Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

18.07.2012

Recommended Posts

Imamo li nekog iz Makedonije da cujem misljenje za ovo , text je kopiran ,,

 

Bit cu kratak posto stvarno nemam vremena.Utakmica je sutra a pik ima izuzetno dobar razlog da igramo ovako!! Bate je bez 4 najbolja igraca,jedan se povredio pre 2 dana na trening,a 3 najbolji su otisli na pripreme za olimpijadu ( jedan su vratili juce iz pripreme posto su se valjda uplasili ) Bate igra dosta lose zadnje 3-4 utakmice,a razlog za to je verujem nedostatak najbolje igrace!!! Vardar je iz dna postao sampion Makedonije,vodjen od izuzetno talentovani trener,a glavni sponzor mu je grad Skopje!! Najbolji igrac prosle sezone je napustio Vardar,ali pojacali su se sa izuzetno 2 dobra napadaca iz makedonskog prvenstva ( jedan je Manevski koji je stigao od Rabotnicki,tim koji je izbacio proslu sezonu anartozisa , a drugi je Georgiev mlad igrac koji je pre dve sezone potpisao za Majnc sad igra na pozajmicu , i igrac iz Spanije Himenez )

 

Trener Vardara je pre dve sezone sa ekipom Makedonija GP osvojio sampionsku titulu,i tada je isto u kvalifikacije igrao sa Bate kkoji je imao skoro isti tim kao i ovu sezonu i na dva puta je pobedio Bate sa 2:0 ! Inace Vardar u gosti igraju dosta defanzivno i verujem da nece biti rezultat vise od jedan gol razlike za Bate,ako ne i neko iznenadjenje !!! Evo sajta Vardara i tu se moze procitati dosta optimisticke izjave koje je dalo rukovodstvo Vardara! http://fkvardar.mk/vesti/261-2012-07-15-12-09-55

 

 

Pick : Vardar (handicap 0:2)

 

stake: 2/10

 

odds:2,55 @ bwin

Share this post


Link to post
Share on other sites

LudRazgr-Dinamo Zagreb X2 1,40 @ SuperSport :uredu:

 

Očekujem ovdje tvrdu utakmicu sa malo golova, pa opcija i manje od 3 gola mi se čini kao dobitna oklada ovdje. Ovdje igram X2 jer ne vidim način da Dinamo izgubi ovdje. Ludogorec je očito jak prošteli su se bugarskim prvenstvom, kao što se i Dinamo našim. Prošle godine je slično bilo sa Neftcijem pa je Dinamo to prošao. Danas očekujem da će Dinamo čuvati "nulu", a onda pred vjerojatno punim Makismirom rješavanje bugarskog prvaka . Ne očekujem neku utakmicu za užitak, već pravu rovovsku bitku, kao što rekoh sa manje od 3 gola u kojoj ipak malu prednost dajem Dinamu. Sretno ko prati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

LudRazgr-Dinamo Zagreb X2 1,40 @ SuperSport

 

Očekujem ovdje tvrdu utakmicu sa malo golova, pa opcija i manje od 3 gola mi se čini kao dobitna oklada ovdje. Ovdje igram X2 jer ne vidim način da Dinamo izgubi ovdje. Ludogorec je očito jak prošteli su se bugarskim prvenstvom, kao što se i Dinamo našim. Prošle godine je slično bilo sa Neftcijem pa je Dinamo to prošao. Danas očekujem da će Dinamo čuvati "nulu", a onda pred vjerojatno punim Makismirom rješavanje bugarskog prvaka . Ne očekujem neku utakmicu za užitak, već pravu rovovsku bitku, kao što rekoh sa manje od 3 gola u kojoj ipak malu prednost dajem Dinamu. Sretno ko prati.

 

Ja ovdje igram 1X. Kao sto rece i ja ocekujem tvrd mec, ali prednost dajem bugarima. Zbog domaceg terena, ali i mislim da su u ovom trenutku bolji od Dinama. Jos cu odigrati da ce Ludogorets izbaciti Dinamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BuducPodg-Śląsk Wrocław tip 1x @1.65 SuperSport :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00, Ludogorets - Dinamo Zagreb , tip 1X,@1.50,expekt,10/10

 

Bugari su prosle sezone ulaskom u prvu ligu Bugarske odmah osvojili i sampionat na svom debiju.Imaju bogatog i ambicioznog predsednika pa se odmah i pokazalo da se sa parama moze mnogo toga postici. Posto su po prvi put u Evropskim takmicenjima nemaju ulogu nosioca pa su i zbog toga naleteli na Dinamo. Nagolu im je bugarski reprezentativac Čvorović, na stoperskim pozicijama dominiraju dva nešto sporija stopera. Desni bok im je po prirodi defanzivniji, dok veća opasnost u napadu preti s leve strane i Brazilca Caicare koji je pristigao iz brazilskog Santo Andrea. Najjaci deo ekipe je svakako napad: Dva i individualca Marcelinho i Ivanov će zajedno s Stojanovim hraniti loptama neugodnog napadača Gargorova. Brazilski napadač Paulinho nece danas nastupiti postojos nisu pristigli potrebni papiri za njegov trnasfer. Moguci sastav Bugara;

Čvorović, Minev, Barthe, Guldan, Caicara, Marcelinho, Kostadinov, Genčev, Stojanov, Ivanov, Gargorov

 

