love---------- Janez Kuresl Unbalivable ! 15 players + doctor and 2 retired players of Mura came very late in to Baku. Because club didn"t get them a visa, each of them must pay 60e for entrance to the country. They missed a training and press conference. Because of late payment of hotel they had to slip in some village out of baku without breakfast. The owner of the home team paid them a worm meal... Because the troubles with their equipment they must played the match in the reserve jerseys of the home team...What can I say.. This is football :) Good luck next time ;)

 

 

dakle ako to nije namesten X :50yes: a u revansu ce pobediti Baku

 

Ne mogu vjerovati. Gledao sam jučer utakmicu i skužio da imaju trake po dresovima i palo mi na pamet da su dresovi možda Bakuovi ali sam mislio pa nema šanse ipak je to europska liga ,1pretkolo ali ipak euro natjecanje. Svašta.. :icon_confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog današnjih fudbalskih mečeva - Sportingbet

 

13:45, Shanghai Shenxin v Guangzhou Evergrande, @ 2 @1.50 - kina

18:00, Aalesund 2 v FK Fyllingsdalen @ 2 @ 1.60 - Norveška div avd2

17:30, Levanger v Molde 2 @ 1 @ 1.60

16: 00

Al Kahrabaa v Karbalaa @ 1 @ 1.909 - Irak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan- Videoton 1X 1,30 u Supersportu

Francuska- Hrvatska 1 1,60 u Supersportu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan - Videoton

2 kvota 4.25 Bwin

 

 

Iskreno ja mislim da je iks,ali vredi probati i sa ovim..

Videoton uopste nije los tim a partizan je truba

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj..iako sam rekao no bet.. odigrao sam francuze za 1.60 protiv hrvatske... i jos mi se veceras igra u 21:00, Shelbourne - Dundalk ..domacin daje 1. gol... za lagano poduplat iznos... kvota je 1.55 ... dakle ukupna 2,48 ..sretno ako ce ko ispratit irce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan - Videoton

2 kvota 4.25 Bwin

 

 

Iskreno ja mislim da je iks,ali vredi probati i sa ovim..

Videoton uopste nije los tim a partizan je truba

 

:77tooth: na osnovu cega si zakljucio da je truba ?one blamaze po Sloveniji i poraze je napravila Zvezda a ne Partizan koji uredno pobedjuje sve redom

ove reprezentativne dosle lepo i mladi Spanci bi trebali da pobede :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog današnjih fudbalskih mečeva - Sportingbet

 

13:45, Shanghai Shenxin v Guangzhou Evergrande, @ 2 @1.50 - kina

18:00, Aalesund 2 v FK Fyllingsdalen @ 2 @ 1.60 - Norveška div avd2

17:30, Levanger v Molde 2 @ 1 @ 1.60

16: 00

Al Kahrabaa v Karbalaa @ 1 @ 1.909 - Irak

 

Samo ovi Fyllingsdalen , pobediše

 

:77tooth: na osnovu cega si zakljucio da je truba ?one blamaze po Sloveniji i poraze je napravila Zvezda a ne Partizan koji uredno pobedjuje sve redom

ove reprezentativne dosle lepo i mladi Spanci bi trebali da pobede :kahva:

 

Rocky, možda čovek ne razlikuje boje, pa za crveno belo, misli da je crno belo i tako pravi lapsuse :77tooth:

 

A za mlade špance * jedno je trebati, a drugo uraditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...