Jump to content
Sign in to follow this  
Bunka

21.08.2012

Recommended Posts

FC Basel/odg-CFR Cluj da 1,80 :uredu:

 

Švicarsko čudo koje je izborilo knock-out fazu nakon što su prošli u skupini sa Benficom, a u leđa im gledali Manchester United i rumunsjki Otelul. Sudbina je htijela da ih u borbi za skupine dočeka novi rumunjski prvak ovaj puta Cluj. Kolega iz Lige prvaka skupine E u sezoni 2010/11. Koef od "samo" 1,70 na pobjedu Basela je podcjenivanje Cluja. Basel je prošao u ovaj krug na račun gostujuće pobjede protiv norveškog Moldea, a doma je odigrao tek 1-1. Cluj je u svoje tri službene ovosezonske utakmice u gostima u svakoj zabio dva pogotka. Basel je lagani favorit, ali nemojmo podcjeniti rumunje. Trener Cluja Andone najavio je kako utakmica sigurno neće završiti 0-0,jer su oni stigli ovdje zabiti barem pogodak, poznavajući švicarsku ligu gdje nerijetko utakmice završe sa oba daju ovom inercijom pokušajmo i ovdje. Basel ima kvalitetne igrače u napadu za zabiti barem pogodak Cluju,koji je na svakom ovosezonskom gostovanju primio pogodak, a Cluj ima želju i također "iskustvo" zabiti pogodak u gostima, može li Basel pobjediti ne znam,ali znam da možemo očekivati barem gol sa svake strane.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borussia Mönchengladbach - Dynamo Kyiv tip1 @2.35 Unibet :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borussia Moenchengladbah - Dinamo Kiev X2 @1.60 (expekt)

 

Ukrajinske ekipe su uvijek bile nezgodan protivnik s kim kod da igraju pa vrijedi pokrit dva znaka uz sasvim solidnu kvotu

Share this post


Link to post
Share on other sites

FC Kopenhagen - Lille 1X @1.60 (expekt)

 

Mislim da Francuzi nece toliko ganjat pobjedu jer ima i revans a njihov stil igre je igrati tvrde utakmice pogotovo u gostima... ovdje bi mogo mozda proci i under 2.5 gola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helsingborgs IF - Celtic oba daju go @1.75 (expekt)

 

volim kad se sastanu solidan domacin i dobar gost, takve utakmice obicno zavrse sa oba daju go :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helsingborgs IF - Celtic oba daju go @1.75 (expekt)

 

volim kad se sastanu solidan domacin i dobar gost, takve utakmice obicno zavrse sa oba daju go :48thumbsup:

 

Nekako nisam siguran da će Škoti ovde zatresti mrežu. Helsingborg je primio samo jedan gol na prethodne četiri evropske utakmice, a Celtic u dve ima gol razliku 4-1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako nisam siguran da će Škoti ovde zatresti mrežu. Helsingborg je primio samo jedan gol na prethodne četiri evropske utakmice, a Celtic u dve ima gol razliku 4-1.

 

meni su škoti jaci i trebali bi zabit go ako misle dalje proci a ovi su solidni domacini pa bi i oni trebali dati go, vidjecemo ko je bio u pravu :icon_biggrin::48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su škoti jaci i trebali bi zabit go ako misle dalje proci a ovi su solidni domacini pa bi i oni trebali dati go, vidjecemo ko je bio u pravu :icon_biggrin::48thumbsup:

 

Ma ja tu ne smem da se kladim :icon_biggrin: , možda ipak HT X 2.10

Share this post


Link to post
Share on other sites

FC Basel/odg-CFR Cluj da 1,80 :uredu:

 

Švicarsko čudo koje je izborilo knock-out fazu nakon što su prošli u skupini sa Benficom, a u leđa im gledali Manchester United i rumunsjki Otelul. Sudbina je htijela da ih u borbi za skupine dočeka novi rumunjski prvak ovaj puta Cluj. Kolega iz Lige prvaka skupine E u sezoni 2010/11. Koef od "samo" 1,70 na pobjedu Basela je podcjenivanje Cluja. Basel je prošao u ovaj krug na račun gostujuće pobjede protiv norveškog Moldea, a doma je odigrao tek 1-1. Cluj je u svoje tri službene ovosezonske utakmice u gostima u svakoj zabio dva pogotka. Basel je lagani favorit, ali nemojmo podcjeniti rumunje. Trener Cluja Andone najavio je kako utakmica sigurno neće završiti 0-0,jer su oni stigli ovdje zabiti barem pogodak, poznavajući švicarsku ligu gdje nerijetko utakmice završe sa oba daju ovom inercijom pokušajmo i ovdje. Basel ima kvalitetne igrače u napadu za zabiti barem pogodak Cluju,koji je na svakom ovosezonskom gostovanju primio pogodak, a Cluj ima želju i također "iskustvo" zabiti pogodak u gostima, može li Basel pobjediti ne znam,ali znam da možemo očekivati barem gol sa svake strane.

 

Baselova obrana danas bila kao "švicarski sir".. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00, Santos Laguna (-2.5) - CD Aguila, tip H1 @ 1.625, Bet365, 8/10

 

Mec iz Concacaf zone lige sampiona koje je jedno od mojih omiljenih takmicenja, nedavno kad se igralo prvo kolo u nekim grupama imao sam puno uspeha sa ovim takmicenjem kao i prosle godine jer u ovoj pocetnoj fazi ima susreta gde je velika razlika u kvalitetu

U ovom takmicenju prosle sezone su dominirali timovi iz Meksika i Amerike a posebno Meksikanci a Sanstos Laguna je bio finalista gde su izgubili od Meksickog Montereya u dve utakmice, u prvoj su izgubili sa 2-0 a na svom terenu su pobedili sa 2-1 sto nije bilo dovoljno da osvoje titulu.

Dakle jasno je da Santos Laguna i ove sezone ima velike ambicije da se u ovom takmicenju plasira sto dalje pa cak i da osvoji takmicenje a ove sezone je promenjem sistem takmicenja jer u prvoj grupnoj fazi ima samo po tri ekipe i samo provplasirana ide dalje

u prvom kolu grupe 1 Toronto iz Kanade koji se takmici u Americkoj MLS ligi je pobedio danasnjeg gosta CD Aguila iz Salvadora sa

5-1 a Santos Laguna je prosle sezone u ovom takmicenju pobedio Toronto na svom terenu sa 6-2 dakle jasno je koliko je razlika u kvalitetu i ocekujem jednu ubedljivu pobedu Santos Lagune jer na kraju moze odluciti i gol razlika iako mislim da je i ove sezone Santos Laguna mnogo jaca od Toronta a inace gledao sam taj prvi mec u ovoj grupi i Toronto je propustio jos dosta sansi za golove i realno moglo je biti 7-8 razlike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...