Jump to content
Sign in to follow this  
FamilyGuy

07.07.2012.

Recommended Posts

Williams S. -Radwanska Ag. 2:0 1,40 @ SuperSport :nije:

SWilliams(19,5)-Radwanska 1 1,85 @ SuperSport :nije:

 

Serena lovi svoj peti Wimbledonski naslov, s druge strana Radwanska bi pobjedom preuzela prvo mjesto na WTA ljestvici. U ovom meču nema nikavih dvojbi mlađa sestra Williams kada je u ovakvoj formi, kada je ozbiljno posvećena tenisu, nitko joj ne može ništa. To je dokazala na ovom turniru posebno u meču sa Kvitovom i Azarenkom. Radwanska je uspijela doći do finala i da je bilo tko drugi u finalu umjesto Williams imala bi realne šanse. Suma sumarum ovdje ne vidim veći otpor Poljakinje i očekujem laganu pobjedu od 2-0 u setovima. Zbroj gemova manji od 19,5 također djeluje kao realna opcija. Sretno ko prati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

S. Williams - A. Radwanska (+6.5) @1.50 (germaniasport)

 

Jest da je Williams bolja, ima servis jacine skoro kao u muskom tenisu al ovaj hendikep mi se cini kao sigurica... nije ni Radwanska sisala vesla pa dosla do finala :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bi radvanska mogla da pruzi veci otpor nego sto se ocekuje... ipak je finale

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bi radvanska mogla da pruzi veci otpor nego sto se ocekuje... ipak je finale

 

mislim da smo se obojica zajebali... kako li je ova radwanska dosla do finala da mi je samo znati... samo zna vratiti lopticu pa ceka da li ce serena osvojiti poen il poslati lopticu u aut... nijedan winer nije odigrala

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da smo se obojica zajebali... kako li je ova radwanska dosla do finala da mi je samo znati... samo zna vratiti lopticu pa ceka da li ce serena osvojiti poen il poslati lopticu u aut... nijedan winer nije odigrala

 

Ima Radwanska neku gripu tako nešto. Serena je ipak za sve njih doktorica tenisa. Radwanska nije tako loša, koliko je sva ta ženska konukurnecija čudna. U prvih par mjeseci Radwansku je mogla dobiti samo Azarenka tako da i to govori puno o njenoj kvaliteti. Ali kada Serena bude spremna kao za ovaj Wimbeldon teško joj tko može zaprijetiti. Ima se još za igrati možda Radwanski dobro dodje ovaj prekid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Radwanska neku gripu tako nešto. Serena je ipak za sve njih doktorica tenisa. Radwanska nije tako loša, koliko je sva ta ženska konukurnecija čudna. U prvih par mjeseci Radwansku je mogla dobiti samo Azarenka tako da i to govori puno o njenoj kvaliteti. Ali kada Serena bude spremna kao za ovaj Wimbeldon teško joj tko može zaprijetiti. Ima se još za igrati možda Radwanski dobro dodje ovaj prekid.

 

izgleda da joj je dobro doso prekid :48thumbsup: samo malo zeza stvar sto je prvi set ubjedljivo izgubila inace bi ovaj hendikep proso glatko... meni za lovu treba hendikep +5.5, znaci moze izgubit ovaj treci sa 6:4 :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da joj je dobro doso prekid :48thumbsup: samo malo zeza stvar sto je prvi set ubjedljivo izgubila inace bi ovaj hendikep proso glatko... meni za lovu treba hendikep +5.5, znaci moze izgubit ovaj treci sa 6:4 :50yes:

 

Čari ženskog tenisa dobi drugi set onda raspad sistema u zadnjem setu. Da prekid joj je dobro došo ali na kraju smo svi fulali :icon_biggrin: Bit će bolji drugi put :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čari ženskog tenisa dobi drugi set onda raspad sistema u zadnjem setu. Da prekid joj je dobro došo ali na kraju smo svi fulali :icon_biggrin: Bit će bolji drugi put :48thumbsup:

 

taman kad pomislim izgubio sam ona se vrati, kad pomislim evo vratila se, ona opet zajebe stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...