Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

15.08.2012.

Recommended Posts

Prijedlog današnjih popodnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

18:40 - Miami Marlins - Philadelphia Phillies - Miami Marlins +1.5 - 1.709 :uredu:

19:10 - Minnesota Twins - Detroit Tigers - Detroit Tigers - 1.662 :uredu:

20:20 - Chicago Cubs - Houston Astros - Houston Astros +1.5 - 1.549 :nije:

21:10 - Colorado Rockies - Milwaukee Brewers - Colorado Rockies +1.5 - 1.617 :uredu:

21:40 - Seattle Mariners - Tampa Bay Rays - Seattle Mariners - 1.781 :uredu:

21:45 - San Francisco Giants - Washington Nationals - Washington Nationals - 1.847 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Baltimore Orioles - Boston Red Sox - under 10.5 - 1.735 :uredu:

01:05 - New York Yankees - Texas Rangers - New York Yankees +1.5 - 1.538 :uredu:

01:05 - Pittsburgh Pirates - Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.725 :nije:

01:07 - Toronto Blue Jays - Chicago White Sox - Toronto Blue Jays +1.5 - 1.581 :nije:

01:10 - Atlanta Braves - San Diego Padres - Atlanta Braves - 1.556 :uredu:

01:10 - Cincinnati Reds - New York Mets - 1st Halfs (5 innings) New York Mets +0.5 - 1.641 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:10 - Kansas City Royals - Oakland Athletics - Oakland Athletics +1.5 - 1.400 :uredu:

02:15 - St. Louis Cardinals - Arizona Diamondbacks - Arizona Diamondbacks +1.5 - 1.769 :nije:

04:05 - Los Angeles Angels - Cleveland Indians - Los Angeles Angels - 1.599 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :crossfingers::14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:10, Kansas City Royals- Oakland Athletics Tip: 2 @1.87 Pinnacle Sports 4/10

 

Velika razlika u pičingu jeste da nisu bateri gostiju u formi ali i namešteni za LHP bacača...

Share this post


Link to post
Share on other sites

F.Hernandez protiv Tampe večeras ušao u istoriju kao prvi pičer Seattla koji je odbacao Perfect Game :tzare: a 23 igrač u Istoriji MLB-a kojem je to pošlo za rukom!!!!

 

Ja sam imao čast da gledam taj meč od te dvadeset trojice pičera u proteklih dvadesetak godina imao sam prilike da gledam njih 5-6 na delu imao sam dobar odabir mečeva :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

F.Hernandez protiv Tampe večeras ušao u istoriju kao prvi pičer Seattla koji je odbacao Perfect Game :tzare: a 23 igrač u Istoriji MLB-a kojem je to pošlo za rukom!!!!

 

Ja sam imao čast da gledam taj meč od te dvadeset trojice pičera u proteklih dvadesetak godina imao sam prilike da gledam njih 5-6 na delu imao sam dobar odabir mečeva

Nažalost ja gledao one naše šupljuglavce koji su os Švicarske izgubili 4:2. No, pogledat ću snimku ili pregled utakmice. :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost ja gledao one naše šupljuglavce koji su os Švicarske izgubili 4:2. No, pogledat ću snimku ili pregled utakmice. :57bye:

 

Vredi vredi pogledati brilijantno posebno što je lineup Tampe dosta dobar :57bye:

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...