Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

03.08.2012.

Recommended Posts

Bejzbol - MLB

01:10h Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates

Tip: Pittsburgh Pirates

Kvota: 2.410

Pinnacle Sports 4/10

 

Večeras počinje serija između diviziskih rivala koji se bore za tituluu diviziji Redsi su u fantastičnoj formi na zadnjih 15 mečeva imaju čak 14 pobeda i prestigli su Pirate ali i Pirati su u dobroj formi odlično igraju na gostovanjima gde na zadnjih 9 mečeva imaju čak 7 pobeda.

Jesu Redsi favoriti večeras ali ja mislim da će ova serija biti veoma neizvesna i da ovaka kvota večeras na Pit. se mora uzeti.

Večeras na moundu za Cin. M. Latos 9-3, 4.17 ERA dok za Pit. W. Rodríguez 7-9, 3.82 ERA Latos posle sjajnih igara je malo pao u formi i lako bi moglo da se desi da ga dohvate Pirati koji su veoma efikasni na gostovanjima dok je prosto neverovatno koliko Redsi su dopustili ranova protiv skromnog lineupa Padresa primili su čak 14 ranova to bi večeras moglo da ih skupo košta. Sa druge strane Rodrigez pojačanje iz Houstona sjajkan pičer trenutno nije u formi ali možda baš večeras odbaca dobro i sa tim potezom su gosti dokazali koliko su rešeni da konačno odu u doigravanje svi bitniji igrači swu ostali otišao je samo McGhee ali su došli Snaider i Sanchez tako da su možda i još jači.

Pored toga večeras pored duže povređenog Vota i suspendovan je C D. Mesoraco i povredio se i Phillips koji gotovo sigurno neće igrati tako da iako Redsi imaju dosta dobrih udarača ipak su dosta oštećeni.

Zbog svega ja ovde vidim veliki value na Pirate i moram ih uzeti makar za srednji ulog......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

22:05 - Washington Nationals - Miami Marlins G1 - Washington Nationals - 1.613 :uredu:

01:05 - Detroit Tigers - Cleveland Indians - Detroit Tigers - 1.654 :uredu:

01:05 - New York Yankees - Seattle Mariners - Seattle Mariners +2.5 - 1.709 :nije:

01:05 - Philadelphia Phillies - Arizona Diamondbacks - Arizona Diamondbacks +1.5 - 1.435 :uredu:

01:05 - Washington Nationals - Miami Marlins G2 - Washington Nationals - 1.719 :nije:

01:10 - Boston Red Sox - Minnesota Twins - Boston Red Sox - 1.546 :nije:

01:10 - Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates - under 9 - 1.654 :uredu:

01:10 - Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays - 1.592 :uredu:

01:35 - Atlanta Braves - Houston Astros - 1st Halfs (5 innings) Atlanta Braves -0.5 - 1.629 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:10 - Chicago White Sox - Los Angeles Angels - Los Angeles Angels over 4.5 - 1.806 :uredu:

02:10 - Kansas City Royals - Texas Rangers - Texas Rangers - 1.581 :uredu:

02:15 - St. Louis Cardinals - Milwaukee Brewers - Milwaukee Brewers +1.5 - 1.654 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - San Francisco Giants - Colorado Rockies +2.5 - 1.546 :nije:

04:05 - Oakland Athletics - Toronto Blue Jays - under 8.0 - 1.599 :nije:

04:05 - San Diego Padres - New York Mets - New York Mets - 1.758 :nije:

04:10 - Los Angeles Dodgers - Chicago Cubs - Chicago Cubs +1.5 - 1.641 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...