Dinamo nije bas prezadovoljan dodeljenim rivalom na startu kvalifikacija zqa Ligu prvaka.Smatraju da su Bugari vise nego ozbiljan rival na samom startu. Trener Čačić je uspeo da zadrzi sve igrace koji suprosle sezone igrali bitniju ulogu u Dinamu. Prema najavljenom sastavu i izjavama u stampi , Dinamo ce jos u prvoj utakmici pokusati da obezbedi pozitivan rezultat.tako da trener Modrih ni ne pomislja na eventualni poraz. trener je razresio gotovo , sve dileme oko sastavajos uvek su mu upitni ;Tomečak ili Rukavina, odnosno Čop ili Beqiraj. U timu Dinama nedostajace tri igraca: Leko (kartoni), Šimunić i Krstanović (povrede).Dinamo bi mogao nastupiti u ovom sastavu; Kelava, Vrsaljko, Vida, Tonel, Pivarić, Badelj, Kovačić, Rukavina, Sammir, Ibanez, Čop

 

Sastav Dinama i pored ovih izostanaka izgleda solidno ,no i bugari gledajuci prolslu sezonu nimalo ne zaostaju. ovaj prvi duel bi ipak mogao zavrsiti miroljubivo (remi) i to u Under 2,5.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00 Maribor (Slo) - Zeljeznicar (Bih), over 2.5,@2.05, expekt 10/10

 

mec drugog kola kvalifikacija za ligu sampiona izmedju predstavnika slovenije i bosne u kojoj je po meni svaki konacan ishod neizvestan osim mozda dosta golova. i jedna i druga ekipa su ofanzivne sa relativno losim odbranama tako da ako se utakmica otvori golom moze da ih bude podosta. u sloveniji radi i zivi veliki broj bosanaca i verujem da ce gosti imati pomalo i domacinsku atmosveru i grebace da bar postignu gol dok domaci ako ga prime igrace igru na gol vise jer ih samo pobeda ostavlja u igri za naredno kolo...

tako da u takvom ambijentu ocekujem ofanzivu sa obe strane, i naravno proizvod toga dosta golova a i kvota je i vise nego solidna...

 

srecno svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo li nekog iz Makedonije da cujem misljenje za ovo , text je kopiran ,,

 

Bit cu kratak posto stvarno nemam vremena.Utakmica je sutra a pik ima izuzetno dobar razlog da igramo ovako!! Bate je bez 4 najbolja igraca,jedan se povredio pre 2 dana na trening,a 3 najbolji su otisli na pripreme za olimpijadu ( jedan su vratili juce iz pripreme posto su se valjda uplasili ) Bate igra dosta lose zadnje 3-4 utakmice,a razlog za to je verujem nedostatak najbolje igrace!!! Vardar je iz dna postao sampion Makedonije,vodjen od izuzetno talentovani trener,a glavni sponzor mu je grad Skopje!! Najbolji igrac prosle sezone je napustio Vardar,ali pojacali su se sa izuzetno 2 dobra napadaca iz makedonskog prvenstva ( jedan je Manevski koji je stigao od Rabotnicki,tim koji je izbacio proslu sezonu anartozisa , a drugi je Georgiev mlad igrac koji je pre dve sezone potpisao za Majnc sad igra na pozajmicu , i igrac iz Spanije Himenez )

 

Trener Vardara je pre dve sezone sa ekipom Makedonija GP osvojio sampionsku titulu,i tada je isto u kvalifikacije igrao sa Bate kkoji je imao skoro isti tim kao i ovu sezonu i na dva puta je pobedio Bate sa 2:0 ! Inace Vardar u gosti igraju dosta defanzivno i verujem da nece biti rezultat vise od jedan gol razlike za Bate,ako ne i neko iznenadjenje !!! Evo sajta Vardara i tu se moze procitati dosta optimisticke izjave koje je dalo rukovodstvo Vardara! http://fkvardar.mk/v...-07-15-12-09-55

 

 

Pick : Vardar (handicap 0:2)

 

stake: 2/10

 

odds:2,55 @ bwin

 

Vardar preokrenuo i vodi sa 2-1 !!

Svaka cast za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vardar preokrenuo i vodi sa 2-1 !!

Svaka cast za info.

 

Ipak 3-2 za domacina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovdje igram 1X. Kao sto rece i ja ocekujem tvrd mec, ali prednost dajem bugarima. Zbog domaceg terena, ali i mislim da su u ovom trenutku bolji od Dinama. Jos cu odigrati da ce Ludogorets izbaciti Dinamo.

 

kako sam cuo Bugari su bili bolji, ali dinamo vise sretno nego spretno dosli do 1-1 i na taj nacin stekli dobre sanse za revans. Ipak ja mislim da im ece biti lako u revansu.... i dalje sam misljenja da ce bugari proci dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak 3-2 za domacina!!!

 

da ali tip je prosao to je najbitnije :uredu: sad vidim da nisam stavio za Maribor analizu a prosla oba tipa i 1 i H1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako sam cuo Bugari su bili bolji, ali dinamo vise sretno nego spretno dosli do 1-1 i na taj nacin stekli dobre sanse za revans. Ipak ja mislim da im ece biti lako u revansu.... i dalje sam misljenja da ce bugari proci dalje...

 

Očekivao sam takvu utakmicu malko je Dinamo živnuo kad je primio gol. Ne djeluje baš previše optimistično to sve, nisam neki fan lika i dijela trenera Dinama, sumnjam da će ove godine baš ući u ligu prvaka ali dobro, Ludogorec će proći vjerojatno , više me brinu renomiraniji protivnici koji bi mogli doć u idućim pretkolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...