Jump to content
Sign in to follow this  
FamilyGuy

22.07.2012.

Recommended Posts

Monaco J.-Haas T. 1 1,75 @ SuperSport :uredu:

 

Početkom tjedna sam napisao da Monaca smatram jednim od favorita za osvajanje Hamburga. Dobio je Monacao u "jačem" polufinalnom meču ovog turnira Almagra po meni prvog favorita turnira, samim time ako je uspio dobiti Almagra definitivno može dobiti i Haasa. Haas je izbacio Simona koji se mučio u 1.kolu sa Berlocqom, jučer je mu je Čilić više poklonio pobjedu nego ju je Haas zaslužio. Čilić je prosuo previše toga u 1.setu, drugi set je bio formalnost. Monaco je ovaj turnir odradio solidno, mučio se jedino u 1.kolu sa Stebeom. Koefcijent od 1,75 na Argentinca je po meni predobar da se ne bi uzeo. Haas me je već dva puta rušio na ovom turniru nadam se da neće i 3.put. Sretno ko prati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bartoli - Cibulkova 2 1.85 @ SuperSport

 

Bartoli se muči većim dijelom ove sezone, na ovom turnira jedva došla do finala - sva 3 meča dobila u 3 seta, dok je Cibulkova dobila sva 3 meča uvjerljivo u 2 seta i po mom mišljenju dobila je jače igračice (među njima mlađu Radwansku koja je u strašnoj formi te neugodnu Petrovu s jakim servisom)...

Bartoli je munja u glavi i samo je pitanje vremena kad će se raspast u ovom meču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